ᐉ Ремонт та налаштування газових котлів Ferroli — Майстер з ремонту газкотлів з виїздом Ферролі по Києву - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт та налаштування газових котлів Ferroli — Майстер з ремонту газкотлів з виїздом Ферролі по Києву - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт газових котлів Ferroli (Феролі)

Ремонт
від 500 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Газовий котел Ferroli – чудовий варіант для облаштування системи автономного опалення у квартирі або приватному будинку. Навіть у найбільші холоди він забезпечить вам комфортну температуру. Але, на жаль, через кілька років експлуатації з різних причин у роботі котлів починають відбуватися збої. Особливо прикро, коли це трапляється взимку, під час найбільших морозів, коли відсутність опалення в будинку стає справжньою катастрофою.

У разі поломки звертайтеся до сервісного центру «Ремонт на дому», і вам не доведеться кілька днів сидіти без опалення, доки майстер знайде час приїхати до вас. Наші фахівці розпочнуть виконання заявки на ремонт газового котла Ferroli того ж дня, і вже за кілька годин у вашому будинку буде тепло. Навіть якщо поломка трапилася пізно ввечері, заповнюйте форму заявки на сайті та вранці майстер зможе братися до роботи. З 9.00 до 21.00 замовлення можна зробити за телефоном. Ми займаємося обслуговуванням газових приладів у будь-якому районі Києва та у передмісті.

Особливості ремонту

Будь-яка робота з газовим обладнанням пов'язана із ризиком витоку газу. Тому, якщо ваш котел Ferroli працює з перебоями, полум'я на пальнику слабке і швидко згасає, при роботі приладу чутний сильний шум або пристрій не вмикається зовсім, не варто шукати причини поломки самостійно. Такими діями ви наражаєте на небезпеку себе і близьких. До того ж втручання непрофесіоналів часто призводить до виникнення супутніх поломок, що веде до подорожчання ремонту.

Сервісний центр «Ремонт на дому» надає послуги з обслуговування газових котлів Ferroli та заміни деталей, що вийшли з ладу: пальників, насосів, терморегуляторів, плат управління, турбін, датчиків тощо. Натомість зламаною ми встановлюємо оригінальні комплектуючі, що відповідають бренду пристрою. Наші фахівці радять не відновлювати деталі, що вийшли з ладу, а замінювати їх новими, тому що в цьому випадку ми можемо гарантувати стабільну роботу котла протягом тривалого терміну. На будь-яку встановлену комплектуючу та весь перелік ремонтних робіт ми надамо вам гарантію на строк до 1 року.

Якісний сервіс та вигідні ціни

Замовити ремонт газових котлів Ferroli майстрам нашого сервісного центру ви можете в будь-який день тижня. Будь-які, навіть найскладніші поломки ми усунемо максимум за добу. Все необхідне для роботи обладнання та комплектуючі фахівець привезе із собою, самостійно шукати та купувати запчастини вам не потрібно.

Орієнтовна вартість послуг вказана у прайс-листі на сайті. Після проведення діагностики майстер зможе сказати точну ціну. На відміну від приватних майстрів, ми не робимо націнок за оперативне обслуговування, а у разі згоди на проведення ремонту ви не сплачуєте за виїзд спеціаліста та проведення діагностики.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки