ᐉ Ремонт пральних машин Atlant в Києві — Викликати майстри з ремонту пральних машин Атлант додому - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт пральних машин Atlant в Києві — Викликати майстри з ремонту пральних машин Атлант додому - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт пральних машин Atlant (Атлант) у Києві

Ремонт
від 500 грн
 • Прийом заявки протягом 24 годин
 • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
 • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
 • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Відомий білоруський бренд Atlant добре зарекомендував себе на вітчизняному ринку побутової техніки. Крім холодильників, особливої ​​популярності користуються пральні машини, що володіють не тільки високою якістю та надійністю, але також і невисокою ціною. Проте, наш сервісний центр досить часто стикається з замовленнями на ремонт пральних машин Atlant в Києві.

Типові несправності

Простота конструкції, властива більшості моделей пральних машинок, що випускаються під маркою Atlant, забезпечує високу надійність і при дбайливому відношенні та своєчасному обслуговуванні досить тривалий термін служби.

Однією з найпоширеніших проблем, з якими жителі Києва звертаються до наших майстрів, є збої у роботі електронного блоку управління. Часто трапляється так, що дисплей некоректно відображає інформацію або взагалі не працює. Це може статися з кількох причин, але найчастіше через попадання вологи на компоненти електронних плат або різких стрибків напруги в електричній мережі. Такі неполадки призводять до нестабільної роботи вузлів і деталей машини, невиконання заданих користувачем або програмою параметрів, а також істотно впливають на якість прання.

Крім цього, часто виходить з ладу нагрівальний елемент (ТЕН) через жорстку водопровідну воду. Накип, що осідає на поверхні нагрівача, знижує його експлуатаційні характеристики та з часом призводить до остаточної поломки. Такий ремонт вимагає практично повного розбирання приладу, тому фахівці не рекомендують намагатися провести його самостійно, без навичок та практичного досвіду у таких ремонтних роботах. Інакше це може призвести до більш серйозних та дорогого усунення наслідків.

Відремонтуємо вашу машинку швидко та за найкращою ціною

Наш сервісний центр надає широкий спектр послуг з обслуговування та ремонту пральних машин Atlant вдома, включаючи:

 • проведення детальної діагностики;
 • ремонт та заміну вийшли з ладу деталей на оригінальні аналоги;
 • очищення від засорів;
 • гарантію на всі виконані роботи.

Майстри мають великий досвід, а також всі необхідні інструменти та обладнання для того, щоб зробити якісний ремонт у максимально короткі терміни. Для виклику спеціаліста залиште свою заявку на цьому сайті або зателефонуйте оператору.

Ремонт пральних машин Atlant у Києві

Не всі знають, що окрім холодильників та морозилок, цей білоруський бренд виробляє порівняні з імпортними аналогами за якістю та функціоналом пральні машини Атлант. Їх особливістю є висока надійність за низької ціни. Але, як і будь-яка інша техніка, іноді ці пральні виходять з ладу та необхідний ремонт пральних машин Атлант, який можна зручно замовити у нашому сервіс-центрі. Наша перевага – ми виконуємо всі види ремонту побутової техніки вдома. Вам не доведеться організовувати доставку машини в майстерню та користуватися послугами вантажників. Наш майстер, з усім необхідним приїде до вас і швидко усуне будь-яку поломку, навіть якщо вийшов з ладу електронний модуль пральної машини Атлант.

Як ми виконуємо ремонт пральної машинки Атлант

Зазвичай ремонт пральної машини Атлант включає:

 • детальну діагностику всіх вузлів прання;
 • заміну несправних деталей та компонентів;
 • ліквідацію засорів внутрішніх трубопроводів пральних машин (за потреби);
 • тестування відремонтованої пральної машинки.

На всі виконані роботи надається реальна гарантія.

ВАЖЛИВО: Для заміни ми використовуємо лише оригінальні, що пройшли вхідний контроль, вузли та деталі.

Основні несправності пральних машин

Зазвичай кожна пральна машина має свій "рейтинг" несправностей, що відрізняється від моделей аналогічного класу інших виробників. Ми розташували найбільш ушкоджені вузли пральних машин Атлант за рейтингом у таблиці та доповнили список ознаками, якими можна визначити їх несправність.

Несправний вузол

Основні симптоми несправності

Дренажна помпа

На етапі зливу не чути характерний звук працюючої помпи. Вода із бака не зливається. На табло виводиться код помилки F04 (іноді може не відображатись)

Керуючий модуль (електронний контролер)

Пральна машина не включається. Можливий збій програм та некоректне відображення інформації. Коди F13 або F14 часто відображаються на індикаторі.

Нагрівальний елемент (ТЕН)

Машинка не нагріває воду. Іноді при включенні машини "перегорають" запобіжники на вступному електрощитку. Часто поломка супроводжується помилкою F03.

Блок підшипників

Чути шум і стукіт під час обертання барабана. Інтенсивність "звукового супроводу" збільшується при переході на віджимання. Часто злітає приводний ремінь.

Впускний клапан

Не надходить вода у бак. Не стартує жодна із програм.

Засор у зливному тракті

Вода не зливається у каналізацію. Машинка зупиняється на етапі зливу відпрацьованої води.

Манжета завантажувального люка

Вода проникає крізь дверцята люка. На гумовій манжеті є проколи.

 

Ціни на ремонт пральних машин Atlant

Ваша загальна вартість ремонту багато в чому залежить від конкретної проблеми, яка перешкоджає роботі машини. Деякі проблеми щодо недорогі і не вимагають витрат на запасні частини, тоді як інші вимагають більше часу та більше матеріалів для завершення ремонту

Проблема
Ймовірна причина поломки
Ціна
Діагностика
Безкоштовна в разі ремонта
Безкоштовна
Заміна підшипника
від 1200 грн
Ремонт модуля управління (плати)
від 850 грн
Заміна зливного насоса (помпи)
від 550 грн
Заміна ТЕНу (водонагрівача)
від 580 грн
Готові викликати
майстра ?
Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки