Топ-5 популярних поломок у пральних машинах різних брендів | Причини та способи усунення поломок у пральній машині - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Топ-5 популярних поломок у пральних машинах різних брендів | Причини та способи усунення поломок у пральній машині - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Топ-5 популярних поломок у пральних машинах різних брендів

513
Топ-5 популярних поломок у пральних машинах різних брендів

Поломки пральних машин не дуже відрізняються один від одного. Спробуємо перерахувати найпоширеніші несправності пральних машин за брендами.

5 популярних поломок пральних машин Indesit

Пральна машина Indesit не вважається найнадійнішою технікою насамперед через свою ціну. Недорогі вузли, спричиняють дешевизну виробу і, як наслідок, ненадійність його служби. Більше того, пральна машина Індезит відрізняється несправністю підшипникового вузла барабана.

5 популярных поломок стиральных машин Indesit

Подібна поломка Індезит може статися вже через 3-4 роки експлуатації. Бак, у якому розташований барабан (у комплексі - вузол прання), виготовляється у нерозбірному вигляді. Це робить його ремонт пральної машини більш дорогим, ніж заміна підшипникового вузла в пральній машині Бош. Заміна відбувається шляхом акуратного розпилу бака по шву з наступним праянням за допомогою болтів.

Пральна машина не вмикається. Несправний модуль управління - наступна несправність пральної машини Індезит, що часто виникає. Виготовляється він незахищеним заводом, на відміну, наприклад від LG і Samsung.

Всі елементи на платі відкриті, що піддає їх зовнішньому впливу. Тому попадання вологи, комахи або навіть гризуни можуть легко вивести його з ладу.

Пральна машина Індезит не гріє воду - наступна причина несправності. Зазвичай виходить із ладу нагрівальний елемент. "Жорсткість" водопровідної води є однією з її причин.

Чи не зливає воду, четверта з частих несправностей Індезит. Після чищення фільтра, грішити варто на зливну помпу. Її заміна розв'язувати проблему у 98% випадків.

П'ятою найбільш поширеною поломкою пральної машини Indesit є робота прання лише на одній програмі. Причиною такої поломки є несправний модуль керування. Зокрема буває, що необхідно оновити програмне забезпечення. Проблеми з прошивкою можливі через стрибки напруги в електричній мережі.

5 популярних поломок пральних машин Zanussi

Техніка Zanussi вважається надійнішою, хоча належати до категорії бюджетних виробів. Несправності пральної машини Zanussi нерідкі, особливо якщо експлуатувати її в наших умовах.

"Жорстка" вода в приклад є причиною найчастішої поломки пральної машини Zanussi, виходу з ладу зливної помпи. У такому разі вода залишатиметься в баку пральної машинки – не зливатиметься.

Пральна машина не гріє воду – несправність безпосередньо пов'язана з умовами експлуатації. Елементи, які безпосередньо задіяні у процесі прання, найбільш уразливі. Рідше виходить із ладу датчик температури.

У старих моделей Zanussi не прокручується ручка таймера - модуля управління. Така несправність пов'язана найчастіше з несправністю годинникового механізму. Але іноді процес може зупинятися через несправність ланцюга живлення мотора.

Пральна машина Зануссі не крутить барабан досить часто несправність. Пов'язана вона може бути зі зношуванням щіток двигуна, що легко усувається. Але не крутитися барабан може також через обрив ременя приводу. Рідше зустрічається несправність, але трапляється, зокрема через перевантаження вузла прання.

Саме через перевантаження трапляється наступна несправність, коли пральна машина сильно вібрує. Зношування амортизаторів, а також розтягнуті пружини кріплення бака як наслідок перевантаження та подальшої вібрації.

5 популярних поломок пральних машин Whirlpool

Пральні машини Вірпул знаходяться в ціновій категорії Zanussi і в цілому знаходяться приблизно на одному рівні надійності. Несправності Whirlpool не особливо відрізняються від інших машин, але все ж таки є частіші поломки.

Одна з неприємностей які можуть спіткати власників пральних машин Whirlpool з вертикальним завантаженням білизни, це корозія верхньої кришки. Найчастіше ми зустрічаємо корозію вже після трьох років експлуатації пральної машини. Основна проблема в тому, що такої комплектуючої немає у продажу та постачається лише на замовлення за чималі гроші.

Наступною проблемою, що часто виникає з пральними машинами американського виробника, є несправність модуля управління. Пральна машина не включається як наслідок подібної поломки. Все відбувається через неналежні для подібної техніки умови експлуатації. На щастя цей вузол легко ремонтується, якщо ж ні, він взаємозамінний на багатьох моделях.

Пральна машина шумить при віджиманні - проблема, що часто виникає з машинками Whirlpool з вертикальним завантаженням. Причина це обрив однієї з опор барабана, що не рідкість.

Не зливає і не гріє воду рідше, але несправності пральної машини Whirlpool, що виникають.

5 популярних поломок пральних машин Samsung

Самсунг виробляє пральні машини, які дуже зручні для ремонту. Тут немає нерозбірних баків (підшипники змінюються без проблем), модулі керування захищені спеціальним покриттям, а також електроніка легко відновлюється.

Проте поломки пральних машин Samsung трапляються і досить часто. Наприклад, пральна машина Samsung видає помилку LE. Помилка означає само злив води. Не завжди це є поломкою, необхідно перевірити зливний шланг, чи піднято його на належну висоту. Якщо ж з ним все гаразд, то грішити потрібно на модуль, що управляє.

Так само як і самозлив, можливий і не злив води. Пральні машини Samsung розумні, тому при наявності дисплея на лицьовій панелі видається помилка 5Е. Найчастіше відбувається засмічення зливу, але якщо все чисто, то проблема зі зливною помпою.

Шумить при віджиму машина Samsung досить рідко, підшипниковий вузол якісно виготовлений.

А ось вібрація при пранні вже частіша поломка, пов'язана з амортизаторами. Зокрема подібне відбувається при перевантаженні білизною або недовантаженні. Балансувальні вузли розраховані на певну вагу, тому відбувається вібрація.

5 популярних поломок пральних машин HotPoint Ariston

З того часу, як бренд Ariston був перейменований на Hotpoint Ariston, минуло вже понад 10 років. Варто відзначити, що Індезит та Арістон це дві марки побутової техніки єдиної італійської корпорації Merloni.

5 популярных поломок стиральных машин HotPoint Ariston

Можливо, саме з цим пов'язано те, що обидва бренди випускають пральні машини з нерозбірними вузлами прання (баками). І що справді погано, те, що коли пральна машина Ariston починає шуміти, то несправність можливо саме в підшипниковому вузлі. Доступ до нього можна здійснити лише за допомогою розпилу бака.

Пральна машина Ariston працює лише на одній програмі така часта поломка. Пов'язано це з несправністю модуля управління, найімовірніше зі збоєм у програмному забезпеченні.

Не зливає і не гріє воду також поломка Ariston, що нерідко зустрічається, пов'язана з виходом з ладу відповідних вузлів.

Пральна машина Ariston тече, проблема, яка зустрічається найрідше у пральних машинах італійського бренду. В основному це пов'язано зі зносом одного з вузлів, що взаємодіють з водою.

Резюме

Підсумовуючи всьому вищеописаному можна сказати, що навіть дорогі пральні машини мають властивість ламатися. Але, наприклад, дуже дешеві моделі ламаються частіше. Кожен домовласник має право самостійно вибирати техніку, якою користуватися. Це рішення знаходиться в рамках бюджету споживача, а також смакових переваг. Читайте, аналізуйте, вибирайте.

Коментарі ()

    Отримати безкоштовну консультацію