Заміна манжети люка пральної машини Індезит – оформити замовлення | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна манжети люка пральної машини Індезит – оформити замовлення | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна манжети в пральній машині Indesit

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Вихід з ладу манжети пральної машини може призвести до того, що в процесі роботи відбуватиметься витік води з бака. Власники пралень Індезит нерідко стикаються із проблемою, коли під апаратом утворюється калюжа. У цьому випадку необхідно негайно замінити ущільнювач, щоб уникнути псування меблів та затоплення сусідів знизу.

Замовити заміну манжети пральної машини Indesit будь-який мешканець Києва та передмістя може у нашому сервісному центрі, майстер виконає ремонт у день оформлення заявки. Обслуговування техніки проводиться вдома, що зручно та економічно вигідно для замовника. Витрачати час на доставку важкого, габаритного апарату не доведеться майстри СЦ Ремонт на дому мають у своєму розпорядженні всі необхідні інструменти для виконання будь-якої складності на місці.

Причини зносу та пошкодження ущільнювальної гумки

Манжета пральної машини, як правило, виходить з ладу внаслідок:

  • природного зношування після тривалої експлуатації обладнання;
  • регулярного використання неякісного прального порошку;
  • механічних ушкоджень.

Природний знос ущільнювача прання відбувається внаслідок люка білизни, що труться про гумку, і впливу порошку. В результаті манжета стає крихкою та ламкою, на ній можуть утворюватися тріщини. Механічні пошкодження результату впливу на ущільнювач гострих предметів, які користувачі нерідко забувають вийняти з кишень. У таких випадках зазвичай йдеться про прокол гумки. Використання неякісного порошку з часом призводить до руйнування структури пральної машини, тому ущільнювач необхідно терміново замінити.

Так чи інакше про заміну деталі можна говорити лише після огляду техніки майстром. Багатий досвід наших спеціалістів дозволяє швидко поставити діагноз пральні, на ремонт обладнання надається гарантія з видачею відповідного документа. На вашу пральну машину Індезит буде встановлено рідну манжету, заміна багато часу не займе.

Вартість обслуговування обладнання

Замовити ремонт пральної машини Indesit можна за телефоном або за допомогою форми зворотного зв'язку на нашому сайті. Заявки обробляються швидко, обслуговування техніки буде виконано у зручний для вас час.

З розцінками на усунення типових неполадок можна ознайомитись у прайс-листі. Вартість заміни манжети - недорогий вид ремонту. Незначний розбіг цін пов'язаний із різницею в розцінках на ущільнювачі різних моделей пралень.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1874 s
220
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані