Ремонт кондиціонерів ᐉ Оболонь (Київ) | СЦ "На дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Ремонт кондиціонерів ᐉ Оболонь (Київ) | СЦ "На дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт кондиціонерів (Оболонь)

Ремонт
від 300 грн

Прийом заявки протягом години
Виїзд майстра на Оболонь
Безкоштовна діагностика
Гарантія на ремонт до 12 місяців

Багато власників сучасних спліт-систем запитують наших майстрів, про те, як продовжити термін служби кондиціонера, і відповідь тут однозначна – своєчасне профілактичне обслуговування та правильна експлуатація. А якщо з якоїсь причини трапилася навіть невелика поломка, потрібно одразу ж запрошувати майстра сервісцентру, який виконує ремонт кондиціонерів, Київ Оболонь та інші більш-менш віддалені міські райони, а також більшість передмість, можуть одразу ж звертатися до нас. Ми працюємо навіть у найспекотніші дні, як у будні, так і у вихідні і встигнемо за 24 години усунути навіть найскладніші несправності.

Наш сервісцентр надає весь спектр послуг з монтажу, обслуговування та ремонту кліматичного обладнання у будь-якому районі міста. Оскільки Оболонь належить до районів із великою кількістю кліматичного обладнання, ми виділили окрему бригаду для їх обслуговування.

Завдяки багаторічному досвіду, наші фахівці готові відновити працездатність найбезнадійніших, на думку власників, кліматичних пристроїв, за дуже розумні гроші. Для заміни ми використовуємо лише оригінальні запчастини рекомендованих виробником марок.

За бажанням клієнтів при кожному візиті ми виконуємо весь перелік профілактичних процедур, включаючи:

  • перевірку та очищення повітряних фільтрів кімнатного модуля;
  • прочищення та дезінфекцію всіх елементів дренажу;
  • обслуговування та змащування підшипників та рухомих деталей обох модулів (внутрішнього та зовнішнього);
  • обробку спеціальною хімією та парою поверхонь теплообмінників;
  • перевірку контуру на герметичність і, при необхідності, дозаправку (повне заправлення) системи хладагентом з перевіркою працездатності та параметрів компресора.

Це дозволяє не тільки зробити роботу спліт-системи ефективнішою, а й продовжити її термін служби. Ми готові укласти договір на сезонне/постсезонне технологічне обслуговування, як у скороченому, так і в повному обсязі, підібравши оптимальну кількість процедур, що виконуються.

Ціни на ремонт кондиціонерів на Оболоні

Проблема
Ймовірна причина поломки
Діагностика
Безкоштовно у разі ремонту
Безкоштовна
Виклик майстра на Оболонь
Безкоштовно у разі ремонту
від 150 грн
Кондиціонер слабо охолоджує повітря
Чищення системи охолодження
від 450 грн
Кондиціонер бризкає водою
Чищення системи дренажу
від 300 грн
Кондиціонер не дає холоду
Відновлення системи циркуляції фреону
від 800 грн

Готові викликати
майстра ?

Якщо ви ще тільки збираєтеся придбати кондиціонер і ще не визначилися з моделлю та параметрами, ми допоможемо зробити правильний вибір. Наші фахівці зроблять розрахунок необхідної теплової потужності, порекомендують де краще встановити внутрішній та зовнішній модулі, а також професійно виконають монтаж, дотримуючись всіх будівельних та технологічних норм.

За бажанням клієнта ми самі придбаємо раніше узгоджену модель за спеціальними цінами, доставимо її в житло або офіс, змонтуємо і налаштуємо за один візит.

Отримати безкоштовну консультацію