Ремонт електроплит у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт eлектроплит

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі eлектроплити. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 80 грн. Замовити
Установка електроплити від 140 грн. Замовити
Заміна конфорок від 115 грн. Замовити
Заміна ТЕНа від 280 грн. Замовити
Заміна перемикача режимів конфорки від 155 грн. Замовити
Установка нової склокераміки від 480 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 120 грн. Замовити
Заміна мережевого кабелю від 80 грн. Замовити
Заміна запобіжників від 60 грн. Замовити
Установка нової лампи від 80 грн. Замовити
Заміна ручки духовки від 60 грн. Замовити
Ремонт електросхеми від 380 грн. Замовити

Не можете увімкнути електроплиту? Відремонтуємо швидко на дому!

Конфорка, яка не вмикається, та духовка, що не гріє – дві основні проблеми, з якими стикаються власники електричних плит. Жителі Києва та області можуть швидко виправити ці та інші несправності техніки для готування, якщо замовлять ремонт електроплити в нашому сервісному центрі.

Незалежно від того, в який день тижня ви до нас звернетесь, майстер готовий буде приступити до роботи якомога швидше. Ми працюємо без вихідних з 9.00 до 21.00, виконуємо ремонт електроплит будь-яких марок та моделей вдома у замовника. Звертайтеся до нашої майстерні, зателефонувавши в робочий час, або за формою зворотного зв’язку цілодобово. В разі вибору другого способу ми вам перетелефонуємо.

Як знайти поломку

Якщо ваша плита не вмикається, в першу чергу слід переконатись, що електрика не відключена. По-друге, потрібно перевірити розетку та вилку, та чи є щільний контакт між ними.

Якщо не вмикається конфорка, але індикатор над вмикачем горить, потрібно розбирати електроплиту. Те ж саме стосується відсутності нагріву в духовці. В таких випадках ремонт зазвичай полягає в заміні спіралі, якщо не працює конфорка, або ТЕНу, якщо зламалась духова шафа.

Ще одна розповсюджена ознака несправності – електрична плита вмикається і через деякий час автоматично вимикається. Безумовно, спочатку слід перевірити, чи не активований режим автовимикання (якщо він є вашому пристрої). Інакше необхідно зайнятися перевіркою модулю керування.

Тепер ви маєте чітке уявлення, в якому разі треба викликати майстра по ремонту електроплит. Якщо ви звернулись до нашого сервіс-центру, перше, що зробить фахівець – виконає діагностику. Процедура допомагає безпомилково визначити причину поломки та значно прискорити подальший ремонт електроплити, який навіть в самих серйозних випадках триватиме більше 24 годин.

Наші гарантії

При обслуговуванні електричних плит ми використовуємо тільки надійні комплектуючі. В разі необхідності заміни замість дефектної буде встановлена нова оригінальна запчастина, яка, ми впевнені, прослужить не один рік. На ремонт і встановлені деталі надається гарантія від трьох до дванадцяти місяців.

Якщо вас цікавлять ціни на обслуговування електроплит, відкрийте прейскурант на цьому сайті. Звичайно, в ньому вказані лише приблизні розцінки, але орієнтир вже будете мати. Точну вартість можна отримати після огляду техніки майстром. Виклик фахівця та діагностика в разі подальшого ремонту будуть безкоштовними.

Несправності в електричній плиті Послуги з ремонту електроплит Поломки в електроплитах Ремонт техніки на дому
0.2963 s
27