Заміна датчика в холодильнику LG | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна датчика в холодильнику LG | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна датчика в холодильнику LG

МИ ПРОПОНУЄМО:

  • Безкоштовний виклик майстра
  • У 90% ремонт займає трохи більше 30 хвилин
  • Безкоштовна діагностика
  • Гарантія від 3 до 24 місяців

Наші технічні фахівці є лідерами в галузі ремонту холодильників та мають допуск до роботи з усіма основними моделями всіх основних марок.

Порушення заданого температурного режиму в холодильній камері загрожує передчасним псуванням продуктів харчування та супутніми незручностями, тому важливо вчасно помітити несправність і довірити її усунення досвідченому майстру. Заміна датчика, виконана майстрами з ремонту холодильників LG нашого сервісного центру, дозволить уникнути серйозніших неполадок, а також позбавить вас усіх незручностей.

Основні ознаки несправності

Існує кілька основних ознак, що свідчать про виникнення проблем у роботі датчика температури. При цьому, точний «діагноз» зможе встановити лише досвідчений майстер. Якщо ваша модель холодильника оснащена кількома камерами, то, відповідно, проблемною буде та, в якій вийшов з ладу терморегулятор. Однокамерні моделі можуть сигналізувати власникам через функцію автоматичної діагностики, яка виведе на дисплей відповідний код помилки.

Ще однією явною ознакою такої поломки вважається безперервна робота мотора компресора, а також льоду, що з'явилася на внутрішніх поверхнях холодильної камери. У цьому випадку компресор намагається компенсувати різницю температур, що виникла, що призводить до його перегріву, скорочення ресурсу служби та, як результат, передчасного виходу з ладу. Це досить серйозна і дорога поломка, адже ціна на новий мотор і його заміну нерідко становить майже третину від вартості нового холодильника, що набагато дорожче за датчик температури.

Не намагайтеся відремонтувати свій пристрій, не володіючи належним рівнем знань, навичками та досвідом у проведенні таких робіт. Як правило, в більшості випадків це тягне за собою низку інших поломок, втрату часу та грошей. Найпростіше відразу звернутися за допомогою до майстрів сервісного центру «Ремонт на дому».

Наші переваги

Ми намагаємося створити найбільш вигідні та комфортні умови для наших клієнтів, а саме:

  • проведення безкоштовної комплексної діагностики;
  • оперативність виконання;
  • наявність професійного інструменту та оригінальних комплектуючих;
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • офіційна гарантія на всі послуги.

Крім того, заміна датчика холодильника LG здійснюється тільки вдома у клієнта, тому з нами ви зможете істотно заощадити свій час і уникнути зайвих витрат.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки