ᐉ Ремонт жарових поверхонь на дому — Ремонт та встановлення шаф для смаження в Києві - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт жарових поверхонь на дому — Ремонт та встановлення шаф для смаження в Києві - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт жарових поверхонь у Києві

Ремонт
від 600 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Жарові поверхні є одним із найважливіших елементів теплової лінії на професійній кухні. На їхню частку припадає значна частина технологічних процесів, тому допускати тривалу зупинку обладнання через поломку в жодному разі не можна. Підприємству це завдасть значних збитків.

Оперативний ремонт гарячих поверхонь будь-яких моделей на місці проводять майстри нашого сервісного центру. Вони впораються із проблемами будь-якої складності протягом доби з моменту надходження заявки до майстерні. Під час обслуговування обладнання використовуються лише оригінальні запчастини.

Основні поломки

Причиною несправностей найчастіше є активна експлуатація обладнання на професійній кухні, що призводить до швидкого зношування його основних вузлів. Ремонт гарячих поверхонь може знадобитися при виході з ладу нагрівального елемента (ТЕНу), поломці терморегулятора і контактора або обрив електричного ланцюга. Наші співробітники надають послуги із заміни ТЕНу, електричних плат, регулювання роботи термостату, зачистки контактів та заміни проводки, налагодження теплового захисту та магнітного пускача.

Вартість ремонту гарячої панелі залежить від складності та характеру поломки, а також комплектуючих, які необхідно буде замінити. Майстер озвучить точну суму одразу після проведення діагностики. Самостійне ремонт професійного кухонного обладнання може призвести до супутніх поломок і збільшення вартості послуг майстра в кілька разів. Тому з появою будь-яких несправностей відразу звертайтеся до сервісного центру. Ми працюємо у всіх районах Києва.

Виїжджаємо по всіх районах міста Києва
Голосіївський район
Дарницький район‎
Деснянський район
Оболонський район
Дніпровський район
Печерський район
Подільський район
Святошинський район
Солом'янський район
Шевченківський район
Передмістя
Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,0985 s
70
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані