Заміна ременя в пральній машині Indesit | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна ременя в пральній машині Indesit | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна ременя в пральній машині Indesit

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Для пральних машин Індезит не властиві поломки до закінчення експлуатаційного періоду, проте в процесі тривалої експлуатації ті чи інші несправності будуть з'являтися. Однією з них є зношування ременя, що призводить до повної або часткової непрацездатності техніки. Для усунення несправності необхідно звернутися до фахівця.

Мешканцям Києва та передмістя свої послуги з ремонту пральних машин Indesit пропонує сервісний центр Ремонт вдома ми гарантуємо швидке та якісне обслуговування техніки. Після оформлення замовлення майстер готовий буде приступити до роботи в цей же день у зручний для вас час.

Як виявити причини несправності прання

Одним із основних проявів виходу з ладу ременя є відсутність обертання барабана при працюючому моторі пральної машини. Однак така поведінка прання можлива і за інших неполадок, таких як:

  • порушення кріплення шківа;
  • деформація валу чи шківа;
  • погане закріплення двигуна;
  • пошкодження хрестовини;
  • знос підшипників.

Ось чому деякі користувачі, які вирішили поміняти ремінь пральної машини самостійно, дивуються, чому це не допомагає. Наші фахівці перед тим, як розпочати обслуговування техніки, в обов'язковому порядку виробляють діагностику, яка дозволяє точно виявити причину непрацездатності апарату. Завдяки такому підходу помилки у роботі повністю виключені, а ремонт здійснюється швидко. Навіть у найскладніших випадках ремонт прання не займе більше 24 годин.

Інший поширеною помилкою при спробі ремонту техніки самотужки є неправильний вибір комплектуючих. Якщо ви встановите ремінь більшого розміру, ніж це необхідно, проблему не буде вирішено. У своїй роботі ми використовуємо тільки нові оригінальні запчастини, тому ви можете не сумніватися, що ваша пральна машина «Індезит» набуде рідної деталі. На ремонт пралень і встановлені комплектуючі надається гарантія.

Як зробити замовлення

Заявку на ремонт своєї пральної машини Indesit ви можете залишити на сайті нашого сервісного центру за допомогою спеціальної форми зворотного зв'язку або замовити ремонт телефоном. Обслуговування техніки здійснюється вдома, тому вам не доведеться витрачати час, сили та кошти на доставку важкого обладнання до майстерні. Ціну заміни ременя можна дізнатися у прайс-листі. Виклик майстра та діагностика обладнання у разі надання техніки допомоги безкоштовні.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1262 s
100
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані