Заміна Підшипника в Пральній Машині >> Виклик майстра з ремонту пральних машин у Києві - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна Підшипника в Пральній Машині >> Виклик майстра з ремонту пральних машин у Києві - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна підшипника у пральній машині

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

 • Прийом заявки протягом 24 години
 • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
 • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
 • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Роботу вашої пральної машини чути у сусідів із нижнього поверху? Швидше за все, підшипниковий вузол потребує заміни. Цей механізм, розташований у центрі установки, грає велику роль правильності роботи агрегату.

Фахівці нашого сервісного центру щодня справляються з десятками проблем пральних машин по всьому Києву та області. Вони здатні виконати як прості маніпуляції, типу заміни клапанів або шлангів, установки приладу, так і складні, такі як заміна підшипників і сальників барабана. Багато хто вам скаже, що такий ремонт здійснюється тільки в майстернях, тому що необхідний повний розбір пральної машини. Але спеціалісти "Ремонт на дому" з легкістю впораються з цим прямо у вас вдома. До того, незалежно від моделі пристрою майстер з ремонту пральної машини підбере оригінальні підшипники від виробника. Вони гарантовано будуть новими, адже наша майстерня не працює із Б/У запчастинами.

Чому підшипники швидко зношуються?

Основна причина – перезавантаження білизною. Кожна машина має свою норму в кілограмах. Коли вона перевищується, йде велике навантаження на підшипники. Якщо агрегат розрахований на 5 кг, то можливість отримати подібні проблеми дуже велика. Достатньо прання однієї масивної речі. Також на довговічність приладу впливає часте прання при дев'яносто градусній температурі. Однак, якщо у разі перезавантаження білизною апарат може відмовити будь-якої миті, то висока температура зводить «нанівець» його працездатність повільно. І через 5-6 років навіть найякісніша і найдорожча пральна машина може зламатися.

Поміняти підшипники краще одразу, як тільки проблема виявилася. Якщо затягувати з ремонтом, то можливе розбалансування барабана, що сприяє псуванню інших, не менш важливих вузлів пральної машини.

Оперативну допомогу може надати сервісний центр «Ремонт на дому». Спеціаліст виїде до вас додому протягом години після оформлення заявки. Ми знаємо, як допомогти в екстреній ситуації.

Чому співпрацювати з нами вигідно?

Ми пропонуємо клієнтам комфортне та оперативне сервісне обслуговування. Це два основні критерії, які схиляють дедалі більше киян звертатися саме до нас. Крім того, ви отримуєте фірмову гарантію на всі послуги, оскільки ми повністю впевнені як виконаний ремонт. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном.

Заміна підшипника в пральній машині відноситься до складних ремонтних робіт і виконується, в основному, фахівцями сервіс-центрів. Складність полягає в тому, що для того, щоб дістатися до підшипникового вузла, необхідно повністю розбирати пральну машину. Крім цього доведеться "розполовинити" бак, що не вдається зробити штатними засобами і майстру доводиться застосовувати власні напрацювання. Від цих моментів і від інших конструктивних особливостей в основному і залежить скільки коштує заміна підшипників у пральній машині. І для кожної моделі ціни можуть суттєво відрізнятися.

ВАЖЛИВО: Все частіше виробники комплектують нові моделі нерозбірними (литими) баками. І, за задумом виробників, при виході з ладу підшипникового вузла барабана необхідно змінювати весь бак, разом з барабаном.

У моделях з бічним завантаженням барабан закріплений на два підшипники: великий, який фіксується в хрестовину, безпосередньо біля барабана і менший - встановлюється з іншого кінця валу. У деяких моделях використовують так звані монопідшипники, що є єдиним корпусом з двома рядами кульок.

ВАЖЛИВО: Якщо зруйновано лише один підшипник, все одно змінюють обидва. Як показує практика, якщо поміняти лише один із них, другий підшипник довго не пропрацює.

Щоб поміняти підшипник, достатньо зробити замовлення будь-яким із доступних способів і майстер приїде до вас у погоджений час.

Загальний порядок робіт

Послідовність етапів і склад робіт істотно відрізняється для машин з різними типами завантаження. Якщо у фронтальних моделях, щоб дістатися до блоку підшипників, доведеться практично повністю розібрати всю машинку і витягти бак, то у вертикально завантажених пральних машин ця процедура набагато простіша і, звісно, вартість заміни підшипника пральної машини нижча.

Для вертикальних моделей:

 • демонтувати бічні стінки прання;
 • зняти приводний ремінь та шків барабана;
 • почергово зняти підшипники разом зі знімними супортами
 • очистити місце для посадки сальника та підшипників на валу від старого мастила, пилу та накипу;
 • нанести на новий супорт і посадкові місця водостійку спеціальну мастило;
 • встановити нові супорти на місця;
 • надягти приводний ремінь і прикрутити "боковушки".

ВАЖЛИВО: Не можна використовувати для очищення посадкових місць наждачку або інші абразиви. Це може призвести до утворення мікроушкоджень та порушення герметичності сальника.   

Для фронтальних пралень:

Щоб дістатися бака повністю розбирають корпус прання і витягують бак.

Якщо розбірний бак, роз'єднують кріплення і "розполовинюють" його на дві частини. Після цього:

 • випресовують із заднього півбака старі підшипники;
 • місця посадки на валу очищають від накипу, бруду та старого мастила;
 • використовуючи знімач запресовуються нові підшипники та надівається сальник;
 • сальник разом із втулкою ретельно змащується водостійким мастилом;
 • напівбак надягають на вал барабана, поверхні місця з'єднання двох половинок бака змащують герметиком та
 • скріплюють половинки між собою;
 • бак встановлюють місце і збирають пральну.

ВАЖЛИВО: Прання рекомендують запускати не раніше ніж через добу, щоб дати час засохнути герметику.

Якщо бак нерозбірний, розпилюють по периметру ножівкою по металу, попередньо підготувавши нові кріплення. Для цього висвердлюють отвори під болтове з'єднання. Ці болти та фіксують дві половинки бака разом після збирання.

Ознаки того, що потрібно міняти підшипники

Рідко хто з власників пральних машин помічає незначні зміни в їхній роботі та починають дзвонити в сервіс-центр тільки тоді, коли машинка зупинилася або шуми стали настільки гучними, що поряд з пралкою навіть страшно бути. Іноді шум супроводжується появою іржавих калюжок під машинкою і вібрацією, що посилилася. Але чим раніше звернутися до фахівців, тим простіше, швидше та дешевше буде виконано ремонт. Щоб вчасно зреагувати на цю небезпечну поломку, ми наводимо перелік найчастіших “симптомів”, що вказують на проблему з підшипниками.

 1. Пралка почала сильно шуміти, постукувати і навіть скреготіти. Найчастіше на етапі віджиму;
 2. Під машинкою з'явилися "іржаві" або "масляні" калюжі. Якщо зняти панелі машини, на корпусі бака видно патьоки;
 3. Пралка почала бруднити одяг у “іржаві” кольори;
 4. Збільшилася вібрація. Іноді машинка навіть "танцює" по приміщенню;
 5. Відчувається люфт барабана при натисканні на нього рукою;
 6. Барабан туго прокручується або взагалі не провертається (при повному руйнуванні підшипників;
 7. Регулярно злітає зі шківа приводний ремінь;
 8. Прання почало погано віджимати та зупинятися в процесі прання.

Зазвичай стан підшипників визначають відразу за декількома проявами одночасно, адже окремо кожен симптом може виявлятися і при інших поломках.

Чи можна міняти підшипники своїми руками

Мало хто з недосвідчених домашніх умільців може похвалитися успіхами у самостійній заміні підшипників прання. Більшість сміливців все одно зверталися до сервіс-центру, щоб фахівці виправили їхні огріхи або допомогли зібрати пральню. Адже попри величезну кількість рекомендацій, відеоінструкцій та статей у Мережі, правильно замінити підшипники без досвіду ремонту побутової техніки реально неможливо.

Але якщо ви вирішили використовувати свою пральну машину в якості "піддослідного кролика" - розпочинати заміну, а у важкий момент дзвоніть нам. Ми зможемо знайти вихід із будь-якого становища.

 

 

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки