Заміна та Ремонт Помпи (Насоса) у Пральній Машині | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна та Ремонт Помпи (Насоса) у Пральній Машині | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна насоса в пральній машині

Ми пропонуємо:
 • Безкоштовний виклик майстра
 • У 90% ремонт займає не більше 30 хвилин
 • Безкоштовна діагностика
 • Гарантія від 3 до 24 місяців

Ліцензовані технічні фахівці можуть діагностувати та ремонтувати всі марки й моделі кондиціонерів, часто в один і той же день. До 1 року гарантії на деталі та гарантія на всі ремонтні роботи.

Якщо після закінчення циклів прання, полоскання та віджиму в барабані залишається вода, швидше за все, вам потрібна така послуга, як заміна зливного насоса (помпи) у пральній машині, доступна в нашому СЦ «Ремонт вдома». Щоб відремонтувати чи поміняти помпу в пральній машинці, фахівець нашої майстерні прибуде до вас додому у будь-який район столиці безпосередньо у день звернення. Подати заявку на виклик майстра ви можете як телефоном, так і заповнивши невелику форму на сайті. Після закінчення ремонтних робіт усім клієнтам нашого сервісного центру видається гарантійний талон на строк до 12 місяців.

Чому зливний насос виходить із ладу?

Великі виробники сучасних пральних машин ретельно розробляють конструкцію зливного насоса, заявляючи про його безперебійну роботу протягом 5-10 років за умови дотримання всіх рекомендацій щодо експлуатації:

 • перед кожним пранням слід виймати з кишень одягу дрібні предмети: монети, шпильки, ключі;
 • якщо речі сильно забруднені, перед поміщенням у бак їх слід сполоснути у ванні чи тазі;
 • при великій кількості дрібної фурнітури треба поміщати такі предмети гардеробу у спеціальні тканинні мішечки для прання;
 • за наявності в будинку кота чи собаки перед пранням треба очищати речі від шерсті.

Не всі споживачі дотримуються цих рекомендацій, через що вже буквально через 3-4 роки після початку експлуатації нової пральної машинки може знадобитися полагодити або замінити помпу.

Перший варіант можливий у тому випадку, якщо фільтр зливного насоса просто засмітився: у такій ситуації в баку залишається незначна кількість води, оскільки система зливу все ж таки працює. Але якщо з ладу вийшла крильчатка та інші елементи помпи, без заміни цього вузла не обійтися.

Високий рівень сервісу у поєднанні з відмінними цінами – «Ремонт на дому»

Щоб дізнатися точну вартість заміни зливного насоса пральної машинки, ознайомтеся з нашим прайс-листом, де вказані розцінки на найпопулярніші роботи з обслуговування побутової техніки. А потім подайте заявку на виклик майстра, і максимум через 24 години з моменту його прибуття за вказаною адресою ви отримаєте повністю працездатний прилад. Крім того, коли необхідно замінити окремі елементи обладнання, ми використовуємо тільки нові оригінальні запчастини, що є запорукою його тривалого терміну служби.

Заміна насоса в пральній машині у Києві

Частою ознакою багатьох поломок сучасних машин автоматів є відсутність зливу. І якщо на всьому шляху стоку відпрацьованої води засміки не виявлено, виконується заміна зливної помпи в пральній машині. Відмінною особливістю нашого сервіс-центру є те, що ремонт побутової техніки, у тому числі та заміна зливної помпи в пральній машині, виконується вдома. Вам не доведеться витрачати час та гроші на доставлення прання до сервіс-центру – наші фахівці виконають усі роботи навіть без вашого візиту до офісу.

Замовити візит майстра можна як по телефону, так і через спеціальну форму на сайті, бажано надати якомога більше інформації (ознаки несправності, код помилки та ін.). Це потрібно для того, щоб майстер узяв із собою необхідні деталі та ремонт зайняв мінімум часу.

Чому виходить з ладу зливний насос пральної машини

Зазвичай зливний насос для пральної машини служить понад 10 років. Але це за умови правильної експлуатації та своєчасного догляду. Щоб максимально продовжити термін служби зливної помпи, виробники рекомендують:

 • перед завантаженням речей у барабан витрушувати з кишень усі дрібні предмети;
 • сильно забруднений одяг перед пранням у машині автомат бажано попередньо сполоснути у ванній або іншій місткості;
 • якщо на одязі є велика кількість фурнітури, його поміщають у спеціальні мішечки для прання, які можна купити у будь-якому спеціалізованому магазині;
 • якщо в будинку разом із господарями мешкають ще й домашні улюбленці (кішки, собаки або інші тварини), перед завантаженням речей у пральну їх необхідно очистити від шерсті.

Дотримання цих рекомендацій допоможе відстрочити ремонт зливного насоса пральної машини на максимально тривалий термін. Крім цього, ми рекомендуємо очищати дренажний фільтр хоча б один раз на пів року, навіть без появи "симптомів" засмічення.

Оперативна заміна зливного насоса в пральній машині

Наш сервіс-центр гарантує виїзд майстра протягом години з моменту замовлення або в інший зручний для клієнта час. У ціну ремонту пральних машин вже включено вартість зливного насоса пральної машини та всіх комплектуючих, які необхідні для якісного виконання робіт. Для заміни ми використовуємо лише оригінальні, заздалегідь перевірені зливні насоси. На всі роботи ми надаємо реальну гарантію.

Порядок проведення робіт із заміни насоса

Перш ніж розпочинати заміну зливної помпи необхідно знеструмити пральну машину і перекрити подачу води з водопроводу. Роботи виконуються у кілька етапів:

 1. Забезпечує доступ до насоса. Для більшості прань із горизонтальним завантаженням достатньо злити залишки води з бака та укласти машинку на бік. Через днище зручно не лише знімати, а й встановлювати помпу. У машинах Candy, Electrolux та Zanussi дістатися до помпи ще простіше – достатньо зняти задню стінку. А ось власникам горизонтально завантажених пральних машин, у яких насос встановлений спереду (Bosch, LG, Simens та моделі із захистом від протікання) пощастило менше: щоб зняти зливну помпу доведеться демонтувати передню панель. У вертикально завантажених пральних машин знімається лише бічна стінка.
 2. Демонтаж несправного насоса. Необхідно від'єднати всі відповідні помпи дроти, а також від'єднати насос від “равлика”. У деяких моделях насос знімається разом із “равликом”, який необхідно відкрутити від корпусу, а також від'єднати від зливного шланга.
 3. Встановлення нового дренажного насоса. Встановлюємо нову деталь у зворотному порядку. Під'єднуємо дроти та закріплюємо насос на корпусі.
 4. Виконується тестове прання.
 5. Якщо помпа працює нормально, машинка збирається

Як зрозуміти, що потрібний ремонт або заміна насоса

Визначити, що винуватцем відсутності зливу став саме зливний насос можна лише після ретельної діагностики помпи. Але з великою ймовірністю можна судити про поломку помпи за кодом помилки на табло і зовнішніх симптомів:

 • пральна машина перестала зливати воду.
 • при зливі води з "надр" машини чути характерний тріск. Причиною сторонніх звуків може стати як сторонній предмет, що потрапив у крильчатку помпи, так і вироблення кріплення вала крильчатки.
 • пралка через раз: то зливає, то не зливає воду. Найімовірніше має місце вироблення валу крильчатки.

ВАЖЛИВО: Ці ознаки не завжди вказують на поломку дренажного насоса. Такі “симптоми” характерні й інших несправностей. Переконатись у справності зливної помпи можна за допомогою зовнішнього огляду та перевірки обмоток тестером.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки