ᐉ Ремонт пральних машин Indesit в Києві — Майстри з ремонту пральних машин Індезит вдома - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт пральних машин Indesit в Києві — Майстри з ремонту пральних машин Індезит вдома - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт пральних машин Indesit (Індезит) у Києві

Ремонт
від 450 грн
 • Прийом заявки протягом 24 годин
 • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
 • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
 • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Вам потрібен якісний, оперативний та при цьому недорогий ремонт пральних машин Indesit у Києві вдома? Зверніться до нашого сервісного центру – кваліфікованим майстрам під силу полагодити будь-яку модель пральної машини Indesit протягом 24 годин (максимум) після проведення діагностики та виявлення точних причин несправностей. При цьому вартість послуг у майстерні «Ремонт на дому» вас, напевно, порадує, а гарантія терміном від 3 до 12 місяців не дозволить засумніватися у зразковій якості проведених ремонтних робіт.

Чому ваша пральна машина зламалася?

Щоб зрозуміти, яку саме деталь пральної машини Indesit необхідно відремонтувати, зверніть увагу на характер несправностей, що дозволяють діагностувати вихід з ладу тих чи інших елементів конструкції:

 1. Немає зливу води після циклу прання. Можливо, зламався зливний насос або засмітилися зливні фільтр, шланг, патрубок.
 2. Немає набору води перед початком роботи, а пральний порошок залишається у відсіку-дозаторі. Швидше за все, порушена цілісність наливного шланга, засмітився фільтр у клапані подачі води або зламався сам клапан.
 3. Прилад не віджимає білизну. Перевірте, чи не злетів ремінь приводу, а також коректно працюють двигун та електронний модуль управління.
 4. Не здійснюється нагрівання води, через що сильно погіршується якість прання. Міг перегоріти ТЕН, зламатися термодатчик або вийти з ладу електронний модуль керування.
 5. Під корпусом машини Indesit регулярно з'являються калюжі води. Подібна неприємність може бути пов'язана з дефектами зливного шланга, поломкою патрубка подачі води, зносом манжети завантажувального люка або засміченням фільтра насоса.

Не варто довіряти обслуговування пральної машини Indesit непрофесіоналам, спокусившись низькою ціною послуги, оскільки такий підхід загрожує повним виходом обладнання з ладу. Зверніться до нас, і вже через кілька годин після прибуття майстра отримаєте у своєму розпорядженні повністю працездатний прилад та гарантійний талон на виконані роботи.

Переваги СЦ «Ремонт на дому»

До переліку послуг нашої майстерні входить професійний ремонт пральних машин Indesit у всіх районах Києва: спеціаліст виїде за вказаною адресою в день подання заявки. До плюсів звернення за допомогою в наш СЦ відноситься те, що при необхідності заміни деталей обладнання, що вийшли з ладу, від Indesit ми використовуємо тільки оригінальні нові запчастини. А це гарантує тривалий термін служби відновленого обладнання ще 3-5 років і більше.

Ремонт пральних машин Indesit у Києві

Побутова техніка Indesit має безліч шанувальників. Адже висока якість за прийнятну ціну завжди потрібна. Виробник, розробки своїх продуктових лінійок, врахував особливості експлуатації машин за різних умов. Так, моделі Indesit WITL 86, WIUN 81 та IWSC 5085 здатні працювати у жорстких умовах протягом багатьох років. Але, попри хорошу стійкість до місцевих реалій, ремонт пральних машин Indesit не така вже й рідкість.

Причинами несправностей, як правило, стають жорстка вода, нестабільна електромережа та неправильні дії користувачів. Ми ремонтуємо вдома пральні машини Indesit, всі моделі та всіх років випуску. Щоб замовити візит майстра, достатньо зателефонувати до сервісного центру або залишити повідомлення на інтернет-порталі. Наші фахівці зв'яжуться з вами, уточнять деталі поломки (код помилки та зовнішні ознаки) та у зручний для вас час приїде майстер з усім необхідним інструментом та приладдям. Усунувши поломку, вам буде надано тривалу гарантію на всі роботи та деталі.

Ремонт пральних машин Indesit. Як виявляються найчастіші несправності

Для машин цього бренду найбільш характерними є несправності через які:

 • пральна машина не реагує на натискання кнопки включення;
 • машинка вмикається, програма стартує, але барабан не обертається;
 • пральна машина не віджимає речі;
 • не зливається вода із бака.

У багатьох моделях, щоб полегшити ремонт пральної машини Indesit, передбачена система самодіагностики, що повідомляє власникам та спеціалістам про збої та несправності компонентів прання, виводячи на табло відповідні коди помилок. Однак однакові помилки можуть виводитись при поломках різних вузлів. Але якщо зіставити коди помилок та зовнішні ознаки, за наявності досвіду, можна безпомилково визначити поломку.

Якщо ви самостійно виконуєте ремонт пральної машини Indesit iwsb 5105, а при обертанні барабана чутний сильний гул, а іноді та скрегіт, напевно винуватцем поломки є підшипник, що зносився. При цьому на табло можуть відображатися різні помилки. Щоб запобігти руйнуванню інших компонентів прання барабаном, що відірвався, потрібно відразу ж викликати майстра, бо самостійно дістатися до блоку підшипників дуже складно.

Досить часто причиною якої виконують ремонт пральної машини Indesit wisl 62 є “згорілий” ТЕН. При цьому основним симптомом є те, що пральна машина "не гріє". Іноді відображаються коди F03 або F07. Щоб переконатися, що проблема саме в нагрівальному елементі, а не реле включення, перевіряють опір Тена за допомогою тестера або мультиметра.

Професійний ремонт пральних машин Indesit Київ

Якщо ваша пральна машина не запускається або відсутність зливу, барабан не крутиться або не набирається вода, звертайтеся до нас. Наші фахівці безпосередньо вдома у власника виконають тестування та ремонт пральних машин будь-яких моделей, за недорогою ціною та в найстисліші терміни. Вам не доведеться везти пральну машинку до майстерні та чекати черги на ремонт. Ще одна особливість нашого сервіс-центру – ми використовуємо тільки оригінальні запчастини.

ВАЖЛИВО: Ми працюємо без вихідних.

Ціни на ремонт пральних машин Indesit

Ваша загальна вартість ремонту багато в чому залежить від конкретної проблеми, яка перешкоджає роботі машини. Деякі проблеми щодо недорогі і не вимагають витрат на запасні частини, тоді як інші вимагають більше часу та більше матеріалів для завершення ремонту

Проблема
Ймовірна причина поломки
Ціна
Діагностика
Безкоштовно в разі ремонту
Безкоштовно
Заміна манжети
від 550 грн
Заміна ременя
від 340 грн
Заміна ТЕНу (водонагрівача)
від 380 грн
Замена підшипника
від 850 грн
Заміна клапанів
від 420 грн
Ремонт двигуна
від 450 грн
Заміна зливного насоса (помпи)
від 350 грн
Ремонт модуля управління (плати)
від 550 грн
Готові викликати
майстра ?
Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки