ᐉ Ремонт пральних машин LG в Києві — Сервісний центр з ремонту пральних машин ЛШ - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт пральних машин LG в Києві — Сервісний центр з ремонту пральних машин ЛШ - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт пральних машин LG (ЛЖ) у Києві

Ремонт
від 500 грн
 • Прийом заявки протягом 24 годин
 • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
 • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
 • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

До послуг нашого сервісного центру входить ремонт пральних машин LG вдома у клієнта в будь-якій точці Києва – оперативний, з гарантією якості, за відмінною вартістю. Оскільки в нашій майстерні працюють лише досвідчені фахівці, їм під силу відремонтувати будь-яку модель пральної машинки LG протягом чверті години - доби після проведення діагностики. Оформити заявку на виклик майстра в СЦ «Ремонт на дому» (через сайт або по телефону) можна у будь-який день тижня: працюємо без вихідних. Після обслуговування пральної машини LG вам буде видано гарантійний документ терміном до 12 місяців.

Часті коди помилок обладнання

Майже всі сучасні моделі пральних машинок LG обладнані цифровим екраном, на якому відображаються певні коди помилок, що свідчать про різні проблеми. Це дозволяє спростити діагностику і з більшою ймовірністю виявити причину проблеми. До найчастіших кодів відносяться:

 • DE – несправний замок дверей, що можливо або при нещільному закриванні дверцят, або при природному зносі цього елемента;
 • PE - не набралося достатньо води в бак, що може бути при слабкому тиску в трубах, виході з ладу наливного шланга і певних неполадок реле;
 • IE – вода взагалі не надходить: часто відбувається при поломках клапанної системи.

Окремі коди помилок прання LG свідчать про те, що потрібен ремонт або заміна певного вузла, а також сигналізують про необхідність коригування експлуатації:

 • HE – несправний ТЕН;
 • ОЕ – погано працює або засмічився зливальний насос;
 • UE – білизна розподілена по барабану нерівномірно, її слід перезавантажити;
 • CE – частину речей треба видалити, оскільки їхня вага перевищує рекомендоване навантаження.

Але навіть якщо ви точно знаєте причини несправностей пральної машини від LG, не варто намагатися полагодити її самотужки, оскільки наслідки можуть бути дуже невтішними.

СЦ «Ремонт на дому» – відмінні ціни, гарантія якості

Якщо необхідний невідкладний і при цьому якісний ремонт пральної машинки LG, багато жителів Києва та області звертаються за допомогою до нас. І це не дивно, адже ми дотримуємось помірних цін та гарантуємо високий рівень сервісу для кожного клієнта.

Головне: коли в ході ремонтних робіт виникає необхідність у заміні деталей, що вийшли з ладу, ми використовуємо тільки нові оригінальні запчастини. А це є запорукою тривалого терміну служби відновленого обладнання.

Ремонт пральних машин LG у Києві

Модельний ряд відомого корейського бренду включає прання, які по конструкції не мають аналогів у інших виробників і відповідно вимагають особливого підходу. Серед найпоширеніших модифікацій можна виділити моделі LG WD 80180N, LG WD 10200ND та LG WD 80250NUP, які припали до душі та кишені багатьом користувачам. Але попри високу надійність і інновації, що використовуються, виникають різні збої поломки та потрібен ремонт пральних машин Елджі.

Багато власників намагаються виконати ремонт пральних машин LG самостійно, і іноді спроба закінчується дуже вдало. Але це стосується лише простих несправностей. Найчастіше виходить, що спеціалісти сервіс-центру ремонтують основну поломку плюс усувають результати втручання "домашнього майстра". Адже навіть розбирання пральної машини LG пов'язане з деякими труднощами.

Ми є офіційний сервісний центр LG, ремонт пральних машин будь-яких моделей цього бренду є нашою спеціалізацією. Відмінною особливістю наших послуг – ми виконуємо ремонт пральних машин LG вдома з гарантованою якістю та в мінімальні терміни у всіх районах Києва за розумними цінами.

Ремонт пральних машин LG. Як визначити несправний вузол

LG, як і багато інших виробників, для спрощення пошуку причин зупинки пральної машини, впровадив у свої прання так звану систему самодіагностики. З її допомогою за кодами на табло можна визначити причину зупинки, інколи ж і несправний вузол. Найчастіше машинки LG зупиняються в процесі виконання програм із наступними кодами на дисплеї:

 • DE – вказує на поломку замка дверей або її нещільне прилягання;
 • PE – недостатній рівень води у баку. Зазвичай причиною ситуації став низький тиск у водопроводі або перегинання (ушкодження) наливного шланга;
 • IE – сигналізує про відсутність води у баку. Часто причиною стає зламаний впускний клапан.
 • HE - вийшов з ладу нагрівальний елемент;
 • ОЕ - вказує на несправність зливної помпи;
 • UE – сигналізує про порушення балансу речей у барабані. Необхідно правильно розподілити білизну по барабану та запустити прання повторно;
 • CE – помилка пов'язана з перевантаженням барабана. Вийміть із барабана зайві речі.

Якщо ви плануєте самостійний ремонт пральних машин LG, слід враховувати, що однакові помилки можуть з'являтися при поломках різних вузлів. Щоб точніше визначити місце поломки, потрібно зіставити зовнішні прояви з кодами помилок, а також з особливостями моделі. Що під силу лише досвідченому фахівцю.

Як полагодити пральну машину LG

Якщо вам необхідно швидко та головне якісно відремонтувати пральну машинку – наш сервіс-центр завжди до ваших послуг. Майстер готовий виїхати для виконання ремонту будь-якого дня і в будь-який зручний для вас час. Ми виконуємо всі види ремонту, у тому числі та гарантійний ремонт пральних машин LG, незалежно від складності поломки та року випуску пральної машини. На відміну від багатьох конкурентів практично всі запасні деталі оригінальної якості є у нас на складах.

Ціни на ремонт пральних машин LG

Ваша загальна вартість ремонту багато в чому залежить від конкретної проблеми, яка перешкоджає роботі машини. Деякі проблеми щодо недорогі і не вимагають витрат на запасні частини, тоді як інші вимагають більше часу та більше матеріалів для завершення ремонту

Проблема
Ймовірна причина поломки
Ціна
Діагностика
Безкоштовно у разі ремонту
Безкоштовна
Вібрує
Заміна амортизаторів
від 550 грн
Тече
Усунення протікання
від 450 грн
Заміна ТЕНу (водонагрівача)
від 480 грн
Шумить
Заміна підшипника
від 1100 грн
Не зливає воду
Заміна насоса
від 450 грн
Ремонт/заміна люка, кріплення дверцят, петель
від 400 грн
Ремонт модуля управління (плати)
від 850 грн
Заміна клапанів
від 520 грн
Заміна ременя
від 440 грн
Ремонт двигуна
від 550 грн
Готові викликати
майстра ?
Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки