ᐉ Ремонт пральних машин в Деснянському(Троєщина) районі Києва «Ремонт на дому» - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт пральних машин в Деснянському(Троєщина) районі Києва «Ремонт на дому» - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт пральних машин у Деснянському районі

Ремонт
від 300 грн

  • Прийом заявки протягом години
  • Виїзд майстра  до Деснянського раойну(Троєщина)
  • Діагностика безкоштовна
  • Гарантія на ремонт до 12 місяців

Потрібен швидкий, недорогий та якісний ремонт пральної машини на Деснянському районі та Троєщині у Києві? У такому разі рекомендуємо скористатися послугами майстрів кваліфікованого центру. Ми здійснюємо комплексний спектр робіт з технічного, сервісного обслуговування та ремонту пралень всіх відомих брендів безпосередньо вдома у замовника.

Поширені ознаки несправностей

Своєчасне виявлення та усунення дрібних неполадок у роботі пральних машин дозволяють уникнути серйозніших, трудомістких та витратних у ремонті наслідків. При цьому важливо дотримуватися правил і рекомендацій з експлуатації, встановлення та підключення машинки.

Першими ознаками виникнення несправності є сторонні шуми, скрегіт та сильні вібрації у роботі. Крім того, власникам нерідко доводиться мати справу з відсутністю або недостатнім прогріванням води під час прання, що безпосередньо впливає на її якість та ефективність. Також трапляються і механічні поломки ущільнювачів, петель або замків дверцята люка та інших елементів.

Більшість сучасних моделей пральних машин оснащуються спеціальною функцією автоматичної діагностики неполадок, що дозволяє швидко визначити джерело проблеми, тим самим спрощуючи роботу майстра та прискорюючи процес ремонту. Таким чином, у разі несправності на дисплеї з'явиться відповідний буквено-цифровий код помилки. У кожного виробника передбачені свої комбінації символів, тому важливо детально вивчити інструкцію, що додається, або ж знайти необхідну інформацію на офіційному сайті.

Фахівці нашого сервісу попереджають, що спроби власноручного ремонту пральної машини без досвіду, навичок та спеціального інструменту часто закінчуються серйознішою поломкою, а іноді й остаточною неремонтопридатністю приладу.

Найкращі умови для швидкого та якісного ремонту

Висока якість та надійність усіх виконаних нашими спеціалістами ремонтних робіт досягається за рахунок використання професійного діагностичного обладнання, а також виключно оригінальних витратних елементів та комплектуючих. Вартість ремонту пральної машини на Троєщині розраховується виходячи з результатів виконаної діагностики, а також конкретної марки машинки. Крім того, ми надаємо клієнтам офіційну гарантію.

Ціни на ремонт пральних машин (Деснянський район):

Проблема
Ймовірна причина поломки
Діагностика
Безкоштовно у разі ремонту
Безкоштовно
Виклик майстра
Безкоштовно у разі ремонту
від 150 грн
Не гріє пральна машина
Заміна ТЕНу (водонагрівача)
від 380 грн
Не вмикається пральна машина
Ремонт модуля управління (плати)
від 550 грн
Не зливає воду
Заміна зливного насоса (помпи)
від 350 грн
Пральна машина вібрує
Встановлення нових амортизаторів
від 450 грн
Пральна машина не зливає воду
Зливний насос
від 350 грн
Пральна машина не віджимає
Ремонт двигуна
від 450 грн
Шумить пральна машина
Проблема із підшипниковим вузлом
від 850 грн

Готові викликати
майстра ?

Оформити заявку та викликати майстра в будь-який район Києва Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом'янський, Шевченківський, Дарницький, Дніпровський, Святошинський, додому можна по одному із вказаних телефонів.

 

 

Отримати безкоштовну консультацію
0,0845 s
47
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані