Ремонт пральних машин Індезит при заміні ТЕНу – замовити | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Ремонт пральних машин Індезит при заміні ТЕНу – замовити | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна ТЕНу в пральній машині Indesit

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Попри те, що пральні машини Індезит відрізняються надійністю та довговічністю, після тривалої експлуатації така деталь, як ТЕН може вийти з ладу. Подальше використання обладнання при поломці нагрівального елемента неможливе, оскільки прання буде неефективним, необхідно звернутися за допомогою до фахівця.

Заміна ТЕНа пральної машини Indesit є стандартною процедурою для майстрів сервісного центру Ремонт на дому, і багато мешканців Києва вже встигли оцінити якість нашої роботи. Замовлення на обслуговування пралень приймаються за телефоном або спеціальною формою зворотного зв'язку на сайті майстерні. Заявки на ремонт побутової техніки обробляються швидко, майстер може розпочати виконання своїх обов'язків у цей же день.

Професійний ремонт та вигідні умови

Для того, щоб замінити ТЕН пральної машини, наші співробітники виїжджають додому, що зручно та економічно вигідно для замовника. Витрачати час та гроші на доставлення важкого прання в майстерню вам не доведеться, фахівці мають у своєму розпорядженні все необхідне для якісного обслуговування техніки на місці.

Слід зазначити, що ті самі зовнішні прояви несправностей можуть бути наслідком виходу з ладу абсолютно різних вузлів і деталей, тому перед тим, як розпочати ремонт, необхідно виконати діагностику. Візуальний огляд, аналіз кодів помилок і перевірка опору нагрівального елемента за допомогою мультиметра дозволяє точно визначити чи зламаний ТЕН, або нагрівання води не відбувається внаслідок інших поломок. Такий підхід дозволяє істотно скоротити час на ремонт пральної машини і уникнути помилок у роботі. Навіть у разі серйозних несправностей ремонт прання не триватиме понад 24 години.

У своїй роботі ми використовуємо лише оригінальні комплектуючі, тому новий ТЕН на пральну машину Індезит буде встановлений у точній відповідності до її моделі. Запчастини завжди в повному обсязі є на нашому складі, на обслуговування прання надається гарантія з видачею відповідного документа.

Вартість роботи

З розцінками на усунення типових проблем пральних машин можна ознайомитися в прейскуранті на сайті СЦ Ремонт на дому. Більш точно вартість заміни ТЕНу ви дізнаєтесь після огляду техніки майстром. Ціна залежить від моделі пральної машини Indesit, а також наявності чи відсутності інших несправностей. У разі ремонту обладнання плата за діагностику та виклик майстра не стягується.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки