Заміна ТЕНу (Водонагрівача) у Пральній Машині | Виклик майстра з ремонту пральних машин у Києві - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна ТЕНу (Водонагрівача) у Пральній Машині | Виклик майстра з ремонту пральних машин у Києві - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Згорів ТЕН? Встановимо новий та дамо гарантію!

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

 • Прийом заявки протягом 24 години
 • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
 • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
 • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

ТЕН (трубчастий електронагрівач) – один із найуразливіших елементів пральної машини, тому його заміна входить до переліку популярни[ послуг нашого сервісного центру. На поломку цієї деталі зазвичай вказує порушення температурного режиму – прання продовжується без нагрівання води. Якщо ви виявили таку неполадку, зверніться до нас – досвідчений майстер по ремонту пральних машин  виконає ремонт водонагрівача, дотримуючись оптимального балансу між якістю та швидкістю роботи. Вже в день оформлення заявки ви зможете скористатися справною пральною машиною. У будь-який район Києва чи передмістя фахівець приїде вже за пів години після вашого дзвінка.

Чому ТЕН виходить з ладу

На працездатність електронагрівача впливають кілька факторів:

 • якість води (жорсткість, наявність домішок);
 • природний знос;
 • стабільність напруги в електромережі.

До поломок ТЕНу зазвичай призводять утворення накипу, використання невідповідного порошку, температурний контраст. Щоб продовжити термін служби водонагрівача, варто під час кожного прання користуватися засобом для пом'якшення води. Найчастіше ремонт цього вузла пральної машини недоцільний, набагато простіше і дешевше - замінити нагрівач. Наші майстри підберуть і встановлять новий ТЕН, який підходить для прання конкретної моделі.

Які неполадки спричиняє поломка водонагрівача

Збій у роботі пристрою провокує такі несправності:

 • вода не нагрівається, не вдається запустити цикл прання, а на дисплеї висвітлюється код помилки;
 • нагрівання води уповільнене, але прання можливе;
 • корпус агрегату б'є струмом.

Якщо ви виявили одну з перерахованих неполадок, покажіть пральну машину досвідченому майстру з ремонту.

Умови ремонту в СЦ«Ремонт на дому»

Ми пропонуємо киянам та мешканцям передмістя вигідні умови співпраці. Залишіть заявку на ремонт або заміну ТЕНу онлайн або за телефоном, і наш спеціаліст приїде за вказаною адресою у зручний час (працюємо без вихідних). На всі види послуг даємо гарантію, її термін складає від 3 місяців до року. Наші майстри виконують ремонт оперативно, акуратно і якісно – після обслуговування ваша пральна машина буде працювати як нова. З поломками будь-якої складності фахівці справляються протягом одного візиту, оскільки привозять додому до клієнта всі необхідні інструменти та оригінальні комплектуючі. Ми готові відповісти на всі ваші запитання онлайн або по телефону – будемо раді повідомленням та дзвінкам.

Заміна ТЕНу в пральній машині у Києві

Нагрівальний елемент вважається одним з найбільш уразливих компонентів пральної машини. Адже він відчуває на собі всі "принади" жорсткої води та нестабільного напруження електромережі. Тому заміна ТЕНу в пральній машині напевно найчастіша послуга будь-якого сервіс-центру чи майстерні. Якщо ваша пральна машина перестала гріти воду і речі перестали добре пратись, зверніться до нас і вже через кілька годин ви знову зможете користуватися всіма функціями своєї помічниці. Досвідчений майстер встановить новий оригінальний ТЕН пральної машини, ціна якого трохи відрізняється від вартості пропонованих у торгівлі виробів невідомих виробників.

Чому згорів ТЕН у пральній машині

Термін служби електроводонагрівача залежить не тільки від матеріалів, що використовуються в процесі виробництва технологічних рішень і якості, але і від умов експлуатації.

Оскільки ТЕН постійно перебуває в контакті з водою, в якій, крім природних домішок, розчинений порошок та інші мийні засоби, на його поверхні утворюється накип, що перешкоджає нормальній тепловіддачі. Через це нагрівальний елемент перегрівається і внутрішня спіраль "згоряє". У такому разі необхідна заміна тенів у пральній машині. Конструкція нагрівального елемента не дозволяє замінити внутрішню спіраль або виконати інший ремонт ТЕНу пральної машини, тому щоб відновити працездатність прання, виконується його заміна.

ВАЖЛИВО: Щоб максимально продовжити термін служби ТЕНу, ми рекомендуємо використовувати засоби для пом'якшення води, спеціальні водяні фільтри, а також якісні порошки та мийні засоби. Якщо в електромережі відбуваються постійні стрибки напруги, можна на вході прання встановити стабілізатор достатньої потужності.

Як замінити ТЕН у пральній машині

Якщо згорів ТЕН на пральній машині, багато хто намагається міняти нагрівач самостійно. Але це виходить не у всіх. Насамперед необхідно враховувати, що ступінь розбирання прання залежить від моделі та виробника і можна зіткнутися з тим, що після розбирання машинки зібрати її буде досить складно. Ще одне досить важке завдання при самостійному ремонті – купити ТЕН на пральну машину, Київ хоч і має перевагу перед іншими регіонами за кількістю спеціалізованих магазинів, проте знайти потрібну модель нагрівача досить складно.

Ми пропонуємо комплексну послугу: Ремонт ТЕНу в пральній машині вдома. Вам достатньо зателефонувати на наш номер або залишити заявку на інтернет-порталі та повідомити, що необхідна заміна ТЕНу в пральній машині, ціна ремонту навіть з урахуванням виїзду до замовника практично не відрізняється від тарифів на ремонт у майстерень конкурентів. При цьому вартість ТЕНу для пральної машини не відрізняється від ціни аналогічної марки виробу в торгових точках. На всі виконані роботи надаємо реальну гарантію.

Ознаки того, що згорів ТЕН

Кожна несправність проявляється у пральній машині за своїм. Але є ряд симптомів, які з великою часткою ймовірності, що вказують на пошкодження ТЕНу. Серед них можна виділити такі:

 • вода у баку не нагрівається. Програма прання не запускається або запускається, доходить до етапу нагрівання води та зупиняється, виводячи помилку на дисплеї. У деяких моделях прання може нормально відпрацьовувати режими, в яких не потрібно нагрівання води;
 • при включенні пральної машини "вибиває" автомат на електрощитку. Іноді автомат відключається на початку етапу нагрівання. У разі відсутності заземлення машина починає "битись струмом". Це явна ознака пробою Тена на корпус;
 • відразу після включення або на етапі нагрівання води в баку спрацьовує ПЗВ.

ВАЖЛИВО: Таким чином можуть виявлятися й інші поломки. Щоб переконатися, що винуватець зупинки прання ТЕН, необхідно його продзвонити за допомогою тестера або мультиметра.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки