ᐉ Ремонт пральних машин в Печерському районі Києва | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт пральних машин в Печерському районі Києва | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт пральних машин в Печерському районі

Ремонт
від 300 грн

  • Прийом заявки протягом години
  • Виїзд майстра до Печерського району
  • Діагностика безкоштовна
  • Гарантія на ремонт до 12 місяців

Навіть найнадійніша пральна машина після тривалої експлуатації в будь-який момент може зламатися. Не те, щоб на це потрібно налаштовуватися, але контактами гарної майстерні краще придбати заздалегідь. Замовити професійний ремонт пральної машини мешканці Печерського району Києва можуть на цьому сайті, скориставшись формою зворотного зв'язку. Заявки також приймаються телефоном щодня з 9.00 до 21.00.

Ремонт пральних машин виконується вдома з використанням нових оригінальних комплектуючих. Менеджери аналізують щомісячну статистику поломок пралень, відремонтованих нашими майстрами у Печерському районі, та закуповують запчастини заздалегідь. Незалежно від моделі пристрою та типу неполадки на нашому складі знайдуться необхідні деталі.

Чи можна відремонтувати пральну самостійно?

Якщо ви фахівець із ремонту пральних машин, напевно впораєтеся самостійно. Інакше ризикувати не варто. Наші майстри часто стикаються з наслідками таких «ремонтів», що призводять до поломок справних деталей. Якщо хочете дійсно заощадити та недорого відремонтувати пральну машину, одразу звертайтесь до нашого сервіс-центру.

По-перше, ви заощаджуєте купу часу, який можна витратити на відпочинок або заробляти гроші за своєю спеціальністю. По-друге, отримуєте професійне обслуговування. А це означає, що техніка найближчим часом не зламається – на роботу надається гарантія від 3 до 12 місяців. По-третє, майстер з ремонту дасть вам рекомендації з експлуатації та догляду за пральною машиною. За статистикою, 80% поломок виникає через порушення правил користування обладнанням.

Співробітники нашого сервіс-центру виконують ремонт за результатами діагностики, що унеможливлює будь-які помилки в роботі. Більшість користувачів, які намагаються відремонтувати пральню самотужки, навіть не чули про таку процедуру, як діагностика. Не дивно, що вони нічого не виходить. Самостійно можна почистити лоток, фільтр та зливний патрубок. Для цього справді фахівця можна не викликати.

Скільки коштує ремонт

Розцінки на усунення типових поломок пральних машин вказані у прайс-листі. Вартість ремонту вашої прання залежить від моделі пристрою та виду несправності. Після того, як майстер огляне обладнання та знайде причину неполадки, ви дізнаєтесь точну вартість. Виклик фахівця додому та діагностика у разі подальшого ремонту пральної машини безкоштовні.

Ціни на ремонт пральних машин (Печерський район):

Проблема
Ймовірна причина поломки
Діагностика
Безкоштовно у разі ремонту
Безкоштовно
Виклик майстра
Безкоштовно у разі ремонту
від 150 грн
Не гріє пральна машина
Заміна ТЕНу (водонагрівача)
від 380 грн
Не вмикається пральна машина
Ремонт модуля управління (плати)
від 550 грн
Не зливає воду
Заміна зливного насоса (помпи)
від 350 грн
Пральна машина вібрує
Встановлення нових амортизаторів
від 450 грн
Пральна машина не зливає воду
Зливний насос
від 350 грн
Пральна машина не віджимає
Ремонт двигуна
від 450 грн
Шумить пральна машина
Проблема із підшипниковим вузлом
від 850 грн

Готові викликати
майстра ?

Оформити заявку та викликати майстра в будь-який район Києва Оболонський, Подільський, Святошинський, Солом'янський, Шевченківський, Дарницький, Дніпровський, Святошинський, додому можна по одному із вказаних телефонів.

Отримати безкоштовну консультацію
0,0827 s
47
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані