ᐉ Ремонт пральних машин в Дарницькому районі Києва | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт пральних машин в Дарницькому районі Києва | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт пральних машин в Дарницькому районі

Ремонт
від 300 грн

  • Прийом заявки протягом  години
  • Виїзд майстра до Дарницького району
  • Діагностика безкоштовна
  • Гарантія на ремонт  до 12 місяців

Як швидко відремонтувати пральну машину, якщо вона зламалася під час прання? Звернутися до нашого сервісного центру! Виконуємо терміновий ремонт пральних машин у Дарницькому районі Києва. Багаторічний досвід роботи дозволяє нашим майстрам усувати неполадки прання всіх затребуваних моделей. Ремонтуємо стару техніку та обладнання останніх років.

Ремонт пральних машин виконується вдома, можете не турбуватися, що доведеться вбити купу часу на перевезення техніки Дарницьким районом. Для того, щоб зробити замовлення, вам знадобиться всього кілька хвилин. Заявки приймаються за телефоном та формою зворотного зв'язку на сайті майстерні «Ремонт на дому». Майстер приїде цього ж дня у зручний для вас час.

Оригінальні комплектуючі

Нерідко при ремонті пральних машин доводиться змінювати зношені в процесі експлуатації вузли. На відміну від приватників, які купують запчастини на ринку, часто навіть уживані, ми встановлюємо оригінальні комплектуючі. Заздалегідь плануємо закупівлі та замовляємо нові деталі у надійних постачальників, з якими працюємо довгі роки. Чи зламався насос на пральні Індезит, чи вийшов з ладу двигун машинки Електролюкс, чи згорів ТЕН на техніці Beko або посипався підшипник на Зануссі – на нашому складі є необхідні деталі. На будь-яку модель!

Щоб визначити, чи потрібна заміна виконавчого елемента або можна полагодити вузол, наші майстри виконують діагностику. Фахівець здійснює візуальний огляд, запускає автотестування, аналізує коди помилок, при необхідності задіює мультиметр для вимірювання струму та опору електричної частини пральної машини. Такий підхід дозволяє швидко та безпомилково знайти причину поломки. В результаті незначні неполадки усуваються за всього за 15-20 хвилин, але навіть складний ремонт з повним розбиранням прання не триває більше 24 годин. На роботу та встановлені комплектуючі надається гарантія від 3 до 12 місяців. При повторній поломці протягом зазначеного в гарантійному документі терміну ремонтуємо машинку безкоштовно.

Вартість обслуговування

Щоб ознайомитися з розцінками на усунення типових неполадок пральних машин, вивчіть прейскурант на нашій майстерні. Ціни приблизні, але дозволяють зорієнтуватися та спланувати бюджет. Скільки коштуватиме ремонт вашої пральної машини, залежить від моделі пристрою, виду несправності та наявності/відсутності додаткових поломок. Виклик майстра та діагностика у разі надання пральні допомоги безкоштовні.

Ціни на ремонт пральних машин (Дарницький район):

Проблема
Ймовірна причина поломки
Діагностика
Безкоштовно у разі ремонту
Безкоштовно
Виклик майстра
Безкоштовно у разі ремонту
від 150 грн
Не гріє пральна машина
Заміна ТЕНу (водонагрівача)
від 380 грн
Не вмикається пральна машина
Ремонт модуля управління (плати)
від 550 грн
Не зливає воду
Заміна зливного насоса (помпи)
від 350 грн
Пральна машина вібрує
Встановлення нових амортизаторів
від 450 грн
Пральна машина не зливає воду
Зливний насос
від 350 грн
Пральна машина не віджимає
Ремонт двигуна
від 450 грн
Шумить пральна машина
Проблема із підшипниковим вузлом
від 850 грн

Готові викликати
майстра ?

Оформити заявку та викликати майстра в будь-який район Києва Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом'янський, Шевченківський, Дарницький, Дніпровський, Святошинський, додому можна по одному із вказаних телефонів.

Отримати безкоштовну консультацію
0,0867 s
47
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані