Заміна насоса в пральній машині Indesit | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна насоса в пральній машині Indesit | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна насоса в пральній машині Indesit

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Пральні машини виробництва компанії Indesit відрізняються високою якістю та надійністю. Однак, як і будь-яка інша техніка, вони потребують належного своєчасного обслуговування та ремонту. Однією з найпоширеніших проблем, з якими стикаються власники моделей цього бренду, є проблеми з набором і зливом води. Найчастіше причиною стає помпа, що вийшла з ладу.

Майстри з ремонту пральної машини нашого сервісного центру виконають швидку заміну насоса, повернувши її у функціональний стан, з офіційною гарантією.

Основні причини та ознаки неполадки

Якщо ваша пральна машинка Indesit перестала набирати або зливати воду та блокує люк після закінчення прання, швидше за все, проблема у некоректній роботі зливного насоса. Це може статися з різних причин, серед яких:

  • природне зношування, зважаючи на тривалу експлуатацію;
  • засмічення та дрібні предмети, що потрапили всередину корпусу;
  • перегорілий моторчик;
  • несправність датчика рівня води.

Помпи пральних машин Indesit рідко виходять з ладу через природне механічне зношування, тому найчастіше це трапляється внаслідок порушення правил експлуатації. Згодом у системі фільтрації накопичується велика кількість дрібних частинок накипу, іржі, ниток, волосся, а також елементів одягу, гудзиків чи монет, які можуть заклинити лопатки насоса. Ретельний огляд речей перед пранням і періодичне очищення від забруднень, що накопичилися, дозволять уникнути серйозних поломок і, відповідно, великих витрат на їх усунення. Рідше помпа ламається через замикання або різкі перепади напруги, що впливають на роботу електромоторчика та електронних компонентів.

Переваги сервісу «Ремонт на дому»

Довірте процедуру заміни насоса у пральній машині Indesit спеціалістам нашого сервісного центру. Не намагайтеся відремонтувати машину самостійно, без досвіду та навичок у проведенні подібних робіт, нерідко такі спроби закінчуються більш серйозним та дорогим ремонтом.

Ми використовуємо сучасне обладнання та тільки оригінальні комплектуючі, що дозволяє досягти високого ступеня надійності та якості виконаних робіт. Крім того, всі ремонти проводяться тільки вдома, що додатково заощаджує час та гроші. Ознайомитися з цінами на типові неполадки побутової техніки найзручніше в прайс-листі.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки