ᐉ Установка кондиціонерів та спліт-систем (Київ) | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Установка кондиціонерів та спліт-систем (Київ) | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Установка кондиціонерів та спліт-систем у Києві

Установка
від 1200 грн

  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Для комфортного відпочинку в квартирі чи приватному будинку необхідно забезпечити нормальний рівень температури та вологості. Найбільш оптимальною вважається температура в діапазоні від 20 до 22 градусів за Цельсієм. Саме такі умови найкраще підходять для спокійного сну та комфортного неспання. На жаль, у літні місяці таких показників можна досягти лише з використанням кондиціонера. Кліматична техніка вражає своєю різноманітністю та кількістю важливих характеристик, тому перед покупкою кондиціонера дуже важливо отримати професійну консультацію.

Отримайте безкоштовну консультацію

На сьогоднішній день існує безліч варіантів кондиціювання приміщень. Найчастіше застосовуються віконні або підлогові пристрої, а також спліт-системи, що складаються із зовнішнього та внутрішнього блоків. Встановити таку техніку самостійно дуже складно, для цього необхідно мати спеціальний інструмент і мати певні навички.

Найкраще звернутися до сервісного центру «Ремонт на дому», який вже понад 12 років займається встановленням кондиціонерів у Києві. Зателефонуйте, вказаному на сайті, щоб дізнатися всі деталі та підводні камені монтажу кліматичного обладнання. Наші співробітники можуть зробити демонтаж старого кондиціонера, встановити спліт-систему на балконі або поставити кімнатну модель на вікно. Завдяки налагодженій системі транспортної логістики ми можемо швидко приїхати додому, а це коштуватиме зовсім недорого.

Професійне встановлення кондиціонерів

Вибір кондиціонера для квартири чи приватного будинку – непросте завдання. Вартість окремих пристроїв може сягати десятків тисяч гривень. Перед покупкою обладнання має сенс задуматися про те, яку площу повинен охолоджувати кондиціонер (від цього залежить потужність). Також потрібно дізнатися, чи можна розміщувати зовнішній блок спліт-системи на фасаді вашого будинку. Якщо не можна, то логічно зупинити вибір на кімнатних моделях, які встановлюються на вікно. Монтаж такого кондиціонера коштує недорого, але виконувати його все одно мають професіонали.

Монтаж та демонтаж кліматичної техніки

Сервісний центр «Ремонт на дому» здійснює роботи з монтажу та демонтажу кондиціонерів у квартирах, приватних будинках, офісних будівлях та торгових об'єктах. Ви можете викликати майстра для:

  • установки спліт-системи на балкон або під вікно (включаючи зовнішній та внутрішній блок);
  • демонтажу старого кондиціонера (блоків та трас);
  • інсталяції віконного кондиціонера (в дерев'яні та пластикові рами);
  • установки підлогової кліматичної системи (будь-якої потужності).

Важливою перевагою нашої компанії є низька вартість робіт та офіційна гарантія на послуги. Ми працюємо в Києві дуже давно і здобули величезний досвід, що дозволяє нам виконувати завдання швидко, з мінімальним рівнем пилу та шумового забруднення.

Дізнайтесь більше про наші послуги

Якщо ви не впевнені, який кондиціонер необхідно купити і як його потім встановлювати — зателефонуйте нашій компанії або залиште заявку на сайті. Це абсолютно безкоштовно. Грамотний фахівець уважно вас вислухає та запропонує різні варіанти, з яких ви зможете вибрати найкомфортніший. Великий досвід роботи з різними клієнтами дозволяє нам пропонувати найбільш розумні варіанти як за ціною, так і за складністю реалізації. Консультація не завжди закінчується викликом майстра, ви завжди можете зателефонувати та просто дізнатися потрібну інформацію.

Ціна на ремонт Установка кондиционера

Виїзд на замір
від 250 грн
Установка (монтаж) кондиціонера
від 1800 грн
Демонтаж кондиціонера
від 900 грн
Готові викликати
майстра ?
Виїжджаємо по всіх районах міста Києва
Голосіївський район
Дарницький район‎
Деснянський район
Оболонський район
Дніпровський район
Печерський район
Подільський район
Святошинський район
Солом'янський район
Шевченківський район
Передмістя
Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,0995 s
70
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані