ᐉ Ремонт оргтехніки: ксероксів, принтерів та МФУ по Києву — Майстер з ремонту та заправки ксероксів та принтерів - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт оргтехніки: ксероксів, принтерів та МФУ по Києву — Майстер з ремонту та заправки ксероксів та принтерів - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт оргтехніки: ксероксів, принтерів та МФУ у Києві

Ремонт
від 400 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Справність оргтехніки – важлива умова стабільної офісної роботи. Принтери та МФУ (багатофункціональні пристрої) потрібні для друку важливих документів, відправлення та прийому факсів, організації паперового діловодства – ремонт цих приладів входить до переліку послуг нашого сервісного центру. Ми пропонуємо викликати майстра додому або в офіс – в будь-яку точку Києва або передмістя фахівець приїде швидко та з усім необхідним для ремонту обладнанням.

Поширені поломки

Сучасна офісна техніка, безумовно, надійна та функціональна, проте в процесі експлуатації вона неминуче зношується та морально застаріває. Серед типових несправностей принтера можна виділити:

  • пошкодження роликів, що подають папір;
  • знос картриджів;
  • засмічення вузлів;
  • висихання чорнила;
  • неправильну передачу зображення.

На серйозну поломку пристрою вказують такі симптоми: «зажовування» паперу, неоднорідність друку або недостатнє пропалення, захоплення відразу кількох аркушів, індикація відсутності паперу за його наявності. На працездатність всіх видів принтерів негативно впливає забруднення поверхонь та вузлів тонером та пилом. Щоб такої проблеми не виникало, пристрій потрібно періодично чистити.

Якщо закінчилася фарба

Висихання або повне витрачання чорнила – проблема, з якою стикається кожен власник принтера. Ремонт пристрою в даному випадку не потрібен - достатньо заправити картридж фарбою. Однак самостійно виконати цю процедуру непросто – найменша помилка може призвести до порушення передачі кольору під час друку. Довірте наповнення картриджа тонером нашим фахівцям, завдяки великому досвіду вони справляються з цим завданням швидко та якісно.

Переваги обслуговування в СЦ «Ремонт вдома»

Щоб не витрачати час на доставку оргтехніки до сервісного центру, викличте нашого майстра додому чи офісу. Ми ремонтуємо принтери та МФУ будь-яких моделей та брендів. На всі послуги надаємо гарантію (3-12 місяців). Під час ремонту офісного обладнання фахівці використовують лише оригінальні комплектуючі – оформляючи заявку, вкажіть бренд та модель техніки, щоб ми могли заздалегідь підібрати необхідні запчастини. Вартість послуг вказана в прайсі – ви платите тільки за роботу майстра та витрачені в процесі ремонту деталі. Заявки приймаються щодня – будемо раді прийти на допомогу у будь-який зручний для вас час.

Виїжджаємо по всіх районах міста Києва
Голосіївський район
Дарницький район‎
Деснянський район
Оболонський район
Дніпровський район
Печерський район
Подільський район
Святошинський район
Солом'янський район
Шевченківський район
Передмістя
Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1074 s
70
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані