Заміна та Ремонт Амортизаторів у Пральній Машині | Ремонт на дому - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна та Ремонт Амортизаторів у Пральній Машині | Ремонт на дому - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна амортизаторів у пральній машині

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

 • Прийом заявки протягом 24 години
 • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
 • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
 • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Якщо пральна машина навіть під час віджиму на мінімальних обертах стрибає, тремтить і видає нехарактерні звуки, потрібно замінити амортизатори. Ці комплектуючі гасять вібрацію барабана і роблять прання практично безшумним. Демпфери сучасних пралень виходять з ладу нечасто, але якщо поломка сталася, її не можна ігнорувати. Пошкодження амортизаторів загрожує передчасним зношуванням інших важливих вузлів машини. Ремонт та заміну пристроїв, що гасять коливання двигуна, варто довіряти професіоналам по ремонту пральних машин. Мешканці Києва та передмістя можуть замовити ці послуги у нашому сервісному центрі.

Як знос амортизаторів позначається на роботі прання

Зрозуміти, що демпфер вийшов з ладу, можна ще до розтину пральної машини. Про несправність цього елемента свідчать такі симптоми:

 • під час прання та віджиму агрегат гучно стукає та зсувається;
 • барабан крутиться туго;
 • часто «злітає» приводний ремінь.

Гасителі вібрації зазвичай виходять з ладу через знос болтів, на яких вони кріпляться, стирання вкладиша або прокладки, механічних пошкоджень. До деформації амортизаторів нерідко призводить неакуратне перевезення пральної машини. Щоб замінити демпфери, потрібно демонтувати передню панель установки, зняти лоток для прального порошку та панель керування, від'єднати манжету люка. Робити це потрібно обережно, використовуючи спеціальні інструменти, щоб не пошкодити електроніку та інші важливі деталі. Наші майстри мають великий досвід обслуговування пральних машин, тому можуть міняти амортизатори так, що на корпусі агрегату не залишиться жодного сліду від демонтажу.

Умови ремонту

Щоб замовити послугу, заповніть спеціальну форму або зв'яжіться з менеджером по телефону. Ми обробляємо заявки оперативно – якщо потрібен терміновий ремонт, фахівець може прибути до будь-якої точки Києва вже за півгодини. У розпорядженні майстрів великий асортимент оригінальних запчастин, що дозволяє розпочати ремонт будь-якої пральної машини негайно.
Відповідальний підхід до роботи ми підтверджуємо довгостроковою гарантією (3-12 місяців), вона надається на всі види послуг. Розцінки на ремонт техніки в нашому сервісному центрі оптимальні - ви платите тільки за роботу майстра і комплектуючі. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в режимі онлайн заявки приймаються цілодобово. Тривалість ремонту – не більше 24 годин.

Заміна амортизаторів пральної машини Індезит виконується у декілька етапів:

 • розбирання прання та забезпечення доступу до кріплень амортизаторів;
 • демонтаж спеціальних фіксаторів, за допомогою яких амортизатори кріпляться до корпусу та баку;
 • встановлення нових деталей;
 • фіксація амортизаторів на посадочних місцях;
 • складання машини автомата у зворотній послідовності.

Розбирання прання виконується лише після відключення її від електромережі та комунікацій, а також після видалення з бака залишків води. Після цього демонтують задню стінку, знімають приводний ремінь і, звільнивши від кріплень, витягуємо електродвигун. Тепер доступ до амортизаторів відкритий, але дістатись до них можна лише з боку дна.

Заміна амортизатора пральної машини Індезит має одну важливу особливість - перед тим як зняти амортизатор пральної машини Indesit, необхідно "розібратися" з кріпленнями-пробками, іменовані майстрами "цвяхами". Зовні вони абсолютно гладкі і ніякими пристроями "вибити" їх неможливо. Тому, щоб зняти амортизатор, надходять таким чином:

 • досить довгим свердлом діаметром 2-2,5 мм просвердлюють наскрізний отвір у "цвяху";
 • в нього вкручують шуруп, залишивши зовні 3-4 см;
 • використовуючи плоскогубці дістаємо саморіз разом із “цвяхом”;
 • витягаємо амортизатор із пазів.

Після встановлення нових амортизаторів, кріплення збирається, а шуруп викручується. Машинка збирається у зворотному порядку. Якщо дістатися амортизаторів з боку дна не вдається, продовжуємо розбирати пральну машину і витягуємо бак назовні, від'єднавши всі дроти та навісні елементи.

Ознаки несправності

Визначити, що Амортизатори прання вже не забезпечують належного захисту від вібрації, можна за цими критеріями:

 • на етапі віджиму прання "стрибає", шумить і видає незрозумілі звуки;
 • істотно збільшилася вібрація при обертанні барабана (найбільш помітно при переході на віджимання);
 • машини, обладнані датчиками вібрації, під час переходу на етап віджиму, не включають підвищені обороти, а зупиняються з виведенням помилки на табло або продовжують прання зі звичайною швидкістю барабана.

Подібні "симптоми" характерні і для несправностей в інших вузлах прання. Щоб переконатися, що поломка саме в одному з демпферів-амортизаторів, досить провести нескладний тест.

Як перевірити амортизатори пральної машини

Для попередньої оцінки стану амортизаторів потрібно відчинити дверцята люка і з зусиллям натиснути руками на барабан, опускаючи його вниз. Просунувши бак приблизно на 7 см, швидко відпустіть його:

 • При справних амортизаторах барабан разом з баком повинен зайняти своє місце і зупинитися.
 • Якщо він продовжить рухи вгору-вниз та після серії коливань зупиниться – амортизатори несправні та підлягають заміні.

Порядок проведення робіт

Розбирання. Знеструмивши пральну і відключивши її від зовнішніх комунікацій приступають до її послідовної розбирання. Для прання з горизонтальним завантаженням зніміть передню панель.

ВАЖЛИВО! У машинках Арістон, Індезит, Канді отримати доступ до кріплення амортизаторів можна через дно машини, поклавши її на бік. Попередньо доведеться зняти задню панель та електродвигун. У машинах з верхнім завантаженням амортизатори можна змінити знявши одну з бічних панелей.

Зняття старих амортизаторів. Залежно від конструкції моделі кріплення амортизаторів може виконуватися болтовими з'єднаннями або за допомогою спеціальних засувок-пальців. Якщо амортизатори зафіксовані за допомогою болтів, проблем з демонтаж зазвичай не виникає.

ВАЖЛИВО! Пластикові клямки виймають за допомогою плоскогубців, а в деяких моделях доводиться вигадувати кріплення самостійно, тому що щоб дістатися до заводських доведеться розбирати бак.

Встановлення нових деталей. Перед встановленням нового амортизатора уважно очищають посадкові місця та переконуються у відсутності на них механічних пошкоджень. Для встановлення краще використовувати амортизатори, аналогічні знятим. Після цього встановлюються амортизатори та надійно закріплюються болтами або клямками.

Перевірка працездатності встановлених амортизаторів виконується шляхом натискання та відпускання барабана. Якщо коливання гасяться добре, машину збирають у зворотній послідовності.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,2196 s
224
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані