ᐉ Ремонт холодильників в Дарницькому районі Києва — Виклик майстра з ремонту та обслуговування холодильників на Позняках - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт холодильників в Дарницькому районі Києва — Виклик майстра з ремонту та обслуговування холодильників на Позняках - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт холодильників в Дарницькому районі

Ремонт
від 500 грн

  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Якщо ваш холодильник раптово зламався, і вам ніколи шукати хороший сервісний центр у Дарницькому районі, сміливо звертайтеся до «Ремонту на дому». Наша майстерня працює виключно на виїзді – такий формат співпраці є зручним і для замовника, і для нас. Вам не доведеться самостійно везти громіздку техніку в сервіс та назад, витрачати на це купу грошей та часу.

А ще можете не перейматися пошуком нових комплектуючих для холодильника. Ми маємо свій склад фірмових запчастин від відомих виробників. Деталі – на всі 100% оригінальні гарантії та сертифікати в наявності. Це означає, що в ефективності нашого ремонту можна не сумніватися: встановлені комплектуючі прослужать довгі роки.

За нові запчастини та виїзд майстра додаткової плати не стягується, але це не означає, що ми завищуємо ціни на обслуговування. Переконайтеся в цьому самі – заходьте у прайс, там наведено вартість кожної послуги. «Ремонт вдома» пропонує найвигідніші умови в Дарницькому районі та Києві.

Чи можна лагодити самому?

Коли ламається холодильник, перше, що спадає на думку господареві – спробувати усунути поломку самостійно. Це здається розумним: не треба буде витрачати гроші на послуги майстра. Але якщо у вас немає жодного досвіду в ремонті холодильної техніки, краще відразу дзвонити до майстерні, як тільки виявите перші симптоми неполадки. Так ви і кошти заощадите і будете впевнені в результаті. Спроби самостійного ремонту можуть лише погіршити ситуацію, і грошові витрати у тому числі.

Ми гарантуємо ефективний сервіс у будь-якій точці Дарницького району! Фахівці, а також менеджери працюють без вихідних – телефонуйте та призначайте ремонт на зручний для вас час.

Не тягніть із викликом майстра!

Сучасні холодильники хоч і влаштовані складніше, але працюють за всім відомим принципом. Тому можливі поломки у всіх моделей приблизно однакові. Наведемо такі ознаки несправностей:

  • порушення температурного режиму в холодильній або морозильній камері – продукти недостатньо охолоджуються/заморожуються (у холодильному відділенні);
  • "Снігова шуба" на задній стінці, що виникає навіть після ретельного розморожування холодильника;
  • калюжа води усередині або зовні пристрою;
  • мотор-компресор сильно і безперервно гуде або, навпаки, не запускається (довше ніж 10-15 хвилин);
  • двері погано зачиняються, відчиняються тільки при великому зусиллі.

Чи спостерігаєте хоча б один із цих симптомів? Не чекайте, поки проблема стане серйозною поломкою - залишайте заявку і чекайте дзвінка менеджера.

Отримати безкоштовну консультацію
0,0821 s
45
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані