ᐉ Ремонт кондиціонерів та спліт-систем Electrolux в Києві — Майстер з чищення кондиціонерів Електролюкс - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт кондиціонерів та спліт-систем Electrolux в Києві — Майстер з чищення кондиціонерів Електролюкс - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт та чищення кондиціонерів Electrolux (Електролюкс)

Ремонт
від 500 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Кондиціонер Electrolux став працювати з перебоями чи зовсім не вмикається? Замовити його ремонт ви можете у нашому сервісному центрі. Навіть навесні або наприкінці осені, коли будь-якій кліматичній техніці потрібна профілактика та знайти вільного майстра дуже складно, наші фахівці готові виїхати за вашою заявкою вже в день звернення. Ремонт чи профілактичне обслуговування кондиціонерів Electrolux ми проводимо у всіх районах Києва, а також виїжджаємо до приміських населених пунктів.

Професійний ремонт – гарантія тривалої роботи кондиціонера

Кондиціонер Electrolux – технічно складний пристрій. Самостійне втручання у його роботу може призвести до складних поломок та виходу системи з ладу. Ось чому чистку, обслуговування та ремонт кліматичного приладу краще довіряти досвідченим фахівцям.

Більшість поломок кондиціонерів відбуваються через неуважність їх власників та нехтування основними правилами експлуатації техніки. Наприклад, багато хто намагається заощадити на чищенні кондиціонера, який рекомендується проводити двічі на рік – навесні, перед початком роботи, і восени, перед відключенням приладу на зиму. В результаті залишаються непоміченими безліч дрібних несправностей - засмічення фільтрів, конденсатора, випарника, дренажних трубок, природне випаровування або витік холодоагенту. Усе це згодом призводить до виходу з експлуатації внутрішніх механізмів приладу, наприклад, мотор-компресора.

Наші майстри по ремонту кондиціонерів, проводячи сезонне чищення кондиціонерів Electrolux, здійснюють повну діагностику приладу, виявляючи несправності на ранній стадії та усуваючи їхню причину. Якщо приладу потрібен ремонт або заміна комплектуючих, замість несправних встановлюються нові оригінальні деталі з тривалим терміном служби. Після ремонту ваш кондиціонер Electrolux буде працювати, як новий. Фахівці швидко та якісно впораються із заміною мотор-компресора, модуля управління, очищенням дренажу та дезінфекцією блоків спліт-системи.

Проведення всіх ремонтних робіт на дому – додатковий плюс. Це дозволить вам заощадити час та гроші на демонтажі приладу та транспортуванні його до сервісного центру. Фахівці завжди готові надати безкоштовну консультацію та підказати, як у майбутньому уникнути поломок.

Наші переваги

Замовивши у нас ремонт кондиціонера Electrolux, ви отримуєте не лише оперативне обслуговування, безкоштовну діагностику та якісні комплектуючі. На всі види послуг ми надаємо довгострокову гарантію. Її термін становить 3-12 місяців і буде прописаний у документі, який вам після закінчення робіт видасть майстер. Якщо протягом цього часу поломка, з якою ви до нас звернулися, сталася повторно, ви маєте право на проведення безкоштовних ремонтних робіт.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки