Заміна барабана в пральній машині Indesit | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна барабана в пральній машині Indesit | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна барабана в пральній машині Indesit

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Внаслідок тривалої експлуатації або через заводський шлюб барабан пральної машини може вийти з ладу, і полагодити його не завжди є можливим. Такі дефекти, як пригнивання стінки, руйнування посадкового місця втулки, зрізання кріплення ребробійників належать до категорії непереборних.

Власники пральних машин Індезит мають можливість у будь-який час звернутися до нашого сервісного центру, де кваліфіковані фахівці здійснять заміну барабана. Замовлення мешканці Києва можуть оформити на сайті СЦ Ремонт вдома, заповнивши невелику форму зворотного зв'язку. Після обробки оператором заявки майстер готовий розпочати усунення несправності цього ж дня.

Процес ліквідації поломки

Робота із заміни барабана пральної машини Indesit виконується вдома, тому вам не доведеться витрачати час та кошти на транспортування важкого обладнання в майстерню. У розпорядженні наших фахівців є все необхідне для ремонту техніки на місці.

Ремонт пральних машин, пов'язаний із заміною барабана, належить до категорії складних і вимагає розбирання обладнання, тому не рекомендуємо виконувати ремонт самостійно. Після того, як старий вузол буде знятий, слід добре встановити новий, що вимагає від майстра високого професіоналізму.

Спочатку ставиться шків і через верхню частину корпусу прання монтується бак. Потім одягається приводний ремінь, встановлюється нагрівальний елемент, приєднується проводка, підключаються шланги та пристрій, що блокує люк. Після цього потрібно поставити на місце манжету і надійно притягнути її хомутом, встановити противагу і надіти верхню кришку. Це спрощене опис процесу заміни барабана пральної машини, практично робота виглядає ще складніше. Проте на ремонт обладнання нашим майстрам не потрібно понад 24 години.

Якісна робота з гарантією

Якою б не була модель ваша пральна машина Індезит, на нашому складі знайдеться для неї оригінальний барабан. У своїй роботі ми використовуємо тільки нові комплектуючі, тому цілком упевнені як обслуговування побутової техніки. На ремонт прання та встановлені запчастини надається гарантія та видається відповідний документ.

Розцінки на усунення типових поломок можна дізнатись у прайс-листі на сайті СЦ Ремонт вдома. Скільки буде коштувати замінити барабан пральної машини Indesit, залежить від її моделі. У будь-якому випадку ми запропонуємо вам оптимальний варіант за співвідношенням ціна-якість. Крім того, виклик майстра та діагностика техніки у разі її ремонту безкоштовні.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки