Ремонт двигуна пральної машини Індезит з гарантією у Києві | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Ремонт двигуна пральної машини Індезит з гарантією у Києві | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт двигуна пральної машини Indesit

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Після тривалої експлуатації пральної машини Indesit з ладу може вийти двигун. Наш сервісний центр пропонує професійні послуги з ремонту пральних двигунів всіх популярних моделей. Полагодженням техніки займаються висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи.

Замовити ремонт двигуна пральної машини Indesit мешканці Києва та передмістя можуть за телефоном або за допомогою спеціальної форми зворотного зв'язку на сайті СЦ «Ремонт вдома». Для оформлення замовлення менеджеру знадобиться кілька хвилин, і заявка негайно віддається в роботу. Майстер зможе братися до ремонту пральної машини цього ж дня, у вказаний вами час.

Відремонтувати чи замінити?

Ремонт двигунів пральних машин Indesit виконуються вдома, що вигідно та зручно для користувачів. Витрачати час на транспортування важкої пральної машини в майстерню і назад не потрібно. Наші фахівці мають у своєму розпорядженні все необхідне для усунення несправностей на місці.

Залежно від поломки двигуна майстер приймає рішення, чи можна його відремонтувати або доведеться замінити. Якщо потужність двигуна стала слабшою, що тягне за собою зниження обертів барабана, можливо, з ладу вийшли щітки. Ремонт двигуна в цьому випадку можливий і полягає у заміні теплопередаючих стрижнів.

Інший поширеною несправністю є обрив обмоток статора-ротора чи коротке замикання них. Для того, щоб полагодити мотор пральної машини, доведеться заново виконувати перемотування. Таке ремонт буде коштувати майже стільки ж, скільки новий електродвигун, тому двигун прання доцільніше змінити. Ще одним видом поломки є зношування ламелей ротора, яке відбувається в основному через неполадки в обмотках - потрібна заміна мотора.

Майстри нашого сервіс-центру в обов'язковому порядку виробляють діагностику, яка дозволяє точно виявити вузол, що відслужив свій термін, прийняти правильне рішення щодо ремонту і істотно прискорити ремонт.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки