ᐉ Ремонт посудомийних машин Ariston (Аристон) вдома в Києві — Виклик майстра з ремонту посудомийок Ariston - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт посудомийних машин Ariston (Аристон) вдома в Києві — Виклик майстра з ремонту посудомийок Ariston - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт посудомийної машини Ariston (Арістон)

Ремонт
від 500 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Посудомийні машини Ariston зарекомендували себе з найкращого боку, їх ремонт потрібний лише після тривалої експлуатації. Оскільки з технічного погляду посудомийка є складним обладнанням з програмним керуванням, його обслуговуванням повинен займатися лише спеціаліст.

Жителі Києва мають можливість скористатися послугами найкращих майстрів міста з ремонту посудомийних машин Ariston, замовивши обслуговування техніки у нашому сервісному центрі. Замовлення на ремонт посудомийок приймаються по телефону або на сайті СЦ «Ремонт на дому». Заявки обробляються оператором відразу ж після надходження, майстер може розпочати усунення неполадок у цей же день у зручний для вас час.

Види несправностей та їх усунення

Незалежно від типу поломки та її складності, ремонт посудомийних машин Hotpoint Ariston виконується вдома. Це вигідно і вам, і нам, оскільки не витрачати час на доставлення важкої техніки в майстерню і назад. У розпорядженні наших майстрів є всі необхідні інструменти та діагностичні прилади для якісного обслуговування техніки на місці. Навіть найсерйозніші несправності усуваються швидше, ніж за 24 години.

Типові неполадки посудомийних машин виглядають так:

  • відсутня індикація, посудомийка не реагує на вибір програм;
  • машина протікає;
  • немає подачі, зливу або нагрівання води;
  • відсутнє сушіння посуду;
  • після набору рідини миття не відбувається;
  • відсутній реверс.

Розширений список поломок посудомийних машин виглядатиме більше в кілька разів, а для усунення 99% всіх несправностей без майстра не обійтися.

Досвідчені фахівці нашого сервісного центру перед тим, як відремонтувати посудомийку, обов'язково проводять діагностику. Такий підхід дозволяє точно виявити причину несправності, що надалі забезпечує швидкий безпомилковий ремонт.

Надійні комплектуючі – запорука довговічності техніки

Нерідко при ремонті посудомийних машин доводиться міняти вузли і деталі, що вийшли з ладу. У своїй роботі ми використовуємо лише нові оригінальні комплектуючі, що дає нам повну впевненість як ремонт. На роботу та встановлені запчастини надається гарантія від трьох місяців до року з видачею відповідного документа.

Ціни на ліквідацію типових поломок посудомийників можна дізнатись у прайс-листі на сайті сервісного центру. Виклик майстра та діагностика при ремонті обладнання – безкоштовні.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки