Ремонт кондиціонерів ᐉ Дарниця (Київ) | СЦ "На дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Ремонт кондиціонерів ᐉ Дарниця (Київ) | СЦ "На дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт кондиціонерів (Дарниця)

Ремонт
від 300 грн

  • Прийом заявки протягом години
  • Виїзд майстра на Дарницю
  • Безкоштовна діагностика
  • Гарантія на ремонт до 12 місяців

Навіть за хорошого сервісного обслуговування іноді кондиціонери перестають нормально працювати. Причиною цього найчастіше є зовнішні фактори: стрибки напруги, аномальна спека (якщо при виборі кондиціонера потужність охолодження не була обрана із запасом), а також невмілі дії користувачів, які спочатку роблять щось і лише потім читають керівництво користувача. У спальних районах, до яких в основному належить Дарниця, електромережі проектувалися і будувалися ще в минулому столітті, тому про їхню високу стабільність і безвідмовність ще говорити рано.

Якщо проаналізувати причини, що призвели до того, що знадобився ремонт кондиціонерів, Київ, Дарницький район особливо міцно влаштувався на першому місці з несправностей спліт-систем, спричинених перебоями напруги. Напевно це викликано тим, що проводка в будинках старої будівлі не витримує навантаження, що зросло в рази, а переробляти всю проводку багатоквартирного будинку дуже проблематично.

Наш сервісцентр пропонує будь-які види сервісних робіт та ремонт кондиціонерів, Київ, Дарницький район та інші райони лівобережжя входять до нашої зони обслуговування і ми гарантуємо, що ваша кліматична техніка знову запрацює на повну силу не пізніше ніж через добу після звернення до диспетчера. Якщо замінити батарейки в пульті, перевірити запобіжники та наявність напруги в електророзетці, а також очистити та промити фільтри внутрішнього модуля спліт-системи, ви можете спробувати самостійно, то усунення інших несправностей слід довірити фахівцям.

Щоб запобігти подальшим пошкодженням вузлів спліт-системи, відразу ж вимкнути кондиціонер і звернутися до сервісцентру потрібно в таких ситуаціях:

  • якщо спліт-система не реагує на спроби увімкнення (з пульта дистанційки або з клавіш кімнатного блоку);
  • при раптовій появі запаху гару або оплавленої пластмаси із внутрішнього або зовнішнього модуля спліт-системи;
  • щойно стали чути незвичні звуки чи шуми, інколи ж навіть “важкий” гул роботи компресорного блоку;
  • коли явно зменшився потік повітря з кімнатного модуля чи кондиціонер перестав дмухати зовсім. Іноді можна спробувати почистити і промити фільтри самому, але не факт, що ця процедура покращить ситуацію.

Ціни на ремонт кондиціонерів в Дарницькому районі

Проблема
Ймовірна причина поломки
Діагностика
Безкоштовно у разі ремонту
Безкоштовна
Виклик майстра на Дарницький район
Безкоштовно у разі ремонту
від 150 грн
Кондиціонер слабо охолоджує повітря
Чищення системи охолодження
від 450 грн
Кондиціонер бризкає водою
Чищення системи дренажу
від 300 грн
Кондиціонер не дає холоду
Відновлення системи циркуляції фреону
від 800 грн

Готові викликати
майстра ?

Залишайте замовлення у зручний для вас час – ми працюємо і у вихідні дні. У нічний час можна залишити повідомлення на сайті і диспетчер зв'яжеться з вами відразу ж після приходу на роботу. Ви платите лише за ремонт – виїзд майстра та діагностика додатково не оплачується. На всі виконані роботи та встановлені деталі надаємо реальну гарантію. Це стало можливо завдяки тому, що в роботі ми використовуємо тільки оригінальні запчастини.

Отримати безкоштовну консультацію