Заміна насоса в посудомийній машині - майстер додому в Києві - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна насоса в посудомийній машині - майстер додому в Києві - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна насоса в посудомийній машині

Будь-які несправності в роботі сучасних моделей посудомийок повинні усуватися досвідченими, кваліфікованими фахівцями. Тому, коли з'являється необхідність провести заміну насоса посудомийної машини, звертайтеся в нашу майстерню в Києві. Майстри сервісного центру "Ремонт на дому" легко впораються з поломкою будь-якого характеру, помінявши несправний вузол на новий, оригінальний.

Основні причини поломки помпи

Циркуляційний насос посудомийної машини може вийти з ладу з цілої низки причин, серед яких найпоширенішими є такі:

  • природний знос вузла;
  • різкі стрибки, перевантаження і перепади напруги в електромережі;
  • засмічення через несправний сітковий фільтр;
  • потрапляння сторонніх предметів у лопатки;
  • замикання через порушення герметичності корпусу;
  • несправність датчика рівня води.

Багато власників посудомийок не звертають увагу на стан сіткового фільтра, який потребує періодичного очищення і заміни в разі сильного зносу. Через відсутність обслуговування цього елемента частинки їжі починають проникати всередину, забивати зливну систему, заважати вільній циркуляції води, що спричиняє підвищені навантаження на помпу. Крім того, дрібні, тверді частинки можуть заклинити лопатки, що також нерідко призводить до поломки. Своєчасний догляд і обслуговування техніки дадуть змогу уникнути подібних наслідків і значно подовжать термін її служби.

Зважаючи на складність будови сучасних моделей посудомийних машин, провести самостійний ремонт, без спеціального інструменту, досвіду і навичок, практично неможливо. В іншому разі ви ризикуєте погіршити поломку. Довірте таку роботу досвідченим фахівцям нашого сервісу, це заощадить час і швидко поверне вашу техніку до функціонального стану.

Лагодження на дому - зручно і швидко

Завдяки професіоналізму наших майстрів, сучасному інструменту та оригінальним комплектувальним, заміна насоса посудомийної машини буде виконана якісно і в найкоротші терміни. Вартість робіт розраховується індивідуально для кожного клієнта і залежатиме від марки виробника, моделі та ціни на нові запчастини. Прийом заявок ведеться цілодобово. Викличте майстра, зв'язавшись з нами по телефону або за допомогою електронної пошти. Заявка виконується протягом 24 годин з моменту прийняття. Довіртеся справжнім професіоналам.

Виїжджаємо по всіх районах міста Києва
Голосіївський район
Ірпінь
Оболонський район
Буча
Печерський район
Вишневе
Подільський район
Бровари
Святошинський район
Солом'янський район
Шевченківський район
Дарницький район‎
Деснянський район
Дніпровський район
Ірпінь
Буча
Вішневе
Бровари
Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки