Чистка дренажу кондиціонера - замовити виїзд додому в Києві - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Чистка дренажу кондиціонера - замовити виїзд додому в Києві - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Засмітилася дренажна трубка кондиціонера? Проведемо якісне чищення системи

Першою ознакою засмічення дренажу кондиціонера є протікання води з внутрішнього блоку спліт-системи. Рідина може пошкодити підлогу і стіни, потрапити в розетку і спричинити коротке замикання. Тому усунути проблему потрібно якомога швидше. Вам необхідно відключити прилад від мережі і подати заявку на виїзд майстра сервісного центру "Ремонт на дому". Зробити це можна в режимі онлайн, заповнивши форму зворотного зв'язку на сайті майстерні. Співробітник зв'яжеться з вами через кілька хвилин для уточнення деталей. Ви можете зателефонувати в сервісний центр самостійно - телефони для зв'язку вказані на цій сторінці.

Чистка дренажу кондиціонера буде проведена в найкоротші терміни. Майстер може приїхати до вас додому вже в день оформлення заявки. Ми приймаємо замовлення на обслуговування кліматичної техніки не тільки від жителів Києва, а й від тих, хто проживає в його передмісті. Час проведення ремонту ви вибираєте самі. Його можна призначити на будь-який день, оскільки сервісний центр працює без вихідних з 9.00 до 21.00.

Важливість своєчасного очищення дренажної системи

У засміченні дренажу кондиціонера і протіканні його внутрішнього блоку найчастіше винні самі власники техніки, які нехтують його профілактичним обслуговуванням з бажання заощадити. Дренажний піддон приладу засмічується брудом, а конденсат, що стікає по ньому, несе його в зливний отвір, який незабаром забивається. Піддон наповнюється водою, якій уже нікуди витікати. І в результаті вона починає капати з внутрішнього блоку на підлогу.

Професійне чищення дренажу кондиціонера, яке рекомендується проводити не рідше ніж двічі на рік, дасть змогу запобігти проблемі. До того ж, дренажні трубки - це місце з підвищеною вологістю, а отже - сприятливе середовище для розвитку бактерій і грибків. Тут же концентрується і весь бруд, який прилад збирає з повітря.

Самостійне чищення дренажної трубки, наприклад, за допомогою дроту, може лише ненадовго вирішити проблему з протіканням води. Але весь бруд і мікроби, як і раніше, залишаться всередині системи і разом із повітрям проникатимуть у приміщення. Тому найкращим рішенням буде викликати фахівця для повного чищення дренажу кондиціонера.

Процес досить трудомісткий. Спочатку майстер розбере кондиціонер, витягне фільтри і зніме піддон з конденсатом. Потім дістане дренажний трубопровід, промиє і продує його по всій довжині, очистивши всі вигини і петлі. Після цього систему буде продезінфіковано, кліматичний прилад зібрано і протестовано.

Перевага професійного обслуговування

Спосіб чищення дренажу кондиціонерів, який використовують наші майстри, дає змогу домогтися найкращих результатів. Перед початком робіт фахівець обов'язково проводить діагностику техніки, і в разі виявлення будь-яких збоїв у її роботі може одразу ж, на місці, усунути поломку. На всі види послуг надається тривала гарантія.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1984 s
211
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані