Чистка дренажу кондиціонера - замовити виїзд додому в Києві - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Чистка дренажу кондиціонера - замовити виїзд додому в Києві - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Чищення дренажу кондиціонера

Ми пропонуємо:

  • Безкоштовний виклик майстра
  • У 90% ремонт займає не більше 30 хвилин
  • Безкоштовна діагностика
  • Гарантія від 3 до 24 місяців

Ліцензовані технічні фахівці можуть діагностувати та ремонтувати всі марки й моделі кондиціонерів, часто в один і той же день. До 1 року гарантії на деталі та гарантія на всі ремонтні роботи.

Першою ознакою засмічення дренажу кондиціонера є протікання води з внутрішнього блоку спліт-системи. Рідина може пошкодити підлогу і стіни, потрапити в розетку і спричинити коротке замикання. Тому усунути проблему потрібно якомога швидше. Вам необхідно відключити прилад від мережі та подати заявку на виїзд майстра по ремонту кондиціонерів сервісного центру "Ремонт на дому". Зробити це можна в режимі онлайн, заповнивши форму зворотного зв'язку на сайті майстерні. Співробітник зв'яжеться з вами через кілька хвилин для уточнення деталей. Ви можете зателефонувати в сервісний центр самостійно - телефони для зв'язку вказані на цій сторінці.

Чистка дренажу кондиціонера буде проведена в найкоротші терміни. Майстер може приїхати до вас додому вже в день оформлення заявки. Ми приймаємо замовлення на обслуговування кліматичної техніки не тільки від жителів Києва, а й від тих, хто проживає в його передмісті. Час проведення ремонту ви вибираєте самі. Його можна призначити на будь-який день, оскільки сервісний центр працює без вихідних з 9.00 до 21.00.

Важливість своєчасного очищення дренажної системи

У засміченні дренажу кондиціонера і протіканні його внутрішнього блоку найчастіше винні самі власники техніки, які нехтують його профілактичним обслуговуванням з бажання заощадити. Дренажний піддон приладу засмічується брудом, а конденсат, що стікає по ньому, несе його в зливний отвір, який незабаром забивається. Піддон наповнюється водою, якій уже нікуди витікати. І в результаті вона починає капати з внутрішнього блоку на підлогу.

Професійне чищення дренажу кондиціонера, яке рекомендується проводити не рідше ніж двічі на рік, дасть змогу запобігти проблемі. До того ж дренажні трубки - це місце з підвищеною вологістю, а отже - сприятливе середовище для розвитку бактерій і грибків. Тут же концентрується і весь бруд, який прилад збирає з повітря.

Самостійне чищення дренажної трубки, наприклад, за допомогою дроту, може лише ненадовго розв'язати проблему з протіканням води. Але весь бруд і мікроби, як і раніше, залишаться всередині системи та разом із повітрям проникатимуть у приміщення. Тому найкращим рішенням буде викликати фахівця для повного чищення дренажу кондиціонера.

Процес досить трудомісткий. Спочатку майстер розбере кондиціонер, витягне фільтри та зніме піддон з конденсатом. Потім дістане дренажний трубопровід, промиє і продує його по всій довжині, очистивши всі вигини та петлі. Після цього систему буде продезінфіковано, кліматичний прилад зібрано і протестовано.

Перевага професійного обслуговування

Спосіб чищення дренажу кондиціонерів, який використовують наші майстри, дає змогу домогтися найкращих результатів. Перед початком робіт фахівець обов'язково проводить діагностику техніки, і в разі виявлення будь-яких збоїв у її роботі може одразу ж, на місці, усунути поломку. На всі види послуг надається тривала гарантія.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки