Ремонт кондиціонерів ᐉ Троєщина м. Київ | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Ремонт кондиціонерів ᐉ Троєщина м. Київ | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт кондиціонерів (Троєщина)

Ремонт
від 300 грн

Прийом заявки протягом години
Виїзд майстра на Троєщену
Безкоштовна діагностика
Гарантія на ремонт до 12 місяців

Ремонт кондиціонерів у Троєщині пов'язаний з тим, що це – спальний район Києва. І кількість кондиціонерів на квадратний метр досить велика. І вони часто ламаються.

Першою реакцією на зникнення життєдайної прохолоди в кімнаті завжди є спроба самостійно розібратися, що зроблено неправильно. Адже причиною може стати не лише поломка обладнання, а й збій в електромережі, несправність пульта або неправильний режим роботи.

У спальних районах, до яких належить Троєщина, нерідкі випадки зникнення електрики, оскільки будинки проектувалися ще в минулому столітті і не були розраховані на високе споживання електрики.

  • наявність електрики та справність розетки. Для цього можна скористатися тестером, мультиметром або іншим, свідомо справним електроприладом, підключивши його в розетку замість спліт-системи;
  • встановлення температурних параметрів згідно з рекомендаціями виробника (докладно описано у посібнику користувача);
  • справність пульта та ІЧ-приймача. Для цього увімкніть кондиціонер кнопкою на передній панелі кімнатного блоку. Працездатність пульта можна перевірити, подивившись світлодіод у передній частині пульта через цифровий фотоапарат або камеру мобільного телефону. При натисканні будь-якої кнопки світлодіод повинен видавати серію світлових імпульсів.

Якщо жоден із вищеописаних тестів не прояснив ситуацію, звертайтесь до нас. Наш сервісцентр виконує настановні роботи, технічне та профілактичне обслуговування, а також ремонт кондиціонерів, по Троєщині для клієнтів працює окрема бригада:

Цены на ремонт кондиционеров Троєщина

Проблема
Ймовірна причина поломки
Діагностика
Безкоштовно у разі ремонту
Безкоштовна
Виклик майстра на Троєщину
Безкоштовно у разі ремонту
від 150 грн
Кондиціонер слабо охолоджує повітря
Чищення системи охолодження
від 450 грн
Кондиціонер не дає холоду
Відновлення системи циркуляції фреону
від 800 грн
Шумить зовнішній блок кондиціонера
Чищення зовнішнього блоку
від 450 грн

Готові викликати
майстра ?

Як працює наш сервісний центр:

  1. Ми обслуговуємо протягом доби після прийому заявки у зручний для клієнтів час, включаючи вихідні дні.
  2. Всі запчастини – оригінальні.
  3. Ми співпрацюємо з перевіреними постачальниками і, перш ніж деталь видається майстру, вона ретельно перевіряється. На всі види робіт та встановлені деталі ми надаємо максимальну гарантію.

Оскільки одним із найбільш дієвих способів збільшити термін служби кліматичних пристроїв вважається своєчасна профілактика, всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір на обслуговування обладнання на найвигідніших для них умовах. У Договорі, за бажанням замовника, можна змінювати періодичність виконання профілактичних робіт їх складу та використовувані методи та витратні матеріали. Для мешканців Троєщини пропонуються особливі умови.

У разі будь-якого навіть незначного відхилення від нормальної роботи обов'язково звертайтеся в сервісцентр. Адже навіть незначна на перший погляд поломка може спричинити ланцюжок складніших несправностей і для відновлення працездатності кондиціонера знадобиться більше часу та коштів.

Отримати безкоштовну консультацію
0,0891 s
77
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані