Професійна заміна підшипника пральної машини Індезит | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Професійна заміна підшипника пральної машини Індезит | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна підшипника в пральній машині Indesit

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Поломка підшипника пральної машини Indesit призводить до того, що пристрій починає сильно гудіти і вібрувати під час віджиму. Якщо вчасно не відреагувати на несправність і викликати майстра по, можна погіршити проблему.

Заміну підшипників пральних машин Індезит вже не перший рік виконують досвідчені майстри нашого сервісного центру, тож жителі Києва можуть розраховувати на швидкий та професійний ремонт. Замовити на встановлення нового підшипникового механізму можна на нашому сайті або по телефону. Заявка буде оперативно оброблена та передана в роботу. Майстер зможе розпочати обслуговування техніки цього ж дня у зручний для вас час.

Якісний сервіс та надійні комплектуючі

Щоб відремонтувати пральну машину при поломці підшипника, доведеться її практично повністю розібрати зняти бак і двигун, після чого виконати розбирання самого бака. Процес досить складний і потребує високої кваліфікації та чималого досвіду.

Досвідчені майстри знають, перш ніж братися за таку складну роботу, як заміна підшипника пральної машини марки Indesit, слід точно з'ясувати, що проблема саме в цьому. Стук і вібрації при віджиму також можуть виникати при інших неполадках, наприклад, поганому кріпленні шківа або противаги. Майстри нашого сервісного центру спочатку виконують діагностику, щоб виявити причину несправності, і лише потім розпочинають ремонт. Такий підхід дозволяє повністю виключити помилки у роботі та прискорити її. Ми досягли того, що дрібні поломки усуваються за 15-20 хвилин, а для ліквідації найсерйозніших не знадобиться понад 24 години.

Заміна підшипника виконується вдома, що зручно та вигідно, оскільки нема потреби доставляти важку та громіздку пральку Індезит у майстерню та назад. У своїй роботі ми використовуємо лише оригінальні комплектуючі. Якщо необхідно замінити підшипник Indesit, встановлюється вузол тієї моделі пральної машини, якій він призначений. На роботу та запчастини надається гарантія.

Вигідно та зручно!

Вартість робіт із заміни підшипника залежить від моделі пральної машини Індезит, тому у кожному конкретному випадку розраховується індивідуально. У чому ми можемо запевнити вас, це в тому, що ви отримаєте оптимальний варіант за співвідношенням ціна-якість. Виклик майстра та діагностика прання у разі подальшого ремонту безкоштовні.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки