Ремонт модуля пральної машини Indesit | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Ремонт модуля пральної машини Indesit | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт модуля пральної машини Indesit

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Модуль управління пральної машини Indesit відповідає за взаємодію між собою виконавчих механізмів та виконання програмних функцій. Самостійно виправити поломку чи замінити плату практично неможливо. Але це завдання не завдасть ніяких складнощів майстрам з пральних машин сервісного центру Ремонт на дому.

Переваги ремонту вдома

Для проведення таких складних робіт, як заміна модуля пральної машини, більшість сервісних центрів наполягає на транспортуванні техніки до майстерні. Це забирає багато часу у власників пралень. Адже агрегат потрібно відключити від електрики та водопостачання, а потім ще знайти відповідний транспорт. І це додаткові грошові витрати.

У разі виходу з ладу плати пральна машина або зовсім не вмикається, або вмикається, але не виконує жодних функцій. Ці симптоми характерні й інших поломок, тому перед початком робіт майстер проводить діагностику. Якщо підозри підтвердилися і модуль справді вийшов з ладу, його замінять на новий, що відповідає моделі пральної машини Indesit. Якщо пошкоджено не весь вузол, а лише деякі компоненти плати, майстер здійснить її ремонт.

Іноді, бажаючи заощадити, власники пралень витягують плату і везуть у сервіс лише її. Це неправильно, адже так неможливо визначити причину поломки. Ремонтуючи модуль пральної машини Indesit вдома, майстер зможе оцінити умови її експлуатації, виявити, чому сталася поломка, і дати пораду щодо подальшого використання техніки.

При заміні плати в майстерні ви не зможете на місці перевірити працездатність прання у повному обсязі, у кращому випадку лише включення-вимкнення. А при проведенні ремонту вдома майстер після закінчення роботи зробить тестовий запуск машинки, щоб переконатися, що вона працює нормально та виконує всі програми.

Зверніться до нас та отримайте гарантію

Після ремонту або заміни модуля пральної машини Indesit майстер підпише та видасть замовнику акт виконаних робіт та документ із зазначенням терміну гарантії на встановлену деталь (від 3 до 12 місяців). Протягом цього часу у разі повторної поломки плати ви маєте право на її безплатний ремонт.

Довіривши свою пральну нам, ви можете забути про тривалі ремонти в майстернях та очікування надходження потрібних деталей. Усі необхідні комплектуючі завжди є на складі, а з моменту оформлення заявки до закінчення ремонту проходить не більше як доба. Навіть якщо це така складна операція, як заміна електронного модуля пральної машини.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки