ᐉ Ремонт кондиціонерів та спліт-систем LG в Києві — Майстер з чищення кондиціонерів ЕлДжі - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт кондиціонерів та спліт-систем LG в Києві — Майстер з чищення кондиціонерів ЕлДжі - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт та чищення кондиціонерів LG (ЛЖ)

Ремонт
від 500 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

У нашому сервісному центрі мешканці Києва можуть замовити ремонт кондиціонерів LG будь-яких моделей та року випуску. Для ремонту не потрібно везти прилад у майстерню, адже з будь-якими, навіть найскладнішими поломками наші майстри можуть впоратися вдома. А це означає, що ви заощадите час та гроші на демонтажі спліт-системи та її транспортуванні.

Щоб замовити виїзд майстра по ремонту кондиціонерів на зручний для вас час, потрібно витратити пару хвилин на заповнення форми заявки онлайн або на дзвінок у сервісний центр. Ремонт кондиціонерів LG може бути проведений того ж дня, навіть якщо ви живете не в самому Києві, а в його передмісті.

У яких випадках рекомендується звернутися до сервісу?

Обслуговування кондиціонера LG необхідно проводити кожні 6 місяців, навіть якщо ви не помічаєте жодних збоїв у його роботі. Регулярне чищення приладу, дезінфекція корпусу та внутрішніх елементів, а також профілактика системи охолодження значно продовжать термін служби та покращать якість роботи техніки.

Комплексний сервіс кондиціонерів LG, який включає, крім чистки, повну діагностику приладу і дозаправку системи фреоном, дозволить уникнути виникнення багатьох поломок і убереже вас від зайвих витрат на ремонт.

Наші майстри надають послуги з ремонту кондиціонерів LG. Звертайтеся до майстерні, якщо прилад перестав вмикатися, погано охолоджує повітря або не працює на обігрів, під час його роботи відчувається неприємний запах або чути сторонні звуки. У разі виявлення льоду або інею на випарнику, конденсаторі або з'єднанні трубок кондиціонер потрібно терміново вимкнути та запросити майстра. Причиною неполадки може бути витік фреону. Робота кліматичного приладу з нестачею холодоагенту в системі охолодження може призвести до його перегріву і повного виходу з ладу.

Висока якість обслуговування

Ремонт кондиціонерів LG проводиться з використанням оригінальних комплектуючих високої якості, завдяки яким термін служби кліматичної техніки значно продовжується. Вартість послуг залежить від складності роботи та необхідних запчастин, тому озвучується клієнтам лише після проведення діагностики приладу. З приблизними цінами можна ознайомитись на сайті майстерні або отримати інформацію у менеджерів по телефону. Наші розцінки не перевищують середні міста, тому доступні кожному. Послуга діагностики кондиціонерів надається безкоштовно у разі проведення будь-яких ремонтних робіт.

Якість наших послуг підтверджується наданням гарантійного зобов'язання терміном до 1 року. Протягом цього часу повторна поломка кліматичного приладу буде усунута безкоштовно. Детально з умовами гарантії вас ознайомить майстер.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки