Встановлення посудомийних машин - залишити заявку nadomu.kiev.ua - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Встановлення посудомийних машин - залишити заявку nadomu.kiev.ua - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Встановимо посудомийну машину в найкоротші терміни

Якщо ви стали щасливим власником посудомийної машини, майстри сервісного центру "Ремонт на дому" допоможуть встановити та під'єднати її з дотриманням усіх правил безпеки. Просто залиште заявку на сайті або зателефонуйте - і в найкоротші терміни майстер виконає всі необхідні роботи.

Процес встановлення

Встановлення посудомийної машини містить у собі кілька етапів:

  • звільнення від деталей монтажу;
  • вибір місця;
  • підключення до системи водопостачання, каналізації та електромережі;
  • пробний запуск.

Кожен етап має свої особливості, і не знаючи їх, під'єднати посудомийну машину самостійно її власнику досить складно. Посудомийка - дорога техніка, а в разі її неправильного монтажу можна втратити право на гарантійне обслуговування. Тому довірте встановлення вашої нової посудомийної машини нашим майстрам, і будьте впевнені, що робота буде зроблена на найвищому рівні.

Після приїзду майстер огляне місце запланованого встановлення посудомийки. Агрегат має стояти рівно, без перекосів, не хитатися. Порушення цих правил призводить до передчасних поломок посудомийних машин. Переконавшись, що все гаразд, фахівець під'єднає посудомийку до системи водопостачання, встановивши фільтр і кран для перекривання води. Фільтр очистить воду, що надходить всередину машини, від іржі та сміття, що потрапляє в неї з водопроводу, а кран у разі поломки заливного клапана захистить вас від затоплення.

Потім, дотримуючись усіх правил безпеки, майстер під'єднає посудомийну машину до каналізаційної системи, а також до системи електропостачання за допомогою спеціального дроту. В обов'язковому порядку проводиться заземлення техніки. Останній етап встановлення посудомийної машини - її пробний запуск. Ви самі зможете переконатися, що всі функції працюють нормально.

Переваги СЦ "Ремонт на дому"

Зробивши нам замовлення на монтаж посудомийної машини, вам не доведеться довго чекати на приїзд майстра. Оформлені на сайті заявки обробляються протягом 20 хвилин. Хочете ще швидше? Тоді телефонуйте нам за вказаними на сайті телефонами. Максимум через 24 години ваша посудомийка буде встановлена.

Потрібно виконати роботу терміново? Майстер приїде того ж дня, і не візьме жодної доплати за терміновий виїзд. Роботу ви оплатите за стандартними розцінками. Приблизну вартість установки можна дізнатися на сайті або за телефоном. А точну суму майстер назве після приїзду на місце. На проведені нами роботи ми даємо гарантію терміном від 3 до 12 місяців.

Виїжджаємо по всіх районах міста Києва
Голосіївський район
Ірпінь
Оболонський район
Буча
Печерський район
Вишневе
Подільський район
Бровари
Святошинський район
Солом'янський район
Шевченківський район
Дарницький район‎
Деснянський район
Дніпровський район
Ірпінь
Буча
Вішневе
Бровари
Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки