Чому гріється холодильник між камерами | Причини поломки побутових холодильників та вирішення проблеми - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Чому гріється холодильник між камерами | Причини поломки побутових холодильників та вирішення проблеми - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Чому гріється холодильник між камерами

530
Чому гріється холодильник між камерами

Найбільш важливими побутовими приладами на кухні, без яких обійтися неможливо, більшість господарок вважає газову плиту та холодильник. Тому за найменшої підозри на поломку цих пристроїв вони відразу ж звертаються до найближчого сервіс-центру, що виконує ремонт холодильників, у Києві таких майстерень багато, але найвигідніше звернутися до нас – адже ми виконуємо весь спектр робіт з обслуговування та ремонту техніки вдома. Не потрібно шукати транспорт для доставки громіздких побутових приладів у майстерню та вантажників для навантаження-розвантаження. Майстер приїде та усуне поломку протягом доби після заявки. Але не завжди дивна, на думку господині, поведінка техніки є поломкою. Часто власники виявляють, що холодильник гріється всередині бічної стінки або в перегородці між камерами і одразу викликають майстра. Але такий нагрів є не поломкою, а технологічною особливістю конструкції сучасних моделей холодильників. Про це й йтиметься у цій невеликій статті.

Через що гріється холодильник між камерами

Незважаючи на те, що виробники пропонують багато різновидів рефрижераторів (окремі морозилки та холодильні камери), найпоширенішими вважаються комбіновані моделі – в одній шафі об'єднані холодильний відсік та морозилка. Такий підхід дозволяє заощадити місце на кухні та здешевити процес зберігання продуктів за рахунок використання обома приладами загального компресорного блоку (у більшості випадків), системи керування та елементів термоізоляції.

Холодильник греется

Зазвичай морозилка знаходиться внизу приладу, а холодильна шафа у верхній частині пристрою. Це пов'язано не тільки зі зручністю використання (господиня в холодильник "заглядає" в рази частіше ніж у морозилку), але і з властивостями повітряних потоків (холодне повітря завжди прагне опуститися вниз. Холодильник і морозильник розділений теплоізолюючою перегородкою, оскільки температура в морозилці може опускатися нижче 18 градусів, а в холодильному відсіку вона підтримується в районі 6 градусів тепла, тому в між камерному просторі може утворюватися конденсат, що призводить до посиленої корозії металевого каркаса корпусу та інших деталей “захованих” у цю перегородку. сухим морозом” між камерами прокладено повітропровід, що подає холод у холодильний відсік.Кількість холодного повітря, що подається, регулюється спеціальною заслінкою, яка через перепад температур може обмерзати і клинити, порушуючи режим роботи обох відсіків.

Щоб запобігти появі конденсату у між камерному просторі, виробники використовують різні методи. Найчастіше це прокладання трубопроводів конденсатора в горизонтальну перегородку між камерами та стінки загальної шафи. Завдяки цьому під час роботи компресорного блоку простір усередині стін нагрівається і конденсат видаляється, запобігаючи корозії металу та появи колоній бактерій. У деяких моделях для цього використовують додатковий стрічковий електрообігрівач. Тому, якщо прикласти руку до стіни, можна відчути, що холодильник гріється і це не є поломкою.

Чому гріється ущільнювач у холодильнику

Велика різниця температур виникає не тільки між холодильним відсіком та морозилкою, а й між морозильною камерою та приміщенням. Якщо двері надійно захищені від появи конденсату теплоізолюючим матеріалом, місця контакту гумового дверного ущільнювача з корпусом холодильника залишаються беззахисними. Якщо не вживати жодних заходів з часом, ущільнювач втратить свої властивості і тепло почне проникати в камеру, порушуючи нормальну роботу приладу. У таких випадках дуже скоро може знадобитися заміна гумки на холодильнику.

Щоб цього не трапилося, теплі трубки, що проходять всередині стінки, проходять і в місцях, де ущільнювач стикається з корпусом шафи, запобігаючи появі конденсату. Через це виникає відчуття, що не лише гріється холодильник, а й ущільнювач. Деякі виробники облаштують окремий контур підігріву периметра дверей, який також може використовувати вторинне тепло самого холодильника або окремі електричні нагрівальні елементи.

ВАЖЛИВО: Якщо ваша техніка зламалася, до нас можна звернутися у разі поломки таких видів побутової техніки:

 • пральних машинок, сушильних та посудомийних машин;
 • холодильного обладнання (холодильників, морозильних камер);
 • кухонних плит, вбудовуваних варильних панелей та духових шаф;
 • кліматичної техніки (установка, чищення, обслуговування та заправка кондиціонерів);
 • інших пристроїв.

Коментарі ()

  Отримати безкоштовну консультацію
  0,1019 s
  65
  cache

  Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані