ᐉ Ремонт холодильників LG вдома в Києві — Майстер з ремонту холодильників ЛДЖІ - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт холодильників LG вдома в Києві — Майстер з ремонту холодильників ЛДЖІ - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт холодильників LG у Києві

Ремонт
від 500 грн
 • Прийом заявки протягом 24 годин
 • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
 • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
 • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Несправності холодильника призводять до великої кількості незручностей, тому від поломок потрібно позбавлятися швидко. Імпортну техніку, особливо таку дорогу, як LG, варто довіряти лише грамотним майстрам – у Києві та області оперативний, якісний та недорогий ремонт холодильника можуть здійснити співробітники нашого сервісного центру.

У нас працюють виключно висококваліфіковані спеціалісти з великим досвідом, які не знають нерозв'язних завдань. За час існування нашого сервісного центру ми відновили сотні холодильників всесвітньо відомих брендів (LG, Samsung, Gorenje тощо) і заслужили від клієнтів винятково хороші відгуки. Ми впевнено можемо заявити, що стикалися з будь-якою технічною проблемою і успішно її вирішували. Фахівці нашої майстерні виїжджають для ремонту холодильників додому і цим економлять час клієнтів. Вам більше не потрібно думати, як доставити громіздкий агрегат до майстерні. Після отримання заявки майстер прибуде протягом доби або наступного дня (якщо запит залишили на сайті в неробочий час).

Типові неполадки приладу

Достатньо зовнішнього огляду холодильника, щоб обчислити його некоректну роботу:

 • утворюється крига на внутрішній стінці камери;
 • згасли індикатори;
 • компресор працює без зупинки;
 • виникли сторонні звуки;
 • відсутній холод у камері;
 • під агрегатом утворюється калюжа;
 • не включається зовсім.

Якщо у вашого пристрою є хоча б одна з цих ознак, цього достатньо для того, щоб викликати майстра для діагностики. «Ремонт на дому» забезпечує своїх фахівців усіма необхідними витратними матеріалами та оригінальними запчастинами для надійного та грамотного ремонту холодильників LG.

У наших клієнтів маса привілеїв

Швидко не означає погано. У нашому випадку оперативність майстрів ґрунтується на їхньому професіоналізмі. З використанням належних інструментів на ремонт холодильника будь-якої складності може піти від 15 хвилин до кількох годин. За такий невеликий часовий період ви зможете отримати якісну роботу. До того, ми підтверджуємо високий рівень обслуговування техніки гарантійним талоном, його термін триває до 12 місяців. Але «Ремонт на дому» виконує роботу так, щоб не довелося користуватися гарантією.

Щоб замовити ремонт холодильника LG або отримати інформаційну підтримку, зверніться до оператора телефону.

Ціни на ремонт холодильників LG

Виявлення несправності вашого холодильника ніколи не відбувається за ідеальним сценарієм, особливо якщо ви вперше помітили, що він веде себе дивно, одразу після того, як ви повернулися із супермаркету з повною сумкою свіжих продуктів. На щастя, холодильник, безумовно, не найдорожчий прилад для ремонту. Залежно від проблеми ремонт холодильника може коштувати лише від 300 гривень!

Проблема
Ймовірна причина поломки
Ціна
Діагностика
Безкоштовно в разі ремонта
Безкоштовно
Проблема з клапаном, датчиком температури
від 620 грн
Готові викликати
майстра ?
Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки