Ремонт та Заміна Модуля Управління у Пральній Машині - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Ремонт та Заміна Модуля Управління у Пральній Машині - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Відремонтуйте модуль керування пральної машини з гарантією!

РЕМОНТ
ОТ 300 ГРН

  • Прием заявки в течение 24 часа
  • Выезд мастера в течение 60 минут
  • Диагностика бесплатно от 5 минут
  • Гарантия на ремонт от 1 до 12 месяцев

Модуль керування в пральній машині – це пристрій, що відповідає за комутацію (процес з'єднання між собою) виконавчих механізмів та виконання функцій, закладених на згадку про програму. Самостійний ремонт чи заміна такого технічно складного вузла практично неможливі. Найнадійніше надати цю роботу спеціалістам «Ремонт на дому». Вони без особливих зусиль впораються з ремонтом прямо у вас вдома.

Що робити, коли зламалася плата управління

Інструкція з експлуатації охоплює не всі можливі несправності, тому, швидше за все, ви навіть не зможете відразу встановити, що саме в агрегаті вийшло з ладу. Звернення до «Ремонту вдома» гарантує швидке прибуття майстра додому та надання всіх необхідних послуг з обслуговування пральних машин за нормальну ціну. Якщо з деякими неполадками агрегат ще якийсь час функціонує, то у разі поломки модуля керування у машини з'являться всі ознаки необхідності ремонту пральної машини:

  • прилад вмикається, але не виконує жодних функцій;
  • мерехтять індикатори (у деяких випадках РМ);
  • пристрій не вмикається взагалі.

Але такі симптоми можуть викликати інші несправності, тому не варто звертатися до неперевіреного фахівця. Неписьменна діагностика може призвести до зайвих витрат. Щоб уникнути цього, звертайтеся до нас, і ви отримаєте допомогу кваліфікованого фахівця в день заявки. Нашим майстрам під силу будь-яка проблема, включаючи поломку модуля пральної машини, і вони готові приїхати, щоб виконати його ремонт або заміну, в будь-який район Києва та області.

Наші клієнти у виграші!

Співпраця з «Ремонт на дому» є дуже вигідним рішенням для вас. Замовляючи ремонт модуля пральної машини у нашому сервісному центрі, ви автоматично заощаджуєте. По-перше, зберігаєте час та гроші, які пішли б на транспортування агрегату до стаціонарної майстерні. По-друге, у разі вторинної поломки ви можете здійснити ремонт повторно, тільки абсолютно безкоштовно. Ми надаємо всім клієнтам гарантійний документ із зазначенням термінів, протягом яких вони можуть скористатися цією послугою. Наш сервіс – це виключно професійний підхід до обслуговування побутової техніки, тому ми впевнені у своїх можливостях. Працюємо з найсучаснішими інструментами та тільки з новими оригінальними запчастинами. Заміна електронного модуля в пральній машині не займає спеціаліста більш як 24 години. З «Ремонт вдома» ви можете забути про багатоденне перебування пристрою в СЦ, оренду вантажних машин та високу вартість послуг.

Співпрацювати з нами завжди просто! За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном.

 

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки