ᐉ Ремонт кондиціонерів та спліт-систем Daikin в Києві — Майстер з чищення кондиціонерів Дайкін - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт кондиціонерів та спліт-систем Daikin в Києві — Майстер з чищення кондиціонерів Дайкін - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт та чистка кондиціонерів Daikin (Дайкін)

Ремонт
від 500 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Ремонт кондиціонера Daikin необхідно виконувати своєчасно. Якщо ви помітили, що потужність спліт-системи впала, потрібно відразу звертатися до фахівця. Надмірне навантаження на компресор може вивести його з ладу, що призведе до дорогого ремонту.

Якщо ви проживаєте в Києві чи передмісті, замовляйте обслуговування кондиціонера Дайкін у нашому сервісному центрі. Багатий досвід ремонту техніки цієї марки дозволяє усувати будь-які несправності швидко і на високому професійному рівні. Незначні неполадки або збої в роботі майстер може виправити за 15-20 хвилин, серйозні потребують більше часу, але не більше 24 годин.

Види несправностей

Викликайте майстра додому, якщо бачите, що кондиціонер:

  • погано охолоджує чи обігріває приміщення;
  • тече (з внутрішнього блоку капає вода);
  • вентиль зовнішнього блоку покривається льодом;
  • пристрій автоматично вимикається через 5-10 хвилин;
  • при включенні відразу спрацьовує автоматичний захист.

Сказати відразу, чому виникає той чи інший збій у роботі приладу, важко. Наші майстри по ремонту кондиціонерів виносять остаточний вердикт лише після діагностики. В одних випадках достатньо почистити кондиціонер, і він починає нормально працювати, в інших потрібно його дозаправити фреоном, а іноді не обійтися без поглибленої перевірки компресора. Діагностика двигуна в основному потрібна, якщо спліт-система самостійно відключається або втрачає потужність.

Ремонт кондиціонерів Daikin зазвичай виконується у наступній послідовності. Спочатку проводиться чищення фільтрів, радіатора та зливальної трубки від пилу та бруду, після чого прилад запускається для перевірки працездатності. Якщо очищення не допомогло, аналізуються симптоми несправності. Наприклад, обмерзання вентиля на зовнішньому блоці або відсутність охолодження при компресорі, що працює, однозначно говорить про нестачу холодоагенту в системі. Якщо ж двигун зовсім не включається, перевіряється плата управління, вентилятор охолодження зовнішнього блоку та пускові конденсатори. Метод виключення дозволяє швидко знайти причину поломки.

Вартість обслуговування

Скільки коштуватиме ремонт кондиціонера Daikin – залежить від виду поломки та моделі спліт-системи. Зрозуміло, що заміна компресора буде дорожчою, ніж чищення радіатора або дозаправлення холодоагенту. Але навіть якщо двигун вийшов з ладу, наші фахівці зроблять все, щоб його відремонтувати. Ми заощаджуємо гроші наших клієнтів, завжди пропонуємо оптимальний за співвідношенням ціна/якість ремонт кондиціонера.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки