Несправності побутового холодильника Samsung No Frost | Несправності холодильника samsung і як це виправити - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Несправності побутового холодильника Samsung No Frost | Несправності холодильника samsung і як це виправити - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Несправності побутового холодильника Samsung No Frost

1256
Несправності побутового холодильника Samsung No Frost

Перш ніж придбати холодильник, більшість майбутніх власників не обмежуються аналізом відгуків з Інтернету, а збирають інформацію про моделі, що сподобалися, з усіх доступних джерел, включаючи реальних користувачів і фахівців ремонтників. Дуже часто майстри рекомендують придбати холодильник Samsung, ремонт якого їм доводиться виконувати досить рідко, а за функціоналом і характеристиками моделі цього бренду не поступаються дорожчим, елітним модифікаціям відомих торгових марок.

Користувачі зі стажем, найзручнішими та безпроблемними вважають моделі з технологією авторозморозеї No Frost. Адже для їх обслуговування не доведеться витрачати дуже багато часу, а розморожування здійснюється лише для гігієнічних цілей.

При правильній експлуатації двокамерний холодильник Samsung може відпрацювати без ремонту та дозаправки холодоагенту більше десяти років. Але якщо постійно нехтувати рекомендаціями виробника щодо профілактики, напевно незабаром знадобиться ремонт холодильників в Києві.

Найбільш характерні несправності холодильника Samsung Ноу Фрост

Холодильники ноу фрост набагато складніше моделей з традиційним способом розморожування і все ж таки деякі несправності холодильника Самсунг можна усунути самостійно, але для виконання більш серйозного ремонту доведеться звертатися в сервіс-центр. Якщо на поверхнях камери холодильника з'явилася ледь помітна крижана кірка, переконайтеся, що ви не встановили занадто низьку температуру, з якою холодильник, за цих умов впоратися не може. Також причиною утворення льоду може стати засмічення дренажного отвору або конденсатної трубки. У таких випадках можна спробувати виконати ремонт холодильників Samsung в Києві своїми руками, прочистивши канали відведення вологи.

Компрессор холодильника

Також без допомоги спеціаліста можна обійтися і у випадку, якщо після тривалої відсутності електроенергії холодильник не може увійти в режим. Достатньо звільнити камери холодильника від продуктів, розморозити його, і, протерши насухо, запустити по новій роботі. Найчастіше ця процедура дозволяє повністю відновити роботу агрегату. Але якщо ви виявили сильне обмерзання внутрішніх стінок рефрижератора або підвищену температуру всередині камер, за наявності електрики - відразу звертайтеся до майстерні.

Незважаючи на високу надійність, якою характеризується холодильник Самсунг ноу фрост, несправності окремих вузлів все ж таки іноді виникають. Найбільш характерними з них вважаються:

 • вихід із ладу реле випарника;
 • поломка одного із температурних датчиків камер;
 • несправність таймера, вентилятора, нагрівального елемента та його ланцюгів;
 • пошкодження компресора (втрата продуктивності, заклинювання та ін) - скільки коштує ремонт компресора холодильника;
 • утворення пробки у капілярній трубці.

Крім цього, іноді виникають несправності, пов'язані з витоком фреону. При цьому головна причина витоків - недбале звернення користувачів, що призводить до пошкодження трубопроводів, якими циркулює холодоагент. У таких випадках виконати ремонт холодильника сам своїми руками навряд чи вдасться і самостійно. Приготуйтеся звернутися до сервісного центру Samsung до Києва, холодильники вони ремонтують швидко.

Щоб полегшити визначення несправного вузла, виробник розробив унікальну систему сервіс кодів, завдяки яким ремонт холодильника Самсунг ноу фрост займає набагато менше часу і спрощує діагностику. Наприклад розглянемо коди, що виводяться на дисплей холодильника samsung у більш старих моделях, які успішно зберігають продукти вже протягом багатьох років і користуються заслуженою популярністю у користувачів.

Ремонт холодильника Samsung

Коди помилок холодильників Samsung ноу фрост

З кожною новою моделлю функціонал холодильника розширюється. З'являються нові зручні режими та можливості. З цієї причини схема холодильника ускладнюється та з'являються нові вузли та деталі. Тому і список сервісних кодів доповнюється новими буквено-цифровими поєднаннями, які роблять табло холодильника більш інформативним, а й спрощують його ремонт.

У старіших модифікаціях дисплей відсутній, а код несправності можна визначити за станом світлодіодних індикаторів. Значення помилок та їх відповідність повідомленням, що відображаються на моделях з табло, наведені в таблиці. При цьому стан індикаторів у першій колонці позначено цифрами: 1 - світлодіод світиться; 0 – індикатор не горить.

Стан світлодіодних індикаторів

Відповідність помилки коду на холодильниках з індикатором

Можлива несправність

10111

R5 чи 02

На плату управління не надходить сигнал датчика температури холодильного відділення. Необхідно перевірити з'єднувальні дроти та справність термодатчика.

11110

D5 чи 09

Від датчика температури випарника системи розморожування не надходить сигнал на центральну плату. Перевірити цілісність з'єднувальних проводів та справність датчика.

11011

F5 чи 08

Плата керування "не бачить" термодатчик морозильної камери. Крім датчика необхідно перевірити з'єднувальні дроти та стан контактів.

11101

E5 чи 07

Датчик контролю зовнішньої температури не передає сигнали на центральну плату. Можлива поломка самого датчика, з'єднувальних дротів або контактів.

01111

RD

Холодильник samsung ноу фрост повідомляє про некоректну роботу повітряної заслінки. Перевірити її працездатність. За необхідності замінити.

ні

DD

Холодильна камера не працює належним чином. Перевірте дроти та шлейфи на вузлах та платах. За потреби виконайте заміну.

ні

01

Помилка сигналізує про проблеми в льодогенераторі. Можливо вийшов з ладу датчик або несправне проведення.

ні

10

Код висвічує при порушенні роботи вентилятора морозилки. Переконатися у справності вентилятора та сполучних проводів. Перевірте вільність ходу лопатей та відсутність на них льоду.

У холодильниках самсунг сайд бай сайд, значення вищеописаних помилок не змінюється, але список можливих кодів і, відповідно, їх значень істотно розширений. Аналогічно і в моделях лінійок Samsung RS21 та RS23. Для холодильників сімейства RL33, RL34 та RL39 значення деяких кодів можуть відрізнятися.

Якщо вам потрібна допомога в діагностиці або ремонту холодильників, звертайтесь до нашого сервісного центру. Фахівець виїде до вас та визначить тип проблеми, а також порекомендує оптимальний спосіб вирішення. Виїжджаємо по всіх районах міста Києва: Дарницький район‎, Деснянський район, Дніпровський район, Голосіївський район, Оболонський район, Печерський район, Подільський район, Святошинський район, Солом'янський район, Шевченківський район.

 

Коментарі ()

  Отримати безкоштовну консультацію
  0,0931 s
  63
  cache

  Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані