ᐉ Ремонт холодильників Bosch вдома в Києві — Майстри з ремонту та обслуговування холодильників Бош - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт холодильників Bosch вдома в Києві — Майстри з ремонту та обслуговування холодильників Бош - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт холодильників Bosch (Бош) у Києві

Ремонт
від 500 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Потрібен терміновий ремонт холодильника Bosch, але не знаєте, куди звернутися, щоб робота була виконана якісно, ​​швидко і недорого? Кваліфіковані майстри нашого сервісного центру оперативно впораються з поломкою будь-якої складності, проведуть заміну компонентів, що вийшли з ладу, а також дадуть корисні поради щодо подальшої експлуатації агрегату.

Побутова техніка виробництва відомої німецької компанії Bosch вже багато років вважається своєрідним еталоном якості та надійності. Саме тому необхідність ремонту холодильників цієї марки виникає досить рідко, а причиною появи поломок стають порушення правил експлуатації, природне зношування деталей, а також нестабільність напруги в електричній мережі.

Типові несправності

Найчастіше власники холодильників Bosch стикаються з неполадками такого характеру:

  • мотор-компресор не вмикається або, навпаки, працює безперервно;
  • льодова кірка на стінках холодильної/морозильної камери;
  • збої у роботі електроніки керуючого модуля;
  • сторонні шуми, деренчання та сильні вібрації.

Широке застосування електроніки робить холодильник уразливим до різних перепадів напруги. Зрозуміло, інженери компанії Bosch подбали про надійну систему захисту, але вона не може дати 100% гарантії при досить сильних навантаженнях в електромережі.

Сучасні моделі оснащуються системою індикації, яка автоматично діагностує причину виникнення несправності та видає її у вигляді спеціального літерно-числового коду помилки. Така функція значно полегшує проведення первинної діагностики та прискорює подальший ремонт.

Крім цього, нашим майстрам часто доводиться стикатися з дрібними поломками фурнітури, розхитаними петлями дверцят, відламаними ручками та пошкодженими гумовими ущільнювачами. Такі незначні, на перший погляд, дефекти з часом можуть призвести до серйозніших наслідків, тому також потребують негайного усунення.

Переваги сервісного центру «Ремонт на дому»

Ми пропонуємо сучасний рівень сервісу з обслуговування та ремонту холодильників марки Bosch у Києві. Щоб максимально заощадити час та виключити зайві витрати, всі роботи проводяться виключно вдома у замовника. Професійне обладнання та інструмент, а також комплектуючі від оригінального виробника гарантують високу якість та надійність усіх наданих нашими фахівцями послуг.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки