ᐉ Ремонт холодильників Samsung вдома в Києві — Майстер з ремонту холодильників Samsung - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт холодильників Samsung вдома в Києві — Майстер з ремонту холодильників Samsung - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт холодильників Samsung (Самсунг) у Києві

Ремонт
від 500 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Техніка корейського виробництва надійна та зручна, але не вічна. Якщо у вас зламався холодильник Samsung, працівники сервісного центру «Ремонт на дому» повернуть йому працездатність протягом доби з моменту звернення. Ми пропонуємо мешканцям Києва точну діагностику, оперативний ремонт будь-яких моделей холодильників Самсунг вдома та тривалу, до року післяремонтну гарантію.

Перші ознаки несправності

Власники холодильників Samsung настільки впевнені у надійності корейської техніки, що часто не звертають уваги на симптоми поломки окремих деталей. Запросити майстра для ремонту варто якомога раніше, адже заміна термодатчика або реле коштуватиме набагато дешевше, ніж покупка нового пристрою. Зрозуміло, лампочку, що перегоріла, можна замінити самостійно або дочекатися зручного моменту, але є ситуації, коли варто терміново викликати майстра з ремонту холодильників Samsung.

Зателефонуйте, якщо ваше обладнання:

  • працює безперервно, без відключення компресора;
  • протікає;
  • видає дивні звуки;
  • перестало підтримувати температуру в холодильній або морозильній камері;
  • обростає зсередини сніговою «шубою»;
  • не вмикається.

Насторожити повинно і скупчення крапель води на задній стінці, продукти, що швидко псуються, або неприємний запах.

Як знайти хорошого майстра

У Києві є чимало сервісних центрів, що пропонують послуги з ремонту побутової техніки. Але якщо ви хочете отримати по-справжньому якісні послуги, зверніться до наших спеціалістів. У сервісному центрі «Ремонт на дому» працюють лише досвідчені майстри з багаторічним стажем, які знають усі нюанси ремонту холодильників Samsung.

При ремонті ми використовуємо рекомендовані виробником запчастини, які повністю підходять для побутової техніки цього бренду. Це дозволяє продовжити термін експлуатації обладнання та виключити несумісність деталей.

Подаючи заявку на сайті, достатньо вказати контактний телефон для зв'язку, модель холодильника Samsung, а також залишити опис поломки. Під час розмови з менеджером можна погодити зручний час візиту майстра. Наші співробітники проводять ремонт холодильників Samsung у всіх районах Києва, а також передмісті та області. Якщо у вас зламалося відразу кілька приладів, всі їх можна відремонтувати в один день. Скористайтеся нагодою отримати ремонтні послуги на вигідних умовах!

Ціни на ремонт холодильників Samsung

Виявлення несправності вашого холодильника ніколи не відбувається за ідеальним сценарієм, особливо якщо ви вперше помітили, що він веде себе дивно, одразу після того, як ви повернулися із супермаркету з повною сумкою свіжих продуктів. На щастя, холодильник, безумовно, не найдорожчий прилад для ремонту. Залежно від проблеми ремонт холодильника може коштувати лише від 300 гривень!

Проблема
Ймовірна причина поломки
Ціна
Діагностика
Безкоштовно в разі ремонта
Безкоштовно
Клацає, але не вмикається
Заміна компресора
від 1200 грн
Не запускається компресор
Пускозахисне реле, модуль керування
від 380 грн
Готові викликати
майстра ?
Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки