ᐉ Ремонт кондиціонерів та спліт-систем Gree в Києві — Майстер з чищення кондиціонерів Електролюкс - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт кондиціонерів та спліт-систем Gree в Києві — Майстер з чищення кондиціонерів Електролюкс - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт та чищення кондиціонерів Gree (Електролюкс)

Ремонт
від 500 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Якщо потрібно полагодити кондиціонер Gree, звертайтесь до нашого сервісного центру, ми відремонтуємо пристрій у цей же день. Обслуговування кондиціонерів Gree займаються наші найкращі майстри, вам потрібно тільки зв'язатися з нами.

Зробити це можна за телефоном з 9.00 до 21.00 у будь-який день (ми працюємо без вихідних) або формою зворотного дзвінка на сайті майстерні. Ви не чекатимете своєї черги, наші фахівці працюють у різних районах Києва, щогодини хтось звільняється. Ремонт вашого кондиціонера Гри буде виконано вдома. Призначайте час, майстер приїде без запізнень.

Тече, не охолоджує, не вмикається?

Найпоширеніші несправності спліт-систем виглядають так:

  • пристрій погано охолоджує навіть при роботі на повній потужності;
  • протікає внутрішній блок (капає конденсат);
  • кондиціонер працює 10-15 хвилин, а потім вимикається;
  • на зовнішньому блоці утворюється крига.

Знайома картина? Але ви знаєте, що робити, куди звертатися. Наші майстри по ремонту кондиціонерів завжди розпочинають свою роботу з діагностики – процедури, яка дозволяє встановити причину поломки. Одні симптоми явно вказують на конкретну неполадку, інші на цілу низку несправностей. Наприклад, якщо обмерзає трубка зовнішнього блоку спліт-системи, це означає, що в системі недостатньо холодоагенту. Фреон не доходить до випарника, а випаровується у трубці. Якщо зовнішній блок не працює, причин може бути кілька: несправність модуля, що управляє, поломка вентилятора, вихід з ладу пускових конденсаторів. Майстер методом виключення визначить причину та усуне неполадку.

Нерідко ремонт кондиціонерів Gree передбачає заміну вузлів, що відслужили свій термін. У роботі ми використовуємо тільки нові оригінальні комплектуючі, тому на вашу спліт-систему буде встановлена ​​«рідна» для конкретної моделі запчастина. Ми впевнені, що після ремонту кондиціонер пропрацює довго, тому на послуги та комплектуючі надаємо гарантію від 3 місяців до року.

Своєчасна профілактика

Спліт-система щодня пропускає через себе тисячі кубометрів повітря, частина якого йде із вулиці. Більшість поломок пов'язані із забрудненням кондиціонера. Щоб прилад працював ефективно, потрібно раз на 2-3 тижні чистити повітряні фільтри. Це можна робити самостійно.

А щоб уникнути дорогого ремонту, необхідно як мінімум два рази на рік викликати спеціаліста для чищення внутрішнього та зовнішнього блоку та для дозаправляння пристрою фреоном. Звертайтеся до нашого сервісного центру.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки