Ремонт кондиціонерів ᐉ Дніпровський (Київ) | СЦ "На дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Ремонт кондиціонерів ᐉ Дніпровський (Київ) | СЦ "На дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт кондиціонерів (Дніпровський)

Ремонт
від 300 грн

Прийом заявки протягом години
Виїзд майстра на Оболонь
Безкоштовна діагностика
Гарантія на ремонт до 12 місяців

Побутові кліматичні пристрої, поряд з іншою побутовою технікою (холодильник, кухонна плита або мікрохвильова піч) стали обов'язковим атрибутом сучасного житла. Адже непередбачувана погода та глобальні зміни клімату постійно перешкоджають повноцінній роботі та комфортному відпочинку. Встановивши сучасну спліт-систему ви зможете полегшено зітхнути і відчути цілющу прохолоду. Особливо це актуально у спальних районах, що розташовані на Лівому березі.

Але як і всі побутові прилади, кондиціонери іноді виходять з ладу і в таких ситуаціях у роботі техніки потрібне професійне втручання. І краще якщо ремонтом займуться спеціалісти сервісцентру. Тим більше, що частина наших майстрів базується на Лівому Березі. Дуже часто нашим інженерам доводиться відновлювати кліматичну техніку після некваліфікованого втручання доморощених майстрів, і це коштує дорожче, ніж якби ви відразу звернулися до нас.

Ми виконуємо встановлення, профілактичне обслуговування та ремонт кондиціонерів, Київ Дніпровський район (Лівий берег) та всі інші райони столиці та передмістя обслуговує кілька бригад, що дозволяє оперативно усувати будь-які несправності. Найчастіше причиною недостатнього охолодження приміщень та ремонту є:

  • неправильний підбір спліт-системи теплової потужності. Через це прилад працює практично без зупинки та швидко вичерпує свій ресурс;
  • помилки під час монтажу обладнання. Неправильне прокладання трубопроводів холодоагенту або неправильне приєднання міжблокової електропроводки;
  • недостатня кількість фреону у контурі;
  • відсутність регулярного обслуговування;
  • неправильний вибір режиму (установка надто низької температури в спеку або робота на обігрів за надто низьких температур);
  • засмічення фільтрів кімнатного блоку.

Список причин не повний, але вони можуть призвести до серйозних поломок і буде потрібно ремонт кондиціонера. Деякі їх можна усунути самостійно. Наприклад, встановити правильний режим та усунути останню причину (засор фільтрів) можна спробувати самостійно. Для цього потрібно знеструмити прилад та виконати такі дії:

  • підніміть передню кришку з лицьового боку кімнатного модуля;
  • витягніть фільтри;
  • продуйте їх і після промийте не гарячою проточною водою;
  • після повного висихання встановіть на місце та увімкніть прилад.

Ціни на ремонт кондиціонерів у Дніпровському районі

Проблема
Ймовірна причина поломки
Діагностика
Безкоштовно у разі ремонту
Безкоштовна
Виклик майстра на Дніпровський район
Безкоштовно у разі ремонту
від 150 грн
Кондиціонер слабо охолоджує повітря
Чищення системи охолодження
від 450 грн
Кондиціонер бризкає водою
Чищення системи дренажу
від 300 грн
Кондиціонер не дає холоду
Відновлення системи циркуляції фреону
від 800 грн

Готові викликати
майстра ?

Якщо це не покращило ефективність охолодження – звертайтесь до нас. Ми проведемо повне технічне обслуговування, перевіримо справність всіх компонентів спліт-системи і, при необхідності, відремонтуємо вузли, що зламалися.

Отримати безкоштовну консультацію
0,0812 s
77
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані