Ремонт спліт системи кондиціонера | СЦ Надому - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Ремонт спліт системи кондиціонера | СЦ Надому - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт спліт системи кондиціонера

Надійність і довговічність сучасної кліматичної техніки залежить не тільки від того, наскільки правильно організовано профілактичне обслуговування кондиціонерів спліт систем, а й від своєчасності усунення поломок. Адже навіть незначна, на перший погляд, несправність, може збільшити навантаження на інші вузли і вивести їх з ладу.

Сучасні спліт-системи є технічно складними пристроями, тому якщо спліт кондиціонер не охолоджує, потрібно звертатися тільки до майстрів сервісцентру. Адже некваліфіковане втручання в роботу обладнання може призвести до "дорогих" поломок. Що часто трапляється під час виконання ремонту "гаражними" майстрами.

Як виконати ремонт спліт системи

Більшість моделей кліматичної техніки виготовляється у форм-факторі спліт систем. При цьому зовнішній модуль знаходиться за межами приміщення (на стіні будівлі), а внутрішній - розташовують всередині охолоджуваної кімнати. За рахунок такої конструкції збільшується ефективність охолодження, але ускладнюється профілактичне обслуговування та усунення пошкоджень. 

Наш сервісний центр виконує ремонт і обслуговування спліт-систем, незалежно від виробника, моделі, року випуску та місця встановлення. Ми готові прийти на допомогу навіть у вихідні та свята, в будь-якому районі столиці і в передмістях. Якщо необхідний терміновий ремонт спліт систем, ціна не виявиться захмарною. Уточнюйте вартість робіт у диспетчера і вкажіть бажаний час візиту майстра. 

Без фахівця сервісцентру не обійтися у випадках коли:

  • з'явився запах гару;
  • чути незвичайні звуки і тріски;
  • потік повітря став слабшим або не відчувається зовсім;
  • спліт система відмовляється вмикатися.

Для усунення поломок знадобиться спеціальне обладнання та приладдя, а також "правильні" руки майстрів. Адже розібратися в складній конструкції спліт-системи і, тим паче, заправити контур агрегату холодоагентом без усього цього не вийде. Щоб визначити несправну деталь, виконується діагностика спліт системи. 

Попередньо несправний вузол визначають за сервісними кодами системи самодіагностики і зовнішніми проявами, остаточно - після тестування підозрілого компонента. 

Зазвичай під час кожного виїзду до замовників ми виконуємо:

  • очищення фільтрувальних елементів кімнатного модуля;
  • профілактичні роботи на системі дренажу;
  • огляд і змащування підшипників;
  • перевірку параметрів мотор-компресора;
  • підтяжку електроклем;

Якщо для відновлення працездатності кондиціонера знадобитися розгерметизація контуру, ми виконуємо заправку системи холодоагентом. 

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,2027 s
211
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані