Заміна Ременю в Пральній Машині | Ремонт на дому - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна Ременю в Пральній Машині | Ремонт на дому - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна ременя в пральній машині

Ми пропонуємо:

 • Безкоштовний виклик майстра
 • У 90% ремонт займає не більше 30 хвилин
 • Безкоштовна діагностика
 • Гарантія від 3 до 24 місяців

Ліцензовані технічні фахівці можуть діагностувати та ремонтувати всі марки й моделі кондиціонерів, часто в один і той же день. До 1 року гарантії на деталі та гарантія на всі ремонтні роботи.

Попри безліч відеоінструкцій та докладних посібників, заміну приводного ременя пральної машини надійніше довірити професіоналам. Мешканці Києва та передмістя можуть замовити цю послугу в нашому сервісному центрі – ми обслуговуємо побутову техніку вдома у клієнтів, використовуючи для цього сучасне діагностичне та ремонтне обладнання. Для ремонту пральних машин наші майстри підбирають тільки брендові деталі - відшукати їх на столичних ринках самостійно дуже непросто, оскільки є ризик зіткнутися з підробкою.

Причини поломки

Привідний ремінь належати до найважливіших елементів пральної машини – він рухає барабан. Якщо деталь несправна, розірвана або розтягнута, прання не почнеться. Ремінь приводу може прослужити, не потребуючи заміни, не один рік. Він ушкоджується передчасно тільки в тому випадку, якщо користувач нехтує правилами експлуатації машинки – наприклад, навантажує барабан білизною понад норму, вказану виробником. Привідний ремінь може злетіти або пошкодитися в результаті:

 • інтенсивної роботи пральної машини;
 • ослаблення кріплення шківа;
 • деформації шківа чи валу;
 • пошкодження хрестовини;
 • зносу підшипників і перекосу обертальних рухів барабана;
 • рідкісного використання агрегату (деталь зсихається та рветься).

Ще одна поширена причина неполадки – ослаблене кріплення двигуна. Цю проблему легко усунути – досить надійно зафіксувати двигун.

Як виконати заміну

Щоб перевірити стан ременя, необхідно демонтувати задню стінку пральної машини. Якщо деталь злетіла зі шківа, але залишилася ціла, її потрібно виправити, а якщо порвана чи сильно зношена – поміняти. Ця процедура досить проста, але її варто довірити професіоналам – щоб не пошкодити інші вузли агрегату і бути впевненим у тому, що така поломка незабаром не повториться. Наш фахівець підбере оригінальну комплектуючу та встановить її максимально швидко та акуратно. Крім того, на заміну деталей наш сервісний центр надає гарантію терміном до одного року.

Щоб замовити монтаж нового приводного ременя, залиште заявку на нашому сайті або зателефонуйте за вказаним номером. Майстер приїде до вас додому – у будь-який район Києва – вже за пів години. Ми працюємо щодня, щоб ви могли звернутися за професійною допомогою у будь-який зручний час. Якщо виникли питання щодо умов співпраці з СЦ «Ремонт на дому», задайте їх нашому менеджеру.

Заміна ременя в пральній машині у Києві

Попри те, що в Мережу викладено безліч докладних описів і навіть відеоінструкцій, щоб замінити приводний ремінь для пральної машини краще звертатися до професіоналів. Багато власників звертаються до сервіс-центру вже після того, як розібрали пральну машину і не змогли замінити ремінь у пральній машині самостійно. Адже головне у цій процедурі – навички.

Ми виконуємо ремонт пралень будь-якої складності вдома незалежно від моделі, виробника та року випуску. Зазвичай заміна ременя на пральній машині займає не більше пів години. Але для цього, при замовленні, потрібно правильно назвати модель прання, щоб підібрати потрібний ремінь для пральної машини, ціна якого залежить, як від виробника, так і від модифікації машинки.

Деякі власники вважають за краще купити ремінь для пральної машини самостійно, мотивуючи це тим, що на ринку дешевше. Але ми не рекомендуємо такі покупки, адже яка ціна, така і якість і вам доведеться невдовзі знову міняти ремінь.

Причини з яких виходить з ладу ремінь для пральної машини

Головне призначення приводного ременя – передача крутного моменту зі шківа електродвигуна на барабан. Якщо ремінь пошкоджений або розтягнутий, машинка не зможе прати. Зазвичай ремінь служить дуже довго, а заміна ременя в пральній машині виконується настільки рідко, що деякі власники навіть не знають, що він є всередині пральні. Але це лише за умови правильної експлуатації. Якщо машину постійно перевантажувати речами, вже за кілька років доведеться задуматися, де можна купити ремінь для пральної машини.

На практиці приводний ремінь злітає або пошкоджується з наступних причин:

 • висока інтенсивність використання прання;
 • ослаблення кріплення одного зі шківів;
 • деформування валу або одного зі шківів;
 • несправність хрестовини;
 • знос чи руйнування підшипникового вузла;
 • тривале зберігання прання у вимкненому стані.

Також ремінь може злітати зі шківів або пробуксовувати через порушення кріплення електродвигуна. У такому разі заміна ременя пральної машини не потрібна, а досить тугіше затягнути кріпильні болти електродвигуна.

Заміна ременя на пральній машині. Куди звернутися

Щоб переконатися, що винуватцем проблем із пранням є саме приводний ремінь, необхідно зняти задню стінку та уважно оглянути деталь. Якщо він злетів – його необхідно вдягнути, а у разі розриву, сильних слідів зношування чи розтягування – без заміни не обійтися. Фахівці нашого сервіс-центру підберуть правильний тип ременя та максимально швидко виконають його заміну. При цьому, щоб бути впевненим, що поломка найближчим часом не повториться - ми даємо тривалу гарантію, як на роботи, так і на ремінь. Ми виїжджаємо до замовників у будь-який день тижня, заздалегідь обумовлений час. 

Порядок проведення робіт із заміни ременя

Зазвичай заміна приводного ременя виконується у кілька етапів:

 • забезпечення доступу до приводного ременя та шків прання. Для цього знімають задню панель (у моделях з горизонтальним завантаженням) або "боковушку" (у вертикалках);
 • огляд шківів, поверхонь барабана, кріплень електродвигуна та інших компонентів машини, які можуть викликати передчасне зношування приводного ременя;
 • демонтування несправного ременя (якщо він на шківах). Щоб зняти ремінь, необхідно потягнути його на себе і прокрутити шківи;
 • встановлення нової деталі. Для цього ремінь спочатку надівається на шків електродвигуна, потім встановлюється в пази великого шківа. Прокручуючи його за годинниковою стрілкою, ремінь насаджується на шків барабана.

Після цього пральна машинка збирається та перевіряється її робота.

Як визначити, що потрібна заміна

Про несправність приводного ременя можна судити за такими ознаками:

 • якщо приводний ремінь злетів зі шківів або порвався, пральна машина перестає обертати барабан. При цьому чути шум робочого мотора та спрацьовування керуючих реле;
 • у випадках прослизання ременя, що розтягнувся, прання запускається, але працює зі збоями. Особливо на етапі віджиму. Пралка ніби прагне розкрутити барабан, але це у неї не виходить і процес починається знову.

Щоб переконатися, що дійсно проблема у ремені, достатньо зняти задню (бічну для вертикалок) панель та оглянути ремінь.

Порядок робіт, щоб одягнути ремінь

Щоб одягнути ремінь необхідно:

 • зняти задню (для передніх) або бічну (для вертикальних моделей) панель;
 • ретельно оглянути новий ремінь на наявність ушкоджень чи деформацій. Виміряти його довжину. Оглянути інші елементи прання, пов'язані з обертанням барабана;
 • одягнути ремінь на "маленький" шків електродвигуна і, вставивши протилежний кінець в паз шківа барабана, провернути його за годинниковою стрілкою (подібно до того, як одягають ланцюг на зірочки велосипеда).
 • Провернути шків на кілька обертів і переконатися, що ремінь одягнений правильно і має достатній натяг;
 • Зібрати пральну машину і перевірити її роботу.
Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки