Коди помилок холодильника Атлант (Atlant) | Чому холодильник видає помилки та як це виправити - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Коди помилок холодильника Атлант (Atlant) | Чому холодильник видає помилки та як це виправити - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Коди помилок холодильника Атлант (Atlant)

1208
Коди помилок холодильника Атлант (Atlant)

Щоб полегшити життя користувачам та майстрам-ремонтникам, сучасні моделі рефрижераторів доповнюють “розумною” системою самодіагностики. Завдяки ній, у разі збою або поломки, на дисплей (або на світлодіодні індикатори для моделей без табло) виводяться символьні коди, розшифрувавши які можна визначити джерело несправності або судити про помилку користувача. Фахівці нашого сервіс-центру ремонт холодильника Атлант також починають із розшифровки сервісного повідомлення системи. Це дозволяє прискорити пошук вузла, що зламався і, в результаті, всього ремонту. Наш диспетчер, приймаючи замовлення, просить користувача повідомити код, що відображається на табло або індикаторах, і, в багатьох випадках, відновити працездатність агрегату вдається без виїзду спеціаліста, обмежившись рекомендаціями в телефонному режимі. А у разі серйозної поломки майстер виїде до клієнта вже з повним набором запчастин, які знадобляться для того, щоб вдома виконати ремонт холодильника, Київ і передмістя відвідуються нашими майстрами досить часто. Нижче наведено таблицю з розшифровкою значень кодів і рекомендаціями, на які вузли потрібно звернути увагу.

Ошибка H холодильника Атлант

Сервісний код

Розшифровка помилки

Можлива несправність

F1

Апарат повідомляє про збій або поломку температурного датчика холодильного відсіку

 • вийшов з ладу термодатчик у холодильному відсіку;
 • збій або несправність на керуючій платі;
 • несправність у проводці, порушення контакту в ланцюгах датчика.

F2

У двокомпресорних модифікаціях повідомлення з таким кодом вказує на несправність випарника холодильної частини рефрижератора. У моделях Атлант Ноу Фрост – на несправність повітряного термодатчика морозилки

 • поломка термодатчика у відповідному відсіку;
 • можливий збій або вийшов з ладу один із елементів керуючого контролера;
 • обрив або порушення контакту у проводці.

F3

У моделях із крапельною системою авторозморозки – некоректна робота температурного датчика морозильного відсіку. Якщо з No Frost – проблеми з датчиком відтавання випарника

Переконатися в цілісності з'єднувальних проводів та надійності контактів як на датчику, так і на платі контролера. Перевірити відповідний термодатчик. Можливо несправний керуючий контролер.

F4

Сильно знижена напруга мережі (нижче 180 Вольт). Повідомлення пропадає автоматично при поверненні показника в норму

 • тестером або мультиметром перевірте напругу, що надходить;
 • якщо воно низьке – звертайтеся до електропостачальної організації;
 • можлива несправність електророзетки, вилки або шнура живлення. Іноді помилку викликає збій у модулі, що управляє.

F5

Якщо у вас холодильник Атлант, помилка F5 вказує на надмірно високу напругу в електромережі (понад 250 Вольт). Після зниження напруги до норми, помилка “зникає” автоматично

Виміряти напругу мережі тестером або мультиметром. Якщо відхилення від норми підтвердилося, зверніться до електриків. Можливі збої або несправності в модулі керування.

F6

Код є актуальним для двокомпресорних моделей. Відмова компресора холодильного відсіку

Пошкоджено блок компресора. Можливі збої чи несправності у центральному контролері. Перевірте цілісність з'єднувальних проводів та надійність з'єднань на клемах.

F7

У двокомпресорних модифікаціях помилка вказує на проблеми з компресором морозилки

Вийшов з ладу компресор, який відповідає за роботу морозильного відсіку. Іноді помилка висвічується через проблеми в модулі керування або через порушення цілісності з'єднувальної проводки. 

E1

Помилка характерна лише якщо холодильник Atlant з No Frost і вказує на помилки обігріву випарника

Вийшов з ладу нагрівальний елемент системи відтавання випарника. Може також виникати у разі збоїв або поломок модуля електроніки.

E2

Але в Фрост моделях свідчить про ненормальну роботу системи відтайки випарника в морозилці

Перевірте цілісність запобіжника в ланцюгу розморожування та огляньте проводи. Найчастіше – вихід з ладу Тена вузла відтайки. Також помилка може виникнути через несправності таймера розморожування або плати центрального управління. 

H

Підвищилася температура в одній із камер рефрижератора. Іноді код з'являється після зникнення електрики на тривалий період, за тривалої відсутності профілактичного розморожування (поверхні випарника покрилися "шубою"), нещільно закритих дверях, а також при одночасному завантаженні значної кількості "теплих" продуктів

Пошкоджено ущільнювачі дверей або "просіли" петлі;

 • вийшов з ладу мотор-компресор або утворився засор у капілярнах контуру;
 • зламався термодатчик або теромстат (в механічних міоделях);
 • можливий витік холодоагенту;
 • вийшов з ладу датчик, який контролює закриття дверей;
 • несправність соленоїдного клапана (у моделях із незалежним регулюванням температури у відсіках але з одним мотор-компресором).

У No Frost модифікаціях:

 • проблеми у модулі відтайки випарника;
 • зламався вентилятор (іноді причина в обмерзанні лопатей);
 • несправність заслінки між двома камерами, що регулює подачу
 • холоду в холодильне відділення.

L

Код попереджає про те, що холодильник "набрав" дуже низьку температуру в одній із камер. Часто "загоряється" при переході в режим "суперзаморозки"

Несправність термостата або датчика температури (у модифікаціях з електронним керуванням). Вийшов з ладу соленоїдний клапан або керуючий контролер.

SF (S5)

Цей символ на табло Атлант – інфо про включення режиму суперзаморожування у морозилці

Дочекатися завершення процесу заморожування або перервати режим вручну.

Як правильно перезавантажити холодильник Атлант

Практично всі коди помилок холодильника Атлант можуть висвічуватися на табло не тільки через поломку вузла або деталі, але і через збої, які можуть виникати при перепадах напруги. І щоб відновити працездатність холодильника, часто буває достатньо “перезавантажити” його “розумну” частину. Для цього потрібно:

 • витягнути вилку шнура з електророзетки;
 • зачекати приблизно чверть години;
 • назад підключити прилад до електромережі;
 • перевірити працездатність приладу.

Практично всі коди помилок холодильника Атлант можуть висвічуватися на табло не тільки через поломку вузла або деталі, але і через збої, які можуть виникати при перепадах напруги. І щоб відновити працездатність холодильника, часто буває достатньо “перезавантажити” його “розумну” частину. Для цього потрібно:

 • витягнути вилку шнура з електророзетки;
 • зачекати приблизно чверть години;
 • назад під'єднати прилад до електромережі;
 • перевірити працездатність приладу.

 

Якщо вам потрібна допомога в діагностиці або ремонту холодильника, звертайтесь до нашого сервісного центру. Фахівець виїде до вас та визначить тип проблеми, а також порекомендує оптимальний спосіб вирішення. Виїжджаємо по всіх районах міста Києва: Дарницький район‎, Деснянський район, Дніпровський район, Голосіївський район, Оболонський район, Печерський район, Подільський район, Святошинський район, Солом'янський район, Шевченківський район.

Коментарі ()

  Отримати безкоштовну консультацію
  0,0973 s
  63
  cache

  Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані