ᐉ Терміновий ремонт холодильників (Київ) | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Терміновий ремонт холодильників (Київ) | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт та діагностика холодильників

 • Прийом заявки протягом 24 годин
 • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
 • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
 • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Зараз холодильна техніка стоїть у квартирі практично кожного киянина. Без неї нам доводилося б щодня поповнювати запаси нових продуктів. У разі поломки двокамерного або багатокамерного холодильника дискомфорт зазнають усі члени сім'ї. Виниклу проблему потрібно вирішувати в найкоротші терміни, особливо влітку. Виклик майстра додому – логічне рішення, оскільки здебільшого техніку доцільно ремонтувати.

Допомога спеціалістів

Більшість домашніх холодильників від провідних виробників мають складну конструкцію та електронне управління. Тому для усунення несправностей краще звертатися у великий сервісний центр, який цінує свою репутацію. Компанія «Ремонт на дому» більше 12 років працює у Києві, допомагаючи мешканцям та гостям нашого міста у складних побутових ситуаціях. На всі види робіт клієнту видається письмова гарантія на строк від 3 до 12 місяців.

У всіх наших спеціалістів профільна освіта та великий досвід роботи у сфері обслуговування холодильної техніки. Майстри використовують сучасне діагностичне обладнання та оригінальні запчастини, жодних вживаних комплектуючих та деталей сумнівної якості. Ми купуємо їх за оптовими цінами у надійних постачальників, за рахунок чого ремонт обходиться для замовника.

Коли потрібно викликати майстра?

Холодильники, представлені сьогодні в магазинах, оснащені системами автоматичного відтаювання. Їх буває 3 типи: краплинна, No Frost та комбінована (Frost Free). Незалежно від частоти відкриття дверцят, користувач може помітити, що холодильна камера або морозилка погано підтримує задану температуру. Несправність часто супроводжується утворенням льоду, снігової шуби, появи калюжі води.

У подібних випадках краще негайно виконати діагностику, а при необхідності - полагодити холодильник. Співробітники СЦ «Ремонт на дому» їздять службовими автомобілями, тому оперативно виїжджають на будь-яку вказану адресу. Майстри здійснюють усі види ремонту, включаючи недороге сервісне обслуговування холодильної техніки (наприклад, чищення дренажної системи).

Поширені поломки холодильників

 • Проблеми з компресором
  Коли компресор перестає працювати, холодильник більше не залишатиметься холодним, він може стати надзвичайно галасливим і може з'явитися крига. Заміна компресора – одна з найдорожчих операцій із ремонту холодильника.
 • Витік холодоагенту
  Якщо з холодильника виходить сильний хімічний запах, продукти не залишаються холодними, а двигун постійно працює, можливо, стався витік фреону.
 • Проблеми з платою управління
  Якщо холодильник раптово перестав працювати, це може бути пов'язане із платою управління. Плата управління є життєво важливою частиною холодильного процесу, оскільки жодна частина холодильника може працювати без неї. Це робить його однією з найдорожчих частин холодильника для ремонту.
 • Несправний термостат
  Якщо температура всередині холодильника є непостійною, проблема може полягати в термостаті. Несправний термостат також може спричинити незвичні або гучні шуми холодильника.
 • Змійовик
  Змійовики конденсатора можуть забиватися вовною свійських тварин, пилом і ворсом. Змійовики холодильника відповідають за збереження холоду. Вони забезпечують циркуляцію охолоджуючої рідини для конденсації теплого повітря та зниження температури.
 • Піддон для стікання рідин
  Якщо ви помітили витік у нижній частині приладу або якщо він працює голосніше, ніж зазвичай, можливо, краплізбірник потребує ремонту. Піддон знаходиться під більшістю холодильників і є сховищем для конденсату від відтаювання двигуна.
 • Перегрів
  Хоча відчуття тепла, що походить від змійовиків на задній панелі холодильника, є звичайним явищем, відчуття надмірного тепла не є нормальним.

Чинники розрахунку вартості

На вартість ремонту холодильника впливають декілька факторів. Ціни можуть відрізнятись від середніх по країні через вартість діагностики, матеріалів, праці, а також проблеми та типу необхідного ремонту.

Плата за діагностику

Плата за діагностику – це те, що власник платитиме лише за те, щоб професіонал приїхав до нього додому та визначив проблему. Ці збори можуть становити у середньому від 200 до 500 гривень. Наші фахівці зроблять діагностику безкоштовно, якщо майстер робитиме ремонт. Найбільш поширеними проблемами, які призводять до ремонту холодильника, є шуми, пов'язані із засміченням дренажних ліній, несправними термостатами та брудними змійовиками. Як правило, це бюджетний та простий ремонт.

Матеріали та робоча сила

Вартість матеріалів та роботи впливає на загальну вартість ремонту холодильника. Ремонт тільки зламаних деталей, як правило, більш рентабельна, ніж купівля нового холодильника, а ремонт існуючих деталей буде дешевше, ніж замовлення запасних частин. При розрахунку витрат на ремонт враховуйте вартість запчастин, встановлення та праці. Залежно від віку, моделі та марки холодильника деякі деталі та матеріали можуть бути важкодоступними, що може призвести до більших витрат.

Проблема та тип ремонту

Холодильник складається з багатьох різних частин, і будь-яка з них може бути причиною проблеми. Коли щось ламається, вартість ремонту залежить від того, яку проблему викликає і від типу ремонту. Навіть якщо ви вважаєте, що у вашого холодильника незначна проблема, краще полагодити її швидко, а не чекати, поки вона переросте в серйознішу проблему.

Виїзд додому

У вас зламався холодильник чи морозилка? Викличте майстра для проведення діагностики та ремонту. Фахівці СЦ «Ремонт на дому» обслуговують усі райони Києва та прилеглі передмістя. У нас демократичні ціни, оригінальні запчастини та офіційна гарантія. Працюємо для вас з 8:00 до 21:00 (без вихідних).

Ціна на ремонт холодильникiв

Проблема
Ймовірна причина поломки
Ціна
Діагностика
Безкоштовно у разі ремонту
Безкоштовна
Виклик майстра
Безкоштовно у разі ремонту
від 150 грн
Несправний температурний датчик (термостат)
від 420 грн
Не працює охолодна камера
Засор капілярної трубки, витік холодоагенту
від 850 грн
Не запускається компресор
Несправне пускозахисне реле
від 380 грн
Заміна компресора
від 1200 грн
Електр. холодильник клацає, але не вмикається
Несправний електронний модуль керування
від 600 грн
Холодильник постійно працює і не вимикається
Витік холодоагенту, Несправний електронний модуль управління
від 600 грн
Після відключення світла холодильник перестав працювати
Несправний блок керування
від 650 грн
Проблема з температурним датчиком
від 420 грн
Не вмикається холодильник
Несправний модуль керування
від 600 грн
пускозахисне реле, модуль управління
від 380 грн
Світло горить, холодильник не працює
Несправний компресор, термостат
від 450 грн
Несправний термостат
від 380 грн
Холодильник не охолоджує
Витік фреону
від 700 грн
Не працює холодильник No frost
Несправна система відтайки
від 550 грн
Холодильна камера холодильника не охолоджує
Проблема з клапаном, датчиком температури
від 420 грн
Морозильна камера холодильника не охолоджує
Відсутня холодоагент
від 700 грн
Холодильник гріє, а не морозить
Витік холодоагенту, Несправний компресор
від 850 грн
Холодильник не вмикається після розморожування
Проблема з теном відтайки, датчиком температури
від 550 грн
Холодильник гуде і не працює
Несправний компресор
від 1200 грн
Холодильник не вимикається
Засмічення капілярної трубки
від 850 грн
Холодильник не морозить
Витік холодоагенту, датчик температури
від 420 грн
Двокамерний холодильник не морозить
Засмічена система
від 850 грн
Вода у холодильнику
Засмічення дренажного каналу
від 400 грн
Вода под холодильником
Засмічення дренажного каналу
від 400 грн
Горить червона лампочка
Несправність системи відтайки
від 420 грн
Відразу вимикається
Обрив первинної обмотки компресора
від 1200 грн
Намерзає лід у камері
Несправність системи відтайки
від 420 грн
Не працює дисплей
Проблема з модулем керування
від 600 грн
Мерзнуть продукти
Проблема з термостатом, датчиком температури
від 350 грн
Готові викликати
майстра ?
Ми ремонтуємо холодильники наступних брендів
Atlant
Indesit
Beko
Siemens
Samsung
Gorenje
AEG
Zanussi
Bosch
Snaige
Ariston
LG
Whirlpool
Electrolux
Liebherr
Відгуки клієнтів
Відгуки про роботу наших майстрів
Стас
12 червня, 2022

Півгодини людина витратила, щоб мені пояснити по телефону, в чому проблема з моєю морозильною камерою. Міг би просто приїхати, здерти з мене гроші, та за кілька секунд усе зробити сам. Дякуємо за терпіння і чесність, більше таких! Від душі написав!

Оксана
07 червня, 2022

Чоловік намагався сам відремонтувати холодильник. В результаті він не перестав текти, та ще й почав сильно шуміти. Спасибі, що відремонтували все одразу та швидко.

Олег
06 травня, 2022

Помітили, що холодильник почав текти. Звернулися до вашого сервісного центру. Дякуємо за надану гарантію! раптом, що знову забарахлить! Але зараз холодильник працює «на відмінно»! І ще подяка майстру.

Ремонт та діагностика холодильниківРемонт та діагностика холодильників
5 3 Ремонт та діагностика холодильників 12 червня, 2022
Півгодини людина витратила, щоб мені пояснити по телефону, в чому проблема з моєю морозильною камерою. Міг би просто приїхати, здерти з мене гроші, та за кілька секунд усе зробити сам. Дякуємо за терпіння і чесність, більше таких! Від душі написав!
5 3 Ремонт та діагностика холодильників 07 червня, 2022
Чоловік намагався сам відремонтувати холодильник. В результаті він не перестав текти, та ще й почав сильно шуміти. Спасибі, що відремонтували все одразу та швидко.
5 3 Ремонт та діагностика холодильників 06 травня, 2022
Помітили, що холодильник почав текти. Звернулися до вашого сервісного центру. Дякуємо за надану гарантію! раптом, що знову забарахлить! Але зараз холодильник працює «на відмінно»! І ще подяка майстру.
5
Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані