Ремонт кондиціонерів ᐉШевченківський район (Київ) район | СЦ "На дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Ремонт кондиціонерів ᐉШевченківський район (Київ) район | СЦ "На дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт кондиціонерів Шевченківський район

Ремонт
від 300 грн

  • Прийом заявки протягом години
  • Виїзд майстра на Шевченківський район
  • Безкоштовна діагностика
  • Гарантія на ремонт до 12 місяців

Сервісний центр "На Дому" допомагає своїм клієнтам не тільки лагодити побутову техніку, але й оберігати її від можливих поломок. Профілактика кондиціонерів – невід'ємна частина їх обслуговування і має проводитися регулярно. Наші спеціалісти пропонують недорогі послуги з чищення охолоджувальної системи у вас вдома! Сучасні кондиціонери – техніка, яку не так просто перевезти до сервісного центру. У СЦ "На дому" це обов'язково враховують, тому намагаються максимально полегшити співпрацю для замовника. Майстер сам прибуде за потрібною адресою, в будь-яку точку Києва та передмістя. Просто вкажіть район міста в онлайн-заявці.

Ви також можете зателефонувати до нашого менеджера-консультанта. Диспетчер швидко прийме заявку на обробку і направить до вас спеціаліста. Наші клієнти цінують Сервісний центр "На Дому" за оперативність та мобільність: ми готові прийти на допомогу прямо в день звернення! Телефонуйте, щоб замовити чистку кондиціонера вже сьогодні!

Чи можна зайнятися профілактикою самостійно?

Професіонали настійно не рекомендують чистити техніку власноруч. По-перше, для цього потрібен певний багаж знань та навичок. Охолоджувальну систему дуже легко пошкодити: одна неправильна дія, і ви можете спровокувати поломку. І тоді без допомоги майстра вам вже точно не обійтись. Але навіщо доводити до таких неприємних наслідків, якщо можна викликати спеціаліста, який проведе якісну та недорогу профілактику? Телефонуйте в сервісний центр "На Дому": ретельне чищення кондиціонера продовжить йому життя не на один рік!

По-друге, з нами ви справді заощадите! Майстерня приваблює оптимальним прайсом, який детально описано на сайті. До того ж, профілактика автоматично позбавляє техніку будь-яких поломок, пов'язаних із системою охолодження. А це означає, що ніяких витрат на сервіс у найближчому майбутньому вам теж не потрібно. У своїй роботі наші співробітники застосовують тільки професійні інструменти та обладнання, тому якість наших послуг лише зростає. З СЦ "Вдома" ви можете не сумніватися в успішному обслуговуванні свого кондиціонера!

Ціни на ремонт кондиціонерів Шевченківський район

Проблема
Ймовірна причина поломки
Діагностика
Безкоштовно у разі ремонту
Безкоштовна
Виклик майстра Шевченківський район
Безкоштовно у разі ремонту
від 150 грн
Кондиціонер слабо охолоджує повітря
Чищення системи охолодження
від 450 грн
Кондиціонер бризкає водою
Чищення системи дренажу
від 300 грн
Кондиціонер не дає холоду
Відновлення системи циркуляції фреону
від 800 грн

Готові викликати
майстра ?

Перевага професійного обслуговування

Сервісний центр "На Дому" працює сім днів на тиждень, і це безперечна перевага для замовника. Чищення охолоджувальної системи можливе як у день подачі заявки, так і в будь-який інший зручний для вас термін. Фахівці сервісного центру виїжджають додому з 9 ранку до 9 вечора. Заявка на сайті приймається 24 години на добу. Онлайн-замовлення обробляються майже миттєво!

Отримати безкоштовну консультацію
0,0988 s
77
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані