ᐉ Ремонт пральних машин Whirlpool в Києві — Ремонт та обслуговування пральних машин Вірпул вдома - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт пральних машин Whirlpool в Києві — Ремонт та обслуговування пральних машин Вірпул вдома - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт пральних машин Whirlpool (Вірпул) у Києві

Ремонт
від 500 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Останнім часом в інтернеті з'являється чимало роликів про те, як самостійно упорядкувати побутову техніку. Здавалося б, власникам пральних машин Whirlpool необов'язково запрошувати майстра, адже ремонт можна виконати своїми руками. Однак цей підхід не працює з трьох причин:

  • навіть у Києві складно дістати оригінальні запчастини до пральних машин Whirlpool;
  • часто господарі що неспроможні провести діагностику, оскільки знайомі з особливостями конструкції побутових приладів;
  • операції, які у досвідчених майстрів з відеоролика займають кілька секунд, у людей без навичок ремонту можуть забрати більше як годину.

Якщо ви хочете відремонтувати пральну машину Whirlpool швидко, викличте на будинок досвідченого спеціаліста. Це заощадить масу сил, часу та грошей.

Коли час запрошувати майстра

Може здатися, що звертатися до фахівця варто лише у серйозних випадках. Але досвід співробітників сервісного центру «Ремонт на дому» переконує у протилежному: чим швидше ви позбавитись найпростіших поломок, тим меншою виявиться ціна ремонту машинки, оскільки не постраждають найважливіші дорогі елементи конструкції. Якщо ви спостерігаєте дивний шум під час прання або віджиму, виявляєте на підлозі невеликі калюжі води або зачиняє дверцята лише з п'ятої спроби, запросіть майстра з ремонту пральних машин Whirlpool.

Швидко, вигідно, із гарантією!

Звернувшись до сервісного центру «Ремонт на дому», ви зможете полагодити пральну машину Whirlpool прямо в день подачі заявки. При цьому вам не доведеться переплачувати за терміновість чи візит спеціаліста до будь-якого району Києва. Усі роботи виконуються протягом 24 годин із моменту обробки замовлення.

Найпростіший спосіб дізнатися ціни на ремонт тих чи інших деталей пральних машин Whirlpool – ознайомитись з нашим прайсом. Розцінки ніколи не перевищують середній рівень по Києву, тому наші замовники незмінно залишаються задоволені взаємовигідною співпрацею.

Гарантія на ремонт пральних машин Whirlpool триває від 3 до 12 місяців. Якщо під час цього терміну відбудеться повторна поломка, роботу майстра оплачувати не доведеться. Висока якість послуг пояснюється тим, що ми замінюємо зламані комплектуючі на нові деталі, які здатні довго працювати без збоїв. Звертайтеся і ваша побутова техніка отримає кваліфіковане сервісне обслуговування. Заявки приймаються телефоном або за допомогою онлайн-форми.

Ремонт пральних машин Whirlpool у Києві

Багато власників, навіть не маючи жодного досвіду у ремонті побутової техніки, намагаються самостійно відновити роботу своєї пральної машини. Адже система самодіагностики вказує на несправний вузол, а розбирання пральної машини Вірпул описано в Інтернеті. Але здебільшого, такі спроби у разі закінчуються лише втратою часу, а гіршому – додаткова рукотворна поломка. Труднощі при спробі виконати ремонт пральної машини Whirlpool самостійно, найчастіше виникають з наступних причин:

  • дуже складно знайти оригінальні запчастини саме для такої модифікації машини;
  • навіть розшифрувавши код помилки, власнику складно визначити несправний вузол, бо за різних поломок можуть виводитися однакові коди;
  • деякі кроки ремонту, навіть докладно описані в Мережі, виконати практично важко, інколи ж, без спеціальних пристосувань та інструменту просто неможливо.

Навіть якщо власник і відновить роботу пральної машинки, це займе в рази більше часу, ніж ремонт пральної машинки Whirlpool виконає професійний майстер.

У яких випадках ремонт пральних машин Whirlpool краще довірити майстру

Більшість власників пральних машин вважають, що звертатися до сервіс-центру потрібно тільки в найскладніших випадках, а найпростіші несправності можна усувати самостійно або ігнорувати. Але як показує практика, вчасно не відремонтована дрібна несправність призводить до серйозного пошкодження інших вузлів і ремонт пральних машин Whirlpool коштує набагато дорожче. Особливо це стосується моделей AWE 2221, AWE 6415, які мають деякі особливості конструкції.

Тому якщо пральна машина почала видавати дивні звуки, шуми чи скрегіт, виявили під машиною калюжу або дверцята люка стали погано зачинятися – не витрачайте часу. Звертайтеся до сервісного центру пральних машин Whirlpool, Київ знаходиться у вигіднішому положенні – тут зосереджені кращі майстерні країни, а ціни істотно нижчі, ніж у регіонах.

Де вигідніше виконувати ремонт пральних машин Whirlpool у Києві

Багато хто не поспішає звертатися до сервіс-центру через необхідність транспортувати пральну машину в майстерню. Адже це додатковий клопіт і витрати. Але є спосіб обійтися без цієї неприємної процедури: якщо ви власник машинки Whirlpool, ремонт пральних машин наш сервіс-центр виконує вдома.

Звернувшись до нас, ви вже цього ж дня зможете знову користуватися своєю помічницею, як і раніше. Максимальний термін виконання замовлень – одна доба.

Ми приймаємо замовлення з усіх районів міста та ремонтуємо всі моделі, включаючи популярну AWE 7515.

Щоб викликати майстра додому, достатньо зателефонувати або залишити повідомлення у спеціальному вікні на Інтернет-сайті. Диспетчер зв'яжеться з вами, уточнить характер поломки та код помилки, що відображається, і зручний час візиту майстра. Для заміни ми використовуємо лише оригінальні запчастини, завдяки чому на виконані роботи та встановлені деталі ми надаємо тривалу гарантію.

 

Ціни на ремонт пральних машин Whirlpool

Ваша загальна вартість ремонту багато в чому залежить від конкретної проблеми, яка перешкоджає роботі машини. Деякі проблеми щодо недорогі і не вимагають витрат на запасні частини, тоді як інші вимагають більше часу та більше матеріалів для завершення ремонту

Проблема
Ймовірна причина поломки
Ціна
Діагностика
Безкоштовно у разі ремонту
Безкоштовна
Тече
Заміна манжети
від 550 грн
Шумить машина з вертикальним завантаженням
Заміна барабана
від 800 грн
Не зливає воду
Ремонт насосу
від 350 грн
Шумить
Заміна підшипника
від 850 грн
Не гріє
Заміна ТЕНу (водонагрівача)
від 380 грн
Готові викликати
майстра ?
Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки